Son zamanlarda lsd ile alakalı birkaç başlık gördüm

Ü

Üye silindi 34638

Guest
abi dmt farklı bir psychedelic madde lsdden daha güçlü ama çok daha kısa sürüyor 20-30 dk falan diye biliyorum eğer çay ayahuasca olarak içilirse daha uzunmuş. Ben hiç kullanmadım.

Mertali54

Doktor
abi dmt farklı bir psychedelic madde lsdden daha güçlü ama kısa sürüyor 15-20 dakika diye biliyorum. Ben hiç kullanmadım.
15-20 dakika bizi kesmez ya böyle biraz uzun sürsün isterim ben abim O ki kafa yaşamak istiyoruz niye uzun sürmesin lakin Instagram üzerinden telegram üzerinden arayışlarım var ama ne yazacağımı ne yapacağımı bilmediğim için hala arayıştayım burada edindiğim bir kankam epeyce yardımcı oldu ama sonuca ulaşamadım

hassani

Yeni üye
dmt cok kuvvetli bir madde kafasi kisa surmesine ragmen biraz fazla kacirirsan dis dunya ile irtibatin tamamen kopar ve o az dedigimiz sure o kafada yillar gibi gelebilir, goreceklerin travma yaratacak cinsten hayaller olabilir cogu kisi öldügünü gorur ve etkisi gecerken kendini yeniden dogdugunu gorerek biter.
festivallerde sikca kullanilir ve kokusu igrenc otesi bir kokudur.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • istr istr:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • N nanelimon:
    ******* **** ******* ********* hahahaha ***** **** ** *** **** ****** ******* **** ****** ***** ********* **** ******* ***
  • istr istr:
  • istr istr:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** *** ********** ** **** ********** ******* ********** ** *** ** hahahaha******* ***** ***** **** **
    +1
  • zero00 zero00:
    *** * ** ********** ****** *** ** **** ********** *** *** **** ******* ********** ********* ****** ******* **** ******* ********* *
  • zero00 zero00:
    *** ********** ******* ***** ******* ** **
  • N nanelimon:
    ******* ******* ******** ***** ******** *** ** hahahaha******* ***** ***** **** **
  • zero00 zero00:
  • N nanelimon:
    ********** ******** ***** ***** ****** *** * hahahaha* ******* **** hahahaha ******* ******** ***** ********
  • A ax-b:
    ******** ***** ********** ******* ***** ******* ** **
  • A active661:
  • istr istr:
    hahahaha*** ********** ** *** **** ***** hahahaha **** ****** ****** **** * ** **** ******* ***** **** ***** ***** **** ***** ******** *********
    +1
  • istr istr:
    hahahaha ********** ******** *****
  • N nanelimon:
    *** ***** ****** ****** ******** ***** hahahaha**
  • istr istr:
  • N nanelimon:
    ** ******** ****** ** ***** ******* ****** *** *
    * ******* *** ** ** *** ******* ******* ******* ********** *** **** **** ******* ******* *** ********** hahahaha***** ** *** hahahaha* ** ** ****** **
  • istr istr:
    istr istr: * ***** **** ** *********