Sulama

M4TAD0R

Üye
Panik yapma bro. Boya gittiyse 5-10 cm indir ışığı tepkiye göre ortalamayı bulursun. %99 nem ekipmanın için iyi değil Allah göstermesin elektrik çarpar vs. Bitki daha 5. gündeyken bu kadar stresse girme biraz rahat ol kimse anasının karnından grower çıkmadı. Olcak ufak tefek aksilikler. Durmak yok yola devam.
Anladım kanka haklısın :D
Nemi kontrol altına aldım.Kanka dediğin gibi deneyimliyip öğreniyorum herşeyi
Özellikle 2 bitkim boya gitti diğer iki bitkimden daha erken filizlendikleri için ışığı 1 günlük gecikmeyle gördüler ondan dolayı boya gittiklerini düşünüyorum.
Forumdaki yetiştirme günlüklerine göz attım 5.gündeki hallerini karşılaştırdım fark yok :D

C

Cannabis-420

Guest
Anladım kanka haklısın :D
Nemi kontrol altına aldım.Kanka dediğin gibi deneyimliyip öğreniyorum herşeyi
Özellikle 2 bitkim boya gitti diğer iki bitkimden daha erken filizlendikleri için ışığı 1 günlük gecikmeyle gördüler ondan dolayı boya gittiklerini düşünüyorum.
Forumdaki yetiştirme günlüklerine göz attım 5.gündeki hallerini karşılaştırdım fark yok :D
benimde bitkinin 6. günü nemi nasıl kontrol altına aldın içerde neleri ne kadar süreyle çalıştırıyosun

M4TAD0R

Üye
Panik yapma bro. Boya gittiyse 5-10 cm indir ışığı tepkiye göre ortalamayı bulursun. %99 nem ekipmanın için iyi değil Allah göstermesin elektrik çarpar vs. Bitki daha 5. gündeyken bu kadar stresse girme biraz rahat ol kimse anasının karnından grower çıkmadı. Olcak ufak tefek aksilikler. Durmak yok yola devam.
Kanka merhaba bir kaç sorum olucaktı sana cevaplarsan sevinirim
Bitkiler 11. günlerine girdiler 9.gün 11L'ik saksılarına aldım.
Işık olarak 600 watt SHP kullanıyorum sıcaklık 31-32 lere çıkıyor sorun olur mu?
Nem 65-70 arası?
Sence fanları açmalı mıyım?
Işık döngüsünü ilk 10 gün 20/4 şeklinde ayarlıyordum artık 22/2 olarak ayarladım?

kaplantemasi

Yeni üye
kesinlikle fan açmalısın 31-32 sıcaklık yüksek filizlenme döneminde 20-25 cimlenmede ve sömeklenmede 22-28 dereceye ihtiyac duyar sıcaktan sitrese girebilir 600w yabana atma cadırın sobası gibi düşün.nemin güzel sömeklenme zamınıda kadar 60-70 arası tutabilirsin sömeğe girdiği zaman max60larda tutabilirsin(cooltube kullanmıyosan mutlaka tak kullan)

M4TAD0R

Üye
kesinlikle fan açmalısın 31-32 sıcaklık yüksek filizlenme döneminde 20-25 cimlenmede ve sömeklenmede 22-28 dereceye ihtiyac duyar sıcaktan sitrese girebilir 600w yabana atma cadırın sobası gibi düşün.nemin güzel sömeklenme zamınıda kadar 60-70 arası tutabilirsin sömeğe girdiği zaman max60larda tutabilirsin(cooltube kullanmıyosan mutlaka tak kullan)
Sağol kanka bilgiler için
Ne miktarda sulamamı önerirsin 11.gün şuan

M4TAD0R

Üye
Fanların zaten çalışıyo olması lazımdı onlar senin iklim kontrolün gibi ve venti çalıştır brom. Nem makinası? Foto var mı?
Kanka bitkilerin 14.günü
Nem 60-67Lerde seyrediyor
Sıcaklığı düşürdüm 28e
Bitkilerim çok cılız kalmış gibime geliyor sebebi ne olabailir?
Yani gelişiyorlar ama çok ağır.

M4TAD0R

Üye
Kanka nasıl foto yüklüyoruz?
Yardım lütfen.
2 bitkim pençe yapmış ve yaprak uçları sararmış çok az

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Zorro Zorro:
    ******* ***** ******** ********* hahahaha *** *****
  • Zorro Zorro:
  • Zorro Zorro:
    ** * ****** ******** ********** ***** hahahaha *********
  • D devilhunter:
    **** hahahaha ******** ***** * ******* ** ******** ********** ****** ****** *********
  • D devilhunter:
  • Zorro Zorro:
    ***** ***** ** *** *** ******** ******* **** ****** hahahaha ******** ******* ******* *** ********* ****** ****** ** ******* ******* ***** ****** ***** ****** ******* *** ********* **** ***** hahahaha ********** ***** ** *** **** *** ***** **** ** *** *** *****
  • Zorro Zorro:
  • D devilhunter:
  • D devilhunter:
  • Zorro Zorro:
    ***** ***** ***** ******** ******** ********** *** ******* *** hahahaha hahahaha* ******* ********* ********* ***** **** *** ******* hahahaha ********* ***
  • D devilhunter:
  • Zorro Zorro:
  • Zorro Zorro:
  • Zorro Zorro:
    **** *** ********** ********* **** ***** ****** ** ******** ***** ******* ******
  • Zorro Zorro:
    *** ****** ** ******** *** hahahaha* ** *** ******** hahahaha ****** **** hahahaha** ****** ******* ****** **** hahahaha* ******
  • spotify artist spotify artist:
    **** hahahaha hahahaha* hahahaha* **** ****** **** *** *** ***** hahahaha**********
    hahahahahahahaha
  • Zorro Zorro:
    ******** ******* hahahaha ***** hahahaha****** ****** *** ******** *** *** **** **** *** ******* **** **
  • E eagle54:
  • Zorro Zorro:
    **** ********* **** hahahaha*** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha****** ****** *** ******** *** *** **** **** *** ******* **** **
    ****** hahahaha **
  • Zorro Zorro:
    **** ******* ****** ***** *** ******** ********** hahahaha ******* hahahaha ** *****
  • Zorro Zorro:
    hahahaha*
    spotify artist spotify artist: hahahaha*