Somekteki bu olay nedir çürüme gibi ve pistiller kizarmiyo

C

Canna

Guest
Cok iyi seker yapraklari var, kubar yap harcama o yapraklari

• Sad
Tepkiler: u.g

ayenaxrg

Üye
Bitkin küfe girmiş dostum stresten beyaz kalmış kes bunu bugün al karanlığa pazartesi akşamına kes

OttoMan347

√SEFİR√
Küf makaslanmazsa dağılır. Budroot da var bulunduğu bölge fazla nemli ise yapar. Zaten hasat edeceksin küflerini makaslayıp yoluna devam et

Küf makaslanmazsa dağılır. Budroot da var bulunduğu bölge fazla nemli ise yapar. Zaten hasat edeceksin küflerini makaslayıp yoluna devam et
valla bro zaten planım yarın karanlıga alıp 2 3 gun ıcınde kesmek elımle kopardım kuf olan yerleri kuruttum içtim zaten kurumus gibiydi kafa fena kırdı :) heç de olmadı yani

bu bitki o kadar nitrojen almış ki şeker yaprakları bile yanmış. potasyum çok az verildiği için su geçişleri ve sağlığı bozulmuş.bu tarz kurumalar çok fazla gübreden olur.yan yapraklar sanki çorbacı tohumu sativaları andırıyor.bu bitkiyi gerekiyorsa hergün sulamak lazımmış.hayırlı olsun

bu bitki o kadar nitrojen almış ki şeker yaprakları bile yanmış. potasyum çok az verildiği için su geçişleri ve sağlığı bozulmuş.bu tarz kurumalar çok fazla gübreden olur.yan yapraklar sanki çorbacı tohumu sativaları andırıyor.bu bitkiyi gerekiyorsa hergün sulamak lazımmış.hayırlı olsun
Evet moruk nerdeyse hiç sade su vermeden devam ettim sonlara dogru 4 diyorsa 6 verdim vegde bile 4 5 kere sade su vermisimdir bloomdada arada 19 litre saksiya 10 litre sade su gecisleri yaptim over drive 4. Verisim flushladik kurudu 5 litre phli su verdim suan karanlikta yarina kitlicam sadece bir somekte var onuda kopardim kuruttum ictim kafasi tadi bir harika ve fotoda sadece ustten cektim o somek sporcu bileği kadar en alta kadar :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********