Space Bucket Hasatı

asukacs

Üye
Belki hatırlarsınız arkadaşlar, 5 ay evvel Space Bucket tarzı grow yapmıştım. Hasat ettim kurttum baya verimli oldu tavsiye ederim, 1 L kavanoz full doldu boşluksuz, sizxe aşağı yukarı kaç gramdır bu.

OttoMan347

√SEFİR√
Kanka iyi verim dedigin bu mu? 1 sömeğim dolduruyor 1 kavanozu kanka verim yuksek derken canlı örnekli gösterin 1 kavanoz trimlenmemis sigara var orda bide o kavanozu o şekil doldurma küflenir onu da kaybedersin sıkıştırmadan en fazla 3/2 kadarini doldur sigaran kürlensin

Son düzenleme:

MarijaneyTR

Doktor
kavanozdan yaprakları dalları cikar kurut , 20 gr yok yada benimki bir kavanoz 25 gram alıyordu 25 gram son kararım

asukacs

Üye
Kanka iyi verim dedigin bu mu? 1 sömeğim dolduruyor 1 kavanozu kanka verim yuksek derken canlı örnekli gösterin 1 kavanoz trimlenmemis sigara var orda bide o kavanozu o şekil doldurma kürlenir onu da kaybedersin sıkıştırmadan en fazla 3/2 kadarini doldur sigaran kürlensin
2 beyaz torch ve spacebucket le yaptım yani 1 metre kare alanda

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kankam tohum cinsi ve türü. Havalandırma ne kullandın? Kabin ne kullandın? Karbon filtre kullandın mi? Gübre ne kullandın?
Space bucket çok merak edip araştırdığım bir yöntem. 30-35 Gr alanlar var. Hasadı almak bence başarıdır. Outdoor bahçesinde
jack herrer yetiştirirken 15 gün memlekete giden arkadaşın 1.70 lik bitkisi komple çöp oldu. En azından elinde bir şey var ;)

asukacs

Üye
Kankam tohum cinsi ve türü. Havalandırma ne kullandın? Kabin ne kullandın? Karbon filtre kullandın mi? Gübre ne kullandın?
Space bucket çok merak edip araştırdığım bir yöntem. 30-35 Gr alanlar var. Hasadı almak bence başarıdır. Outdoor bahçesinde
jack herrer yetiştirirken 15 gün memlekete giden arkadaşın 1.70 lik bitkisi komple çöp oldu. En azından elinde bir şey var ;)
Tohum çorbacı, havalandırma pc fanı, gübre solucan, toprak allmix baya gider bu bana daha %10 unu içtim, hafta sonları içiyorm sadece, ben de bayramda memlekete gittim, bitkide hafif kuruma ve küflenme olmuştu

Sonne

Kıdemli Üye
Şimdi kankacım ben sana olanı söylim mi? O baya süre yeter dediğin %10 içtiğin kısımı geç önümüzdeki %20 yi daha tüketirken bi bakıcak sardığın sigara sayısı artmış bi bakıcaksın içine koyduğun miktar artmış. Sonra bi bakmışssın ki 2 ay da içerim dediğin sigara hop 20 günde pakeet. eline sağlık uğraşmış yapmışsın ama bu kadar zaman bekledikten ister istemez insan olabildiğince uzun süre kendisini idare edecek kadar yetiştirmek istiyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*
  • F FISCUHARA:
    ******* ******** hahahaha**
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
    S sonche: ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ********...