Tecrübeli Gözlere İhtiyaç Var..

Ü

Üye silindi 25277

Guest
Acemi

Acemilik böyle bir şey kardeş, hem bizim forum ve hem de yabancı kaynaklardaki tüm bilgileri yuttum, teori zehir ama pratik fıs olunca el ayağa dolaşıyor:), neyse öğreniyoruz, ne demişler, bir kere yanlış hatadır, ikincisi aptallığa girer:)..
kanka ilk growun günahı olmaz ama sana önereceğim şey çok fazla üstüne düşme, besin olsun, eğitim olsun herşeyi minimumda tutup farkli seyler denemeden ilk hasati almaya bak. 2.hasatta artik kızınla çok rahat dans edebilirsin

Smokycat

Müptezel
herşeyi minimumda tutup
Ben aksini düşünüyorum sevgili dost, bu köfteci kızında tüm acemiliğimi çıkarmak niyetindeyim, kızı diyorum ama daha cinsiyetini ve genetiğini bile bilmiyorum, belki de erkek ve yerli tohumdur, her şey olabilir yani, LST, topping hepsini canlı mankenim üzerinde forumdaşlarımın yardımı ile deneyip olursa hatalarımdan ders çıkararak ikincisine biraz daha deneyimli girmeyi planlıyorum..

Ü

Üye silindi 25277

Guest
Ben aksini düşünüyorum sevgili dost, bu köfteci kızında tüm acemiliğimi çıkarmak niyetindeyim, kızı diyorum ama daha cinsiyetini ve genetiğini bile bilmiyorum, belki de erkek ve yerli tohumdur, her şey olabilir yani, LST, topping hepsini canlı mankenim üzerinde forumdaşlarımın yardımı ile deneyip olursa hatalarımdan ders çıkararak ikincisine biraz daha deneyimli girmeyi planlıyorum..
ben ilk growumda 1 tane corbaci atmıştım 30 gün sonrada diğer odaya genetik atmıştım bütün uygulamalarimi genetikten önce corbacida denedim hatalarda yapmistim ama genetik cok güldürmüştü yüzümü. dediğin gibide yapabilirsin

Smokycat

Müptezel
bunun üzerine sen de yaparsın iyi olur Allah tan kötü olur kuldan lafı kafamda uğulduyor.
Yok üstat olur mu öyle şey, fikirleri alırız ama son kararımızı kendimiz veririz, faydalı olacağına inanmasam o kadar uğraşıp tozunu yapmazdım zaten, hep olumlu şeyler okudum hakkında, en azından hiç zarar gelmeyeceğine inancım tam, sağ olasın ince düşüncen için..

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H happyworld:
  • NewGardener NewGardener:
    ******* **** **** ** ******* **** ** ******** ***** ***** **
  • H happyworld:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ********* ******** hahahaha hahahaha*** ******* **** ****** **
    ******** * ****** ****** ** ********* *** **** **
    +1
  • H happyworld:
  • H happyworld:
    ** ***** **
    ******* **** ******* hahahaha ***
    ********* ********* ***** hahahaha ***** *** ****** ****** *******
    +1
    ***** **** ********** ********** ******* ** **** ******** *** **
    hahahaha ****** ******** ******** ****** ***** ****** ** hahahaha****** ********* ***** hahahaha ***** *** ****** ****** *******
    ***** **** ********** **** *** ******* **** ********** ********** ******* ** **** ******** *** **
    **** **** ******** ***** hahahaha******
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***** hahahaha**
    ********** ** ***** ********** **
    NewGardener NewGardener: ********** ** ***** ********** **