Tecrübelerinize ihtiyacım var

Clubber

Yeni üye
Adını cinsini bilmiyorum 1ay 15. Günlerindeler 200w ledle başladım 25gün snra karbon filtre ve 400w hps ekledim. B52yle başladım biobiz serisine döndüm. Gelişimleri zaten yavaş en azından neler olduğunu anlıyacak bir abim arkadaşım varmı? Bu arada tabiki ilk deneyimim. :)

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
dostum bence gayet başarılı olmuş inşallah hayallerinden fazlasını alırsın ve ilk dumanı aldığında tuttuğun takım 90+ da gol atıp şampiyon olmuş kadar sevineceğin bir an olur :D
nasıl temenni ama :D
tohumların ne kanka ve nerden aldın eğer özel değilsi

Clubber

Yeni üye
Valla bi arkadaş verdi. Nedir bilmiyorum sistemi vs sizlerden gördüklerim ve okuduklarım doğrultusunda yapıyorum. Bakalım ne çıkacak

TheGlobalDJ

Ordinaryüs
hadi inşallah zehir çıkar öldürmeyeninden dostum maaşallah diyelim nazar değmesin bende yapıcam inşallah bişeyler araştırmadayım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Madkusa Madkusa:
  • gorilladam gorilladam:
  • C CHaRaMBoL:
  • bafici bafici:
  • bafici bafici:
  • bafici bafici:
    hahahahahahahaha
  • C CHaRaMBoL:
    **** * hahahaha ****** ****** ******** ********* ***** ***** ***** hahahaha* ********** ***** ******** **
  • bafici bafici:
    hahahahahahahaha
  • Madkusa Madkusa:
    *** hahahaha ******** ****** ***** ** ****** **** ** **********
  • gorilladam gorilladam:
    ***** ********** ********* ********** ** hahahaha* **** ******** hahahaha* ****** ******* ***** ***** hahahaha* ********** ***** ******** **
  • NewGardener NewGardener:
  • C CHaRaMBoL:
    *** hahahaha ******** ****** ***** ** ****** **** ** ********** ********* ** ******* **** **** hahahaha****** ****** ******* ***** hahahaha*** ** ** *** ********* ******** ******* ****** ** ***** ********* hahahaha ********
  • Madkusa Madkusa:
    *** *** **** **** **** *** ***** ****** **** ***** ********* **** ****** **** *** ***** ********** ****** ****** ***** *** *** ******** ***** *** **** ******* ********* ** **** ****** ********* **********
  • gorilladam gorilladam:
    ** ** ****** ******* ***** ********* ** ******* **** **** hahahaha****** ****** ******* ***** hahahaha*** ** ** *** ********* ******** ******* ****** ** ***** ********* hahahaha ********
  • gorilladam gorilladam:
  • Madkusa Madkusa:
  • C CHaRaMBoL:
    ** ** ****** ******* ***** ***** ***** ***** ****** hahahaha * *****
  • Madkusa Madkusa:
  • ax-b ax-b:
    **
    **** ******* **** ********* *** ****** **** ********** ****** *** ******** ********** ********** **** ***** ********
  • Madkusa Madkusa:
    ****** *** ***** ***** ******** ***** **** hahahaha***** ******** ********
    +1
  • Madkusa Madkusa:
    **** **** **** ***** **** ** ** ***** hahahaha*** ****** ********* ********* ** *** ******** ******* hahahaha
    NewGardener NewGardener: **** **** **** ***** **** ** ** ***** hahahaha*** ****** ********* ********* ** *** ********...