SpaceBucket Auto Super Lemon Haze Cob Led

Hausted

Üye
Öncelikle hepinize selam kanka ben de sizin gibi çorbacıların çirkin sigaralarına para bayılmaktan sıkılan bir kardeşiniz olarak ufak çaplı bir growa nihayet başlamış bulunmaktayım.

Tohum: Super Lemonade Haze(forum kurallarını oku Seeds Bank) (Sipariş vermeye güvenmediğim için bizzat gidip getirdim.)

Geçici Sistem:
 şuan kızım tahta bir dolabın içinde geçici olarak duruyor.
Işık : 3 adet Osram 23w cfl 
el yapımı karbon filtre 
usb fan
hava giriş fanı için 8 cm pc fan
Toprak : Plagron Light mix 
Saksı : 11.2L airpot 
Gübre : AN Grow Micro Bloom 

Kızım şuanda 4 günlük peçete de çatlatıp toprakla buluştu asıl sistemi altta anlatıyorum buyrun ;

2 adet 50lt Battal boy çöp kovası aldım ve ikisiyle kompakt bir sistem yapmayı planlıyorum 2 güne kadar cob ledlerim ve cpu soğutucularım elimde olacak ve bitkimi bu sisteme geçireceğim. 
Cob led olayı kendi alanım olduğu için yaparken olduğunca fotoğraf çekip açıklamaya çalışacağım.

Şimdilik bu kadar kanka siparişlerin gelmesini dört gözle bekliyorum sistem update olunca konuyu güncelleyip fotoğraflarını paylaşacağım.

Dumanınız Bol Olsun. ::)    (sistemimde eksik gördüğünüz bir yer varsa lütfen ekleyin kanka malum tek bitki yetiştiricem kendime kadar ama olmuşken iyi hasat alırız umarım)

Kabinin küçük gelebilir. Tahmini olarak 90 cm bitki boyu + 30 cm toprak + 30 cm led ile bitki arası mesafe desek kovalar yetmeyebilir. 
Hava giriş ve çıkış fanı olarak eski, evde hazır bulunan bir pc fanı kullandıysan sıkıntı yok ama yeni aldıysan iade edip aksiyel bir fan ya da  banyo aspiratörü kullanman daha iyi olabilir. Gübreleri kutuların üzerinde yazdığı şekilde birebir kullanmanı kesinlikle tavsiye ederim. Kolay gelsin.

Hausted

Üye
Cvp: SpaceBucket Auto Super Lemon Haze Cob Led

Chronixx' Alıntı:
Kabinin küçük gelebilir. Tahmini olarak 90 cm bitki boyu + 30 cm toprak + 30 cm led ile bitki arası mesafe desek kovalar yetmeyebilir. 
Hava giriş ve çıkış fanı olarak eski, evde hazır bulunan bir pc fanı kullandıysan sıkıntı yok ama yeni aldıysan iade edip aksiyel bir fan ya da  banyo aspiratörü kullanman daha iyi olabilir. Gübreleri kutuların üzerinde yazdığı şekilde birebir kullanmanı kesinlikle tavsiye ederim. Kolay gelsin.
 Güzel görüşlerin için çok teşekkürler kanka ışık mesafesi hakkında ben de endişeliyim aslında lst ile çözmeye çalışacağım yetmediği yerde en üste yeni bir kova eklemek bi seçenek olabilir belki.
Pc fanı için para harcamadım o yüzden tercih ettim space bucket tercih etmemin nedeni öğrenci olmam minimum masraf ve max gizlilik bakalım nasıl bir şey çıkacak ortaya.

Gübre hakkında bildiğim kadarıyla Grow-Micro-Bloom sırasıyla karıştırıyoruz?

Cvp: SpaceBucket Auto Super Lemon Haze Cob Led

Hausted' Alıntı:
 Güzel görüşlerin için çok teşekkürler kanka ışık mesafesi hakkında ben de endişeliyim aslında lst ile çözmeye çalışacağım yetmediği yerde en üste yeni bir kova eklemek bi seçenek olabilir belki.Pc fanı için para harcamadım o yüzden tercih ettim space bucket tercih etmemin nedeni öğrenci olmam minimum masraf ve max gizlilik bakalım nasıl bir şey çıkacak ortaya.Gübre hakkında bildiğim kadarıyla Grow-Micro-Bloom sırasıyla karıştırıyoruz?

LST yaptığında da yana uzayacaktır kanka. Genetiğin de sativa ağırlıklı bir genetik, yetiştirmedim ama boy atıyor olabilir dikkat et bence. Maddi sıkıntıları anlayabiliyorum ya, benim de elimi ayağımı bağlıyor. Gübreleri ben micro-grow-bloom şeklinde karıştırıyorum. Şimdi kutuya baktım bir şey bulamadım bu konuyla ilgili. Bence önemli olan kısım eşit miktarlarda vermen. Yoksa pH problemi yaşayabiliyorsun.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • TabldotLife TabldotLife:
    ** ******** ****** *** ******* ********* ****** ******** hahahaha **
  • L Lew4nd0w5k1:
    ** ******** *** ****** **** **
    ***** ** ** **** **** ***** *** ***** hahahaha* **** ** **** ** **** ******* ** ******* ** * * ** ******** ********
  • A angeshar:
    ********* ******* ***** ******** ****** ******** ****** **** ** ***** ****** ** ****
    ***** ******** ***** ***** ** hahahaha*
  • A angeshar:
    *** ******** **** hahahaha******
  • A angeshar:
    ******* ** hahahaha
  • A angeshar:
    ********* ****** ** ****** ****** ******* hahahaha**
  • A angeshar:
  • A angeshar:
    ****** hahahaha*
  • A angeshar:
    +1
  • A ax-b:
  • A angeshar:
  • A angeshar:
  • A ax-b:
  • A angeshar:
  • A ax-b:
    **** **** * hahahaha ********* *** **** *** **** ***** ****** *** ****** **** **** ****** ******** ****** *****
  • A angeshar:
  • A angeshar:
    A angeshar: ******* ****** **********