Super Silver Haze / Nirvana seeds

Funny1Joint

Kıdemli Üye
44. gündeki bitki ile 45. gün ki bitki sadece alttakı fanları geçmiş=))) Bloomdan 10 gun once buda veya bloom 3.haftası budarsın. Bu geçiş donemınde bıraz sal bıtkıyı yaprak maprak alma toparlanıp hızlanıcak bıraz strese sokmussun kızımızı=)
aynen kanka biraz stress yaşatıryorum farkındayım toparlar, enerjiyi yukarı versin altaki yaprakları sevmedim toparlayacağımı biliyorm erken yaptım :)) eyv

Son düzenleme:

Funny1Joint

Kıdemli Üye
44. gündeki bitki ile 45. gün ki bitki sadece alttakı fanları geçmiş=))) Bloomdan 10 gun once buda veya bloom 3.haftası budarsın. Bu geçiş donemınde bıraz sal bıtkıyı yaprak maprak alma toparlanıp hızlanıcak bıraz strese sokmussun kızımızı=)
2.ci sulama yapıldı 10ML Bloom gübresi 6.68 ppm eğitm ve lst saldım artık kanka artık sürgün vericem boy atana kadar cansın :))

Funny1Joint

Kıdemli Üye
GÜN:43 - BLOOM 1 (7. HAFTA)
PH 6.5 / 5L FLUSH ATILDI BOŞ SULAMA.
GÜN:44 -
BLOOM 2
GÜN:45 - BLOOM 3
FAN YAPRAKLARINI TEMİZLEDİM, LST VE MAİN BİTMİŞTİR SADECE SÜRGÜN YAPILACAK.
GÜN:46 - BLOOM 4
PH 6.68 / 5L BLOOM GÜBRESİ VERİLDİ. / LİTRE BAŞI 2 ML TOPLAM 10ML
TOPRAKTAKİ AZOT MİKTARINI DÜŞÜRÜYORUM.

GÜN:47 - BLOOM 5
GÜN:48-49 BLOOM 7
5L +10ML LİTRE BAŞI 2ML CALMAG VERİLDİ
PH 6.82 / Sirke ile ph düşürdüm.

Son düzenleme:

Funny1Joint

Kıdemli Üye
GÜN:47 - BLOOM 5
GÜN:48-49 BLOOM 7
5L +10ML LİTRE BAŞI 2ML CALMAG VERİLDİ
PH 6.82 / Sirke ile ph düşürdüm.
GÜNCEL

Funny1Joint

Kıdemli Üye
GÜN:50 - BLOOM 8 (8. HAFTA)
GÜN:51 - BLOOM 9
GÜN:55 - BLOOM 13

Son düzenleme:

higthead

Jolly Green
@Funny1Joint dostum big bud ıcın daha erken üstlerde bırtık pıstıl gormeden gırme. 5.-6. sulamanda pıstılı yakarsın gıbı. Yazdıgım gıbı calmag yuklemesını unutma vegte sanırım sureklı yapraktan verdın calmag.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Zorro Zorro:
    ***** ***** **** hahahaha****** *** **** ****** ****** ****** ***** ** ******** *** ****** ******** hahahaha **** ****** ** ***** ****** ****** **** ****** ***** ******** ******* ****** ***** ****** *** ********* ********* **** *** *** ******* hahahaha
  • maganda maganda:
    ****** ****** hahahaha* *** hahahaha* ******** ********* *** ** ***** ***** ***** ********** ********** *****
  • D devilhunter:
  • Zorro Zorro:
    ***** ***** ******** ***** * ******** ******** *** ********* ****** *** ****** hahahaha ***** *** ***** hahahaha*
  • Zorro Zorro:
    ***** ***** ******** ******* * ***** ***** ********* ********** ******** ***** **** ***** **** ******* ** ******* ***** ***** ******** ******* ****** *** ***** ********** ***** ****** ***** ******** ******* ******* *******
  • Zorro Zorro:
  • D devilhunter:
    ***** ******** * ** ***** ****** ***** * ***** ***** ****** ******** ** * ********* ** hahahaha****
  • CaptainCook CaptainCook:
    ********* ***** hahahahahahahaha ******* **** *** ****
    +1
  • D devilhunter:
  • Zorro Zorro:
    *** ** ******** ***** ** ****** **** ***** ********* ***** hahahaha* hahahaha *******
  • Zorro Zorro:
    ******* ***** ******** ********* hahahaha *** *****
  • Zorro Zorro:
  • Zorro Zorro:
    ** * ****** ******** ********** ***** hahahaha *********
  • D devilhunter:
    **** hahahaha ******** ***** * ******* ** ******** ********** ****** ****** *********
  • D devilhunter:
  • Zorro Zorro:
    ***** ***** ** *** *** ******** ******* **** ****** hahahaha ******** ******* ******* *** ********* ****** ****** ** ******* ******* ***** ****** ***** ****** ******* *** ********* **** ***** hahahaha ********** ***** ** *** **** *** ***** **** ** *** *** *****
  • Zorro Zorro:
  • D devilhunter:
  • D devilhunter:
  • Zorro Zorro:
    ***** ***** ***** ******** ******** ********** *** ******* *** hahahaha hahahaha* ******* ********* ********* ***** **** *** ******* hahahaha ********* ***
  • D devilhunter:
  • Zorro Zorro:
  • Zorro Zorro:
  • Zorro Zorro:
    **** *** ********** ********* **** ***** ****** ** ******** ***** ******* ******
  • Zorro Zorro:
    *** ****** ** ******** *** hahahaha* ** *** ******** hahahaha ****** **** hahahaha** ****** ******* ****** **** hahahaha* ******
    Zorro Zorro: *** ****** ** ******** *** hahahaha* ** *** ******** hahahaha ****** **** hahahaha**...