Son zamanlarda lsd ile alakalı birkaç başlık gördüm

Mertali54

Doktor
Ben de bütün bu konuyu bu formu yukarıdan aşağı inceledim ve ben de merak ettim hayatım boyunca da hiç kullanmadım ama nasıl nereden temin edileceği konusunda forumda 2020'li 2021 li a yıllarda nerelerden nasıl ulaşacağımız konusunda bazı yazılar okudum ama son zamanlarda bu yasaklanmış nasıl temin edileceği konusunda bilgim yok ama ben de temin etmek istiyorum mental olarak hazırım

hassani

Yeni üye
sen onu bulmassin zamani geldiginde o seni bulur derler lsd icin benim oyle oldu hep kullanmak istemistim muzik festivalinde denk geldi kullandim ve bana gore alinmasi en uygun yer festivallerdir evde veya disarida 10 12 saatini ormanda insanlardan ve araclardan uzak bi yerde olmayacaksan almamani tavsiye ederim

Mertali54

Doktor
sen onu bulmassin zamani geldiginde o seni bulur derler lsd icin benim oyle oldu hep kullanmak istemistim muzik festivalinde denk geldi kullandim ve bana gore alinmasi en uygun yer festivallerdir evde veya disarida 10 12 saatini ormanda insanlardan ve araclardan uzak bi yerde olmayacaksan almamani tavsiye ederim
Slm kanka bu konuyla alakalı 150 tane başlık okudum diyebilirim senin yazdığın gibi yazanlar da var en güzeli evde oluyor diyenler de var tabii ki ben tecrübelere ve düşüncelere saygı duyarım

Lakin kanka ben bunun kafasını çok merak ediyorum belki bir kere deneyeceğim bir daha asla denemeyeceğim ya da bir kere deneyeceğim çok hoşuma gidecek böyle arada sırada olsun isteyeceğim ama işte en büyük problem buna nasıl ulaşabileceğim ben hayatım boyunca böyle bir şey ne gördüm ne duydum ne de kullandım ama psikolojik olarak hazır olduğumu düşünüyorum %80 en azından hazır olduğumu düşünüyorum ben çok büyük bir doz almak istemiyorum hani 100-150 yeter diye düşünüyorum bana ama ben evimde olacağım başka çarem yok en azından başka bir düşüncem hiç olmadığını olayım burada mı olayım diye düşünmedim Çünkü kendimi en güvende hissettiğim yer evimdir benim

Sen kaç defa kullandın nasıl oldu biraz bahseder misin

hassani

Yeni üye
Slm kanka bu konuyla alakalı 150 tane başlık okudum diyebilirim senin yazdığın gibi yazanlar da var en güzeli evde oluyor diyenler de var tabii ki ben tecrübelere ve düşüncelere saygı duyarım

Lakin kanka ben bunun kafasını çok merak ediyorum belki bir kere deneyeceğim bir daha asla denemeyeceğim ya da bir kere deneyeceğim çok hoşuma gidecek böyle arada sırada olsun isteyeceğim ama işte en büyük problem buna nasıl ulaşabileceğim ben hayatım boyunca böyle bir şey ne gördüm ne duydum ne de kullandım ama psikolojik olarak hazır olduğumu düşünüyorum %80 en azından hazır olduğumu düşünüyorum ben çok büyük bir doz almak istemiyorum hani 100-150 yeter diye düşünüyorum bana ama ben evimde olacağım başka çarem yok en azından başka bir düşüncem hiç olmadığını olayım burada mı olayım diye düşünmedim Çünkü kendimi en güvende hissettiğim yer evimdir benim

Sen kaç defa kullandın nasıl oldu biraz bahseder misin
tam sayi hatirlamiyorum ama en az 5 6 kez kullandim ve bendeki etkileri zaman algisinda acayip bi bozulma saatin gecmemesi deli gibi oraya buraya dolanma ama ayni yere geldigimde yalnizca 10 dakika gecmis olmasi, kahkaha krizleri gozlerimden yas gelinceye kadar, goz bebeklerinin faltasi gibi buyumesi, artan vucut isisi, renklerin canlanmasi en son aldigim cok kuvvetliymis renkler surekli degisiyordu ve her desen adeta soluk alip veriyor buyuyup kuculuyordu, cilginca dans vucudum o kadar esnek olmustuki heryerim istemsizce muzige kapilmis dans ediyordum, yorudugumde herkes ustume yuruyormus gibi ve her gozgoze geldigim insanla ister istemez kendimi sohbetin icinde buluyordum ama ortam cok rahatti o insanlarda buyuk ihtimal birseyler almislardi arada biraz sakinleme ve tekrar bu dediklerim tekrar tekrar iyice etkisi gecene kadar ve sonrasi bi ic huzur ve aydinlanma bununda etkisi en az 1 gun.
evde arkadas ortamiyla iyi olur ama icinizde en az birde icmeyen biri bulunsun ve sizi asla disari birakmasin yoksa ayik insanlarla muhabbet hicte olumlu sonuclar vermeyecektir ve kendinizi her an bir tartisma yanlis anlasilmanin icinde bulabilirsiniz.

Ü

Üye silindi 34638

Guest
mertali profildfeki senin çiçeğin mi

Ü

Üye silindi 34638

Guest
Güzel çiçekmiş abi genetiği neydi kaç g çıktı oradan

Mertali54

Doktor
tam sayi hatirlamiyorum ama en az 5 6 kez kullandim ve bendeki etkileri zaman algisinda acayip bi bozulma saatin gecmemesi deli gibi oraya buraya dolanma ama ayni yere geldigimde yalnizca 10 dakika gecmis olmasi, kahkaha krizleri gozlerimden yas gelinceye kadar, goz bebeklerinin faltasi gibi buyumesi, artan vucut isisi, renklerin canlanmasi en son aldigim cok kuvvetliymis renkler surekli degisiyordu ve her desen adeta soluk alip veriyor buyuyup kuculuyordu, cilginca dans vucudum o kadar esnek olmustuki heryerim istemsizce muzige kapilmis dans ediyordum, yorudugumde herkes ustume yuruyormus gibi ve her gozgoze geldigim insanla ister istemez kendimi sohbetin icinde buluyordum ama ortam cok rahatti o insanlarda buyuk ihtimal birseyler almislardi arada biraz sakinleme ve tekrar bu dediklerim tekrar tekrar iyice etkisi gecene kadar ve sonrasi bi ic huzur ve aydinlanma bununda etkisi en az 1 gun.
evde arkadas ortamiyla iyi olur ama icinizde en az birde icmeyen biri bulunsun ve sizi asla disari birakmasin yoksa ayik insanlarla muhabbet hicte olumlu sonuclar vermeyecektir ve kendinizi her an bir tartisma yanlis anlasilmanin icinde bulabilirsiniz.

Sendeki etkileri çok iyiymiş vallahi ben daha temin edemedim ama ben de evde olmayı düşünüyorum daha absolut bir şey oluyor mu mesela bu muhabbet kısmında atıyorum dışarı çıkmak zorunda kaldım çıktım beni ne gibi sıkıntılar bekliyor ?

Ü

Üye silindi 34638

Guest
günlük falan tutuyor musun abi auto ben de bakmak istiyorum ama hiç anlamıyorum ya forumda konun var mı bakayım dedim ama profil kapalıymıs

hassani

Yeni üye
insandan insana degisir ama ben goz goze geldigim insanla direk sohbetin icinde buluyordum kendimi festival ortami kafalar herkesin bi milyon zaten artik o bana ben o kisiye nasil bakiyorsak hemen bi tanisma kaynasma, bunun yan komsunla veya mahallenin bakkaliyla yasanmasi olumsuz sonuclar verebilir gozler zaten buyumus sekilde birsey aldigini hemen anlarlar, trafigin oldugu bi yerdede gelen aracin yakinda mi uzakta mi ne kadar hizla geldigini tahmin etmek zor o kafada.

Mertali54

Doktor
günlük falan tutuyor musun abi auto ben de bakmak istiyorum ama hiç anlamıyorum ya forumda konun var mı bakayım dedim ama profil kapalıymıs
Abisi hiç zorluk çekmiyorsun Yeter ki ışığın kabinin havalandırma niye olsun 15 litreden de küçük olmasın sakın 3 sulamanın ikisi dolu biri boş olsun mutlaka altından bir bardak su akacak şekilde sulama yapman lazım normalde 3 litre suluyorsan 4 litre sulu aşağıda mutlaka su çıksın ikide bir gidip bakma ben 20 saat ışık vermiştim 4 saat karanlık olay sadece bundan ibaret auto zaten süresi kısa daha çabuk oluyor ben şu anda auto değil photo yapıyorum ama yanlışlıkla tabii kota yaptım normalde Auto yapacaktım

Ü

Üye silindi 34638

Guest
abi günlük açsana sen de ya growdiaries

Mertali54

Doktor
insandan insana degisir ama ben goz goze geldigim insanla direk sohbetin icinde buluyordum kendimi festival ortami kafalar herkesin bi milyon zaten artik o bana ben o kisiye nasil bakiyorsak hemen bi tanisma kaynasma, bunun yan komsunla veya mahallenin bakkaliyla yasanmasi olumsuz sonuclar verebilir gozler zaten buyumus sekilde birsey aldigini hemen anlarlar, trafigin oldugu bi yerdede gelen aracin yakinda mi uzakta mi ne kadar hizla geldigini tahmin etmek zor o kafada.
Şimdi kanka ben hiç daha önce kullanmadım lakin şeker kullandım 8-10 defa bunun en kötü olumsuzlukları buysa evinden çıkmazsın ya da en kötü balkonu çıkarsın dışarıyı seyredersin diye düşünüyorum araba kullanacak halimiz yok dışarıda olmayı da pek de sevmiyorum bu sebepten dolayı evde peki sen asitliyken sigaralık içtin mi içtiysen etki değişiyor mu

hassani

Yeni üye
Şimdi kanka ben hiç daha önce kullanmadım lakin şeker kullandım 8-10 defa bunun en kötü olumsuzlukları buysa evinden çıkmazsın ya da en kötü balkonu çıkarsın dışarıyı seyredersin diye düşünüyorum araba kullanacak halimiz yok dışarıda olmayı da pek de sevmiyorum bu sebepten dolayı evde peki sen asitliyken sigaralık içtin mi içtiysen etki değişiyor mu
evimden cikmam diyorsun ama ara ara seni oyle bi sikinti basiyor saat gecmek bilmiyorki en azindan ben kendimi yurumek zorunda hissediyordum cunku yasadigim her saniyeyi hissediyordum zaman durmus gibi, cigaralik sakinlemek icin birebir ama ben onu kafanin dususundeyken yaptim lsd kafasinin bozulmasindan korktugum icin.

Ü

Üye silindi 34638

Guest
abi ben son 1.5 ayda 30 tane falan atmısımdır evde de takılabilirsin gayette ama orman,doğa aşırı iyi oluyor

Ü

Üye silindi 34638

Guest
Kanka bu attıgım dmt kafası daha farklı bir psychedelic ve kankacım evde olabilirsin hiç sıkıntı yok

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • keşkaşif keşkaşif:
  • 2 2008Grower:
  • keşkaşif keşkaşif:
  • keşkaşif keşkaşif:
  • keşkaşif keşkaşif:
  • 2 2008Grower:
    ******* ****** ***** *** ***** ******* *** ***** hahahaha*
  • 2 2008Grower:
    hahahahahahahaha * **** ******** ** ******** ******** ******** * **** **** ******** ** ******** hahahaha*
  • keşkaşif keşkaşif:
    ***** hahahaha*
  • 2 2008Grower:
    ******* hahahaha** ****** *** **** ***** **** *** ****** ********* hahahaha***** ***** **********
  • 2 2008Grower:
    **** ** ***** ** hahahaha*****
  • 2 2008Grower:
    hahahahahahahaha
  • keşkaşif keşkaşif:
  • keşkaşif keşkaşif:
  • keşkaşif keşkaşif:
    ** **** ***** **** ***** hahahaha**** *** ******* ****** **** *********
  • keşkaşif keşkaşif:
    ****** hahahaha* ********
  • 2 2008Grower:
    **** ****** ** *** ********** ** hahahaha* ***** ****** ******** **
  • keşkaşif keşkaşif:
  • A Ahmet84:
    hahahaha ******* ****** hahahaha*** ****
  • 2 2008Grower:
    hahahaha**
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
  • 2 2008Grower:
    ****** ****** **
  • 2 2008Grower:
    ****** ********* ***** ** ******** ******* ******* hahahaha ********** ******* ******* * *****
    İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31: ****** ********* ***** ** ******** ******* ******* hahahaha ********** ******* ******* * *****