Sour diesel photo EFSANE geliyor :) HASAT EDİLDİ

Jf Kennedy

Kıdemli Üye
Dostum merhaba ,
Elimde balkon grow böyle bir sour diesel daha var.
Mevcut olanı hasat edince bunu alcam çiçeğe ışık ile.
Bir onerim varmıdır genel durum nasilybakarsan sevinirim :) @higthead

higthead

Jolly Green
Bunun şuan ısık dongusu ne?? kac saat ısık alıyor. Bıtkı pıstıllenmıs ısıktan dolayı mı cıcege gırdı? yoksa ben hazırım al artık pıstıllenmesımı? bunu ısık zamanın bellı edıcek.

Jf Kennedy

Kıdemli Üye
Kanka şimdi yarın bloom 50.
Flush aticam öyle konustuyduk.
Son kez trikom ve bitkinin halini çektim sana.
Önerin varmı yarın flush atim mi bir bakarsın @higthead

Jf Kennedy

Kıdemli Üye
Buda trikomlar kanka bol bol cektimysin dönem diye sövme :) @higthead

higthead

Jolly Green
fazla ısık olmadıgı ıcın yarı rakı kıvamındamı tammı bellı degıl. sen cıplak gozle baktıgında buyutecle rakı olmuslar dımı?? bloom kactasın? flush zamanın gelıo.

su foto veya yorum yaparken bloom gunlerını yaz

Jf Kennedy

Kıdemli Üye
fazla ısık olmadıgı ıcın yarı rakı kıvamındamı tammı bellı degıl. sen cıplak gozle baktıgında buyutecle rakı olmuslar dımı?? bloom kactasın? flush zamanın gelıo.

su foto veya yorum yaparken bloom gunlerını yaz
Kanka yazdım ya yukarıda görmemişin.
Bloom 50.
En son overdrive 2 sensi 3 verdiydik flush atcaz diye 3 gün önce.
Tam rakı değil gibi kanka daha dolcak gibi yarın flush atcaktin normalde öyle dediydin ustteki konusmalardan çözersin.

higthead

Jolly Green
Flush ını at. 4-5 gune kurur kurumadan tekrar trıkom takıbı yaparsın. gerekırse kecılı tekrar sulama yaparız.Flush yazımı yazmıstım ona gore at flushını.

Jf Kennedy

Kıdemli Üye
Kanka bloom 54.
Bloom 50de flush attiydik henüz kurumadı toprak genel bi resim atim dedim.

higthead

Jolly Green
Dostum dalı uzun olan fan yaprakları varya hepsini al. trıkomlar ısıktan parladıgı ıcın pek bısey dıyemıyorum ama 1 kecılı ph ayarlı alttan akıtmalı boş sulama yer gibi. Sen trıkomlara bakınca cogu rakı mı? over yenı trıkomlar olusturur seffaf dıye aldanma cogu rakı ıse mis ama 1 bos daha at toprak kuruyunca.

Jf Kennedy

Kıdemli Üye
Dostum dalı uzun olan fan yaprakları varya hepsini al. trıkomlar ısıktan parladıgı ıcın pek bısey dıyemıyorum ama 1 kecılı ph ayarlı alttan akıtmalı boş sulama yer gibi. Sen trıkomlara bakınca cogu rakı mı? over yenı trıkomlar olusturur seffaf dıye aldanma cogu rakı ıse mis ama 1 bos daha at toprak kuruyunca.
Çoğu rakı gibi kanka. Bir Keçili daha vericem kuruyunca. Bir tane alttan ufak koza kestim denemek için. Kurusun deneyeceğim.
Bu arada keçiyi lt. Kaç ml. Vericem 1 lt./1 tatlı kaşığı mı

higthead

Jolly Green
Dostum tester suan efsane olucak=))) fırın varsa fırının tellı ızgarasını orta bolume al az bısey yaglı kagıt kes somegı onun ustune koy fansız 70 derece ayarla 45 dk de kurur ilk 25 dk den sonra yaglı kagıt uzerınde somegı makasla hızlı kuruması ıcın bıraz parcalara ayırsan yeterlı sonra kalan dakıkalarda kontrol et dk bıtınce fırın kapagını ceyrek ac 10 dk sogusun ve testerını dene=)

Lt ye 1 tatlı kasıgı soguk sıkım kecıboynuzu ozu pekmezı ph ayarlı alttan 1 -1,5 lt falan akıt ıyıce kalan kalıntılarda aksın. Topragın kuruyuncaya kadar someklerın ıyıce olgunlasır hazır olmus olur ama tabı kurumadan 1 gun once yıne trıkom bak.

Şimdi hemen dalı az uzun veya cok uzamıs olan tum fan yapraklarını koparrrrrr. Trıkom bastıralım bıraz daha=) Sömeğin içinde kalan fan yapraklarını elleme.

Jf Kennedy

Kıdemli Üye
Dostum tester suan efsane olucak=))) fırın varsa fırının tellı ızgarasını orta bolume al az bısey yaglı kagıt kes somegı onun ustune koy fansız 70 derece ayarla 45 dk de kurur ilk 25 dk den sonra yaglı kagıt uzerınde somegı makasla hızlı kuruması ıcın bıraz parcalara ayırsan yeterlı sonra kalan dakıkalarda kontrol et dk bıtınce fırın kapagını ceyrek ac 10 dk sogusun ve testerını dene=)

Lt ye 1 tatlı kasıgı soguk sıkım kecıboynuzu ozu pekmezı ph ayarlı alttan 1 -1,5 lt falan akıt ıyıce kalan kalıntılarda aksın. Topragın kuruyuncaya kadar someklerın ıyıce olgunlasır hazır olmus olur ama tabı kurumadan 1 gun once yıne trıkom bak.

Şimdi hemen dalı az uzun veya cok uzamıs olan tum fan yapraklarını koparrrrrr. Trıkom bastıralım bıraz daha=)
Kanka fırın dandik ya yanar diye koymucam. Balkon çok rüzgarlı astım çamaşır ipine 3 güne kurur bekliyelim bu kadar beklemişken :)
Dalları Alicam simdi birde hasat tahminin varmı kankam :)

higthead

Jolly Green
Isıgı bıraz yaklaştırabılırsın 3-4 cm. Dostum hasat tahmini için canlı görmem lazım bu tarz nokta atışı yapamıyorum bu konuda pek başarılı değilim=) ama her türlü tatmin eder.

higthead

Jolly Green
Tamamdır 4 gune kurur 4. gunde buyuk ihtımalll kesmis olursun. toprak kurudugunda son kez trıkom bakalm bıde somek fotosu atarsın ıyıce pıstıller kızardımı bakalm.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** *** **** ****** * ****** ********* *** ** ******* **** ******** ****** ** ** hahahaha ***
  • Night owl Night owl:
    ********* hahahaha****
  • K kısırlıı:
  • K kısırlıı:
  • Night owl Night owl:
  • K kısırlıı:
    ******* ********* **** ****** hahahaha** ****** *** **** ****** * ****** ********* *** ** ******* **** ******** ****** ** ** hahahaha ***
  • Night owl Night owl:
    ** **** *** * ******* hahahaha
  • K kısırlıı:
  • K kısırlıı:
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***
  • K kısırlıı:
    ** ******* ******** hahahaha ********* ******** ****
  • Night owl Night owl:
    ********** ******** ***** **** ********** **
  • A ax-b:
    ******** ****** ****** ***** *** ********** ****** ****** hahahaha ******** * ***** ***** ********
    +1
  • K kısırlıı:
    **** *** **** **** ********** ****** ****** hahahaha*
  • K kısırlıı:
  • K kısırlıı:
    ****** ***** ****** ***** **
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahaha***
  • K kısırlıı:
  • K kısırlıı:
    *** hahahaha* ******* hahahaha ********** **** **** **
  • Night owl Night owl:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ******** ****** ****** ***** *** ********** ****** ****** ** hahahaha* *******
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ******* ***** ** ******** ** ******** ** ****** hahahaha**** hahahaha* ******* hahahaha ********** **** **** **
  • K kısırlıı:
    ******* ***** ******** *** *** ******** ***** **** ******* ***** ** ******** ** ******** ** ****** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    *** **** ****** **** *** ******** ******* ********* ***** *** ******* ***** ******** *** *** ********
    +1
    Night owl Night owl: *** **** ****** **** *** ******** ******* ********* ***** *** ******* ***** ******** *** ***... +1