Sour diesel photo EFSANE geliyor :) HASAT EDİLDİ

Jf Kennedy

Kıdemli Üye

Bloom 23.gün
Gubreler
An sensi bloom
B52
Big bud

esrarii

Müptezel
çok çılgın bişeymiş , bendeki 23.gün çiçek bunun yanına yanaşamaz iki misli küçük, tricom desen üç misli az. / kullandığın gübreleri gidim de araştırim , ışığın ne

higthead

Jolly Green
Efsane geliyor gelmekte olan diesel=)))) @Jf Kennedy duvarımdakı yazıları sildim nedeni ise 1-2-3 foto paylasıcagına 10 adet paylaşıyosun duvarım yüklenenekadar 15 dk geçiyor sana yazmak=))) foto paylaşırken duvarıma 2-3-4 adet paylaşki kasmasın=))) Tekrar yaz o outdoordakine bakim.

esrarii

Müptezel
B-52 FERTILIZER BOOSTER

Bitkilerinizi vitaminle beslerseniz,özellikle hasat zamanında karşılığını alırsınız !

B-52, bitki metabolizmasını hızlandırarak bitkinizin yaşam enerjisini çarpıcı şekilde artırmak için özel olarak formüle edilmiştir.B-52 , bitkinin başka hiçbir yerden alamayacağı doğal hormon ve vitaminleri bitkiye kazandırarak, bitkinin besin alımını arttırır.

B-52,verimi azaltan olumsuz çevre koşullarının ve aşırı stresin negatif etkilerini ortadan kaldıran eksiksiz ve full spektrum vitamin ve diğer gelişim kofaktörleri ile desteklenmiş eşi bulunmayan bir üründür.İçeriğindeki B vitaminleri ve diğer organik hormonlar bitkinin çok fazla yorulmadan suyu ve besinleri daha iyi işlemesini sağlar.Böylece bitki mevcut enerjisini daha fazla çiçek üretmeye ve daha fazla bitki öz yağı sentezlemeye harcar.B-52'nin içeriğindeki maddeler daha çok dal üretmesi ve daha fazla kök geliştirmesi için bitkiyi sürekli uyarır ve aynı zamanda kök çevresindeki faydalı mikroorganizmaların gelişmesine de yardımcı olur.

esrarii

Müptezel
bu gübreden bende alim bari , içinde ne var bilen yoktur , pahalı gübre lere karşı altarnatif yerli malı gübre yapma hevesim kaçtı , gübrede full spectrum vitamin varmış , cob led in full spectrumu da tricom iyi yaptırıyor. Boster ne öğrenemedim

higthead

Jolly Green
B-52 veg te efsaneler yaratır bloomda ise ilk 1-2 hafta oky sona kadarda kullanılır ama ppm değeri arttırdığı için ben bloom ilk ceyrekten sonra kullanmayı kesiyorum yada 2 sulamada 1 verebılırsınız lt ye 1 ml. b52 biraz ppm yani ec değeri yükseltiyor buna dikkat ediniz.

Jf Kennedy

Kıdemli Üye
Efsane geliyor gelmekte olan diesel=)))) @Jf Kennedy duvarımdakı yazıları sildim nedeni ise 1-2-3 foto paylasıcagına 10 adet paylaşıyosun duvarım yüklenenekadar 15 dk geçiyor sana yazmak=))) foto paylaşırken duvarıma 2-3-4 adet paylaşki kasmasın=))) Tekrar yaz o outdoordakine bakim.
https://ibb.co/rsHR5dX outdoor bunlar kankam.
2 kere topping yaptim toplam 4 ana dal var

Jf Kennedy

Kıdemli Üye
B-52 veg te efsaneler yaratır bloomda ise ilk 1-2 hafta oky sona kadarda kullanılır ama ppm değeri arttırdığı için ben bloom ilk ceyrekten sonra kullanmayı kesiyorum yada 2 sulamada 1 verebılırsınız lt ye 1 ml. b52 biraz ppm yani ec değeri yükseltiyor buna dikkat ediniz

Kanka ben indoor yaptigim bitkiye 2 litre su veriyorum.
Sensi bloom 4 ml.
B52-2 ml
Big bud 2 ml.
3 dolu 1 boş suluyorum

esrarii

Müptezel
Screenshot_2023-07-24-00-45-13-043.jpeg

benimki revege girdi , yeşillendi , takip edemedim , demek dökmüş tricomları , sizinkiler yürümüş , ben geriden geliyorum bi şekilde

Night owl

Müptezel
Ben en alt dalları mutlaka alıyorum eğitim yaparsam dallar iyi boostlıuyor birde büyük olursa o zaman gölgede kalacak bi üstüde alıyorum ama bu küçük sadece en altı çıkardım ilk hazırlıkta pistil vs yok safeve trk basıyor gerçekten tüpleri de büyük merakla bekliyorum 30 gün sonrasını

Jf Kennedy

Kıdemli Üye
Bu zilliyi kabine alınca 15 gün kadar kabinde yani kabin dediğim senin alan=) veg te tut kendine gelir sonra 12-12 aldınmı tadından yenmez efsane olur=)
Kanka şöyle de bir durum var. Şuan benim alanda cicekte olan var 4.5 haftasi daha var gibi outdoor olan o vakite dışarda çiçeğe girer zaten agustos sonuna kadar

Jf Kennedy

Kıdemli Üye

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha
    +1
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ***** *** ***** hahahaha** ****** ** **
  • kawinnnz kawinnnz:
  • kawinnnz kawinnnz:
  • İstanbul İstanbul:
    *** ***** ** *** **** ** hahahaha*****
  • R raw.w33ds:
    hahahahahahahaha
  • kawinnnz kawinnnz:
  • R raw.w33ds:
    ******** ******** hahahaha *** **** ***** ******* *** *** ***** ********* ********* ** *
  • İstanbul İstanbul:
    **** ******* ** **** ********** ******* ** ** ** *** ******* ********** ********* ******* *******
  • bandaleros bandaleros:
    ** **** **** ********** **** hahahaha****** *** ***** ********** ***** ****** *********
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    ***** **** ******* ****** hahahaha** ***** ******** hahahaha********** ******** hahahaha *** **** ***** ******* *** *** ***** ********* ********* ** *
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ***** ******** *** *** **** *** ******* ** ******** ***** ******** ***** **** hahahaha *** *** ****** ** **** **** ********** **** hahahaha****** *** ***** ********** *****
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha** *****
    ***** ***** ***** ** **** ******* ********** ** **
    ** ** hahahaha**
  • bandaleros bandaleros:
    ***** ******* ********** ** hahahaha ********** *****
    *** ****** hahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ****** hahahaha * ****** **** ******* ** **** hahahaha** ****** ******* hahahaha *** hahahaha** ******* hahahaha ****
  • bandaleros bandaleros:
    hahahaha* **** ****** ******* ****** ******
    NewGardener NewGardener: ****** ***