stres yada besin yanığı emin değilim

OttoMan347

√SEFİR√
Toprağın ne kanka lst yaparken toprak ıslak mıydı yapraklar toprağa deydi mi hiç gübre vermedin mi? Lst topping falan gibi streslerden böyle olmaz. Bana aç gibi geldi

Artemis

Üye
gübre verdim kanka ama adv organik ve kimyasal karıştırma diye uyardın en son işte 1 sulama önce verdim en son gübreyi toprak garden gold lst yaparken toprak ıslak olabilirdi hatırlamıyorum kanka ama yapraklar toprağa değdi

OttoMan347

√SEFİR√
gübre verdim kanka ama adv organik ve kimyasal karıştırma diye uyardın en son işte 1 sulama önce verdim en son gübreyi toprak garden gold lst yaparken toprak ıslak olabilirdi hatırlamıyorum kanka ama yapraklar toprağa değdi
Bazı yapraklarda toprağa deymiş veya gübreli su deymiş izleri var kanka. 1 sulama boş git durumu belli eder gübre yabığı başlıyorsa durur açlıksa artar. Şuan bahsettiğim izler hariç diğerleri daha kendini açık etmemiş erken müdahale edilmez biraz daha kendini belli etsin tekrar fotola

OttoMan347

√SEFİR√
Ustam lst topping vs eğitim uygularken toprağın kuru olması mı sağlıklıdır öyleyse buna dikkat etmelimiyiz
Kanka yapraklar gübreli yoprağa deyince lekeler yapıyor bazen anlaşılmıyor gübre yanığı sanıp flusha gidiyor bitki aç kalıyor bu sefer daha kötü oluyor falan ortalık karışıyor. En güzeli toprak iyice kuruduğunda yapıp ardından revive veya aloe vera gübresi verip stressiz geçirmek

HaRMaN:)

Üye
Kanka yapraklar gübreli yoprağa deyince lekeler yapıyor bazen anlaşılmıyor gübre yanığı sanıp flusha gidiyor bitki aç kalıyor bu sefer daha kötü oluyor falan ortalık karışıyor. En güzeli toprak iyice kuruduğunda yapıp ardından revive veya aloe vera gübresi verip stressiz geçirmek
Gayet açıklayıcı oldu teşekkürler :)

Artemis

Üye
Bazı yapraklarda toprağa deymiş veya gübreli su deymiş izleri var kanka. 1 sulama boş git durumu belli eder gübre yabığı başlıyorsa durur açlıksa artar. Şuan bahsettiğim izler hariç diğerleri daha kendini açık etmemiş erken müdahale edilmez biraz daha kendini belli etsin tekrar fotola
tamamdır kankam sağ ol dediğin gibi yapacağım

revive verme nedir ?

Woppy

Ordinaryüs
Knk @OttoMan47 katılıyorum ama şu kızları bi çöz rahat bırak derim zaten cılızlar ve stresteler az büyüsün öyle başlarsın yinede sen bilirsin.

Woppy

Ordinaryüs

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    *** *** ** **** hahahaha
    hahahaha
  • the imam the imam:
    ******** ***** ***** ******* ***** ***** ****** ******** * ** **** *** ***** hahahaha
  • the imam the imam:
  • the imam the imam:
    **** *** **** hahahaha * ***** **** ***** *** ** ***** *** **** *** ***** hahahaha* ***** ***** hahahaha**
  • the imam the imam:
    *** **
    ***** **** hahahaha* ******* ******* ****** **********
    hahahaha*** ********* ********** **********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******
    +2
    **** ****** hahahaha *** *****
    ***** ***** ********* ***** ** ********** ****** ****** ******* **** **
  • H Hkushy:
    **** hahahaha* ** hahahaha* ****** ********
  • the imam the imam:
  • the imam the imam:
    +1
    **** hahahaha* ** hahahaha* ****** hahahaha*** ******* **** ******** *********
    ******* ********* ** ******* *** hahahaha*** ****** *** ******* ******** ***** hahahaha ********* ****** hahahaha* ** hahahaha* ****** ********
  • H Hkushy:
    ** ******** *** hahahaha*** ****** ******
  • the imam the imam:
    **** hahahaha* ** hahahaha* ****** ******** ***** ****** ********* *** ******* hahahaha **
    ** ******* ** ****** ******* ****** ***** * ****** ***** ********* ******* ** ********** *** ** ** **
    ****** *** ******** *** hahahaha*** ****** ******
  • the imam the imam:
    the imam the imam: ***** ******** *** *** ********** * ********** ****** ****** *********