Super Silver Haze / Nirvana seeds

Funny1Joint

Kıdemli Üye
@Funny1Joint dostum big bud ıcın daha erken üstlerde bırtık pıstıl gormeden gırme. 5.-6. sulamanda pıstılı yakarsın gıbı. Yazdıgım gıbı calmag yuklemesını unutma vegte sanırım sureklı yapraktan verdın calmag.
son sulumada ph ayarlayıp calmag verdim, sonraki sulamada ise bloom ile devam ederim pistil görmeye başladığım zamn big bud ile takviye ederim.

Funny1Joint

Kıdemli Üye
GÜN:50 - BLOOM 8 (8. HAFTA)
GÜN:51 - BLOOM 9
GÜN:52 - BLOOM 10
PPM 880 / PH 6.51
5L SUYA LİTRE BAŞI 4 ML(20) PH PERFECT B VERİLDİ IŞIKLAR KAPALI SULANDI.
GÜN:53 - BLOOM 11

Son düzenleme:

Funny1Joint

Kıdemli Üye
GÜN:50 - BLOOM 8 (8. HAFTA)
GÜN:51 - BLOOM 9
GÜN:55 - BLOOM 13
GÜNCEL

higthead

Jolly Green

Bu kızımıza vantilatör direk sertmi vuruyor yaprak ucları kıvrılmıs gıbı geldı yada foto cekım acısından eger kıvrıksa vantılatorunu ıyı ayarla. Işık ile bıtkı arasına vursun. Birde foto paylasımını haftada 1-2 yaparsan gelısımı daha ıyı anlarız gunluk fotodan anlasılmıyor göz aşinalığından=)

Funny1Joint

Kıdemli Üye
Bu kızımıza vantilatör direk sertmi vuruyor yaprak ucları kıvrılmıs gıbı geldı yada foto cekım acısından eger kıvrıksa vantılatorunu ıyı ayarla. Işık ile bıtkı arasına vursun. Birde foto paylasımını haftada 1-2 yaparsan gelısımı daha ıyı anlarız gunluk fotodan anlasılmıyor göz aşinalığından=)
Açı güzel kanka direk bitkiye vuruyor çekim açısındandır günlük atınca sanki gd'de gibi hissetiriyor aga heycanlı oluyo :))

higthead

Jolly Green
Direk bitkiye vurmasin yaprak ucu veya seker yaprak uclarinin spiral yani kivrilmasi ruzgar stresidir. Vantiyi bitki ile isik arasina vurdur sadece ruzgari sallandirsin

Funny1Joint

Kıdemli Üye
Direk bitkiye vurmasin yaprak ucu veya seker yaprak uclarinin spiral yani kivrilmasi ruzgar stresidir. Vantiyi bitki ile isik arasina vurdur sadece ruzgari sallandirsin
Kanka detaylı inceledim ve yine haklısın cok değil ufaktan başlamış vantinin konumu yukarı aldım sıcaklık 24 27 kapalı 20lerde aga harbi üstadsın sana saygım iyice arttı higt namaste...

Funny1Joint

Kıdemli Üye
Estagfurullah dostum elimizden geldigince. Kapali 20 lere niye dusuyosun dusme 22- 23 ler iyi
bloom sürecinde grow gübresine kullanın diyorlar takvime göre veg 2 ml ise bloomda 1.5 1 ml'lere kadar düşüyor bloom sürecinde azot ihtiyacı varmıdır bitkinin ?
5.ci sulamayı yaptım 5L+6ML calmag verdim pistil gördüğümde'de takvime göre tam dozaj ilk sulamada bigbud+B+micro after bloom+B+micro after keçi+B+micro her 2 sulamada calmag vericem, besin kitlemesi önlemek için arada flushlıycam. 1200ppm arası ec metre ile sürekli akan suyu ölcüp O aralıkta yükleme yapmayı düşünüyorum.

higthead

Jolly Green
Dostum calmag yukleme fazla zaten veriyosun toorakta ec biriktirme fazla. 4 sulamada 1 saglam bos yaparsan sorun yok. Takvimde ne yaziyosa anagubrelerini o sekilde ver dostum.

higthead

Jolly Green
@higthead Kankim fan yapraklarını temizledim küçük ve ışık görmeyen dalları ortaya çektim nasıl olmuş babuşum =))

Dostum sen napiyosun daha bitki 12_12 ye yeni gecis yapti somege oturmadi ve sen yapraklari aldin napiyosun acaba sen???? Bu donemde yapraklari al temizle diyen akilli arkadasimiz kim acaba??? Hasat miktarini dusurdun haberin olsun.

Funny1Joint

Kıdemli Üye
Dostum sen napiyosun daha bitki 12_12 ye yeni gecis yapti somege oturmadi ve sen yapraklari aldin napiyosun acaba sen???? Bu donemde yapraklari al temizle diyen akilli arkadasimiz kim acaba??? Hasat miktarini dusurdun haberin olsun.
Kanka selam
monstercropping deniyorum teknik olarak araştırdığım şeyleri yapıyorum.
türkçe meaalini atıyım buraya
Monster Cropping'in Faydaları Nelerdir?

Monster cropping'in ilk büyük faydası, bir ana bitki bulundurmaya gerek kalmadan uzun vadede verimi güvence altına almasıdır. Monster cropping, çiçeklenme aşamasındaki bitkilerden klonlar alıp onları normal şekilde yetiştirmeye devam etmek anlamına gelir. Bu klonlar çiçeklenme aşamasına ulaştığında, tekrar yeni bir klon turu alabilirsiniz. Bu yöntem, yetiştirme odasında ana bitki için harcanacak alan ve kaynakları da serbest bırakır.

İkinci büyük fayda ise, çiçeklenme aşamasındaki klonları yeniden vejatatif aşamaya geçirdiğinizde gerçekten daha büyük kolalar (çiçek salkımları) üretmeleridir; bu da maksimum verim sağlar. Bitkiler daha bodur ve yanlardan daha fazla dal çıkararak büyür. Bu dalların tomurcukları, büyümeyi teşvik etmek için gerekli olan ışığa kolayca erişebilir.
Ve budadığım güzel dalları klon yapmak istedim.

Yani kimsenin akıl verdiği yok sadece veriminin böyle artaçağını düşünüyorum.
Before
IMG_8993.jpeg
After
IMG_8994.jpeg
Kaynak: Green flower / youtube

Son düzenleme:

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Zorro Zorro:
    ******* ***** ******** ********* hahahaha *** *****
  • Zorro Zorro:
  • Zorro Zorro:
    ** * ****** ******** ********** ***** hahahaha *********
  • D devilhunter:
    **** hahahaha ******** ***** * ******* ** ******** ********** ****** ****** *********
  • D devilhunter:
  • Zorro Zorro:
    ***** ***** ** *** *** ******** ******* **** ****** hahahaha ******** ******* ******* *** ********* ****** ****** ** ******* ******* ***** ****** ***** ****** ******* *** ********* **** ***** hahahaha ********** ***** ** *** **** *** ***** **** ** *** *** *****
  • Zorro Zorro:
  • D devilhunter:
  • D devilhunter:
  • Zorro Zorro:
    ***** ***** ***** ******** ******** ********** *** ******* *** hahahaha hahahaha* ******* ********* ********* ***** **** *** ******* hahahaha ********* ***
  • D devilhunter:
  • Zorro Zorro:
  • Zorro Zorro:
  • Zorro Zorro:
    **** *** ********** ********* **** ***** ****** ** ******** ***** ******* ******
  • Zorro Zorro:
    *** ****** ** ******** *** hahahaha* ** *** ******** hahahaha ****** **** hahahaha** ****** ******* ****** **** hahahaha* ******
  • spotify artist spotify artist:
    **** hahahaha hahahaha* hahahaha* **** ****** **** *** *** ***** hahahaha**********
    hahahahahahahaha
  • Zorro Zorro:
    ******** ******* hahahaha ***** hahahaha****** ****** *** ******** *** *** **** **** *** ******* **** **
  • E eagle54:
  • Zorro Zorro:
    **** ********* **** hahahaha*** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha****** ****** *** ******** *** *** **** **** *** ******* **** **
    ****** hahahaha **
  • Zorro Zorro:
    **** ******* ****** ***** *** ******** ********** hahahaha ******* hahahaha ** *****
  • Zorro Zorro:
    hahahaha*
    spotify artist spotify artist: hahahaha*