Sizce hasat ne zaman?

torosemre

Yeni üye
Kankalar ocak 1 de ektim sizce ne zaman hasat fotoğraf dün çekildi içeri sıcaklığı son hava durumlarından dolayı düştü 22 derece nem 55 ışık filan herşeyiyle çok iyi bir sistemim var fazlası var eksiği yok sizce hasat ne zaman? Sadece gübre olarak oda tek bir defa biobiz karışım kullandım su ile besliyorum sadece ve toprağım bibobizz light mix ve toprağı çok ıslak olduğundan 1 aydır birkere su verdim 1 kerede gübre işte jbl ile 7/24 mozart chopin beethoven dinletiyorum ❤️ sizce hasat ne zaman? ve dayı, bu arada tohum sponsordan.
Edit: @kaiser kanka anlamadığından dolayı ne zaman çiçeklenmeye girer ve ne zaman çiçeklenmeyi bitirir hasatı alırım demek istemiştim.

Ekli dosyalar

• 6BE49B22-F684-4FE8-85EF-698B8B2FB67F.jpeg
    6BE49B22-F684-4FE8-85EF-698B8B2FB67F.jpeg
    374.8 KB · Görüntüleme: 51
Son düzenleme:

varmibisey

Kıdemli Üye
Benim bitkilere gir bak aynı zamanlar da ekmişiz benim bitkiye bile küçük kalmis dediler bunun 5 katı bir kaç şeyi yanlış yapıyorsun dostum detaylı yazarsan yardımcı olurlar kullandığın ışık toprak gubre vb

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ********* ** *** ********* hahahaha* **** ********* ***** **********
  • Night owl Night owl:
    ********* **** ****** ** **** ******** hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • Didrug Didrug:
    ******* ****** ********** ***** hahahaha*** ** ** ***** **** ******** ****** ******** *** ***** ******** hahahaha ******** hahahaha* ***** ***** ****** **
  • Didrug Didrug:
    **
  • Didrug Didrug:
    *** ***** ** ** ** *** ********* ******** ********* **** ****** ** **** ********
  • Night owl Night owl:
  • Mordecai Mordecai:
  • Mordecai Mordecai:
    **** *** ** ******* hahahaha ********** **** ******
    +1
  • K karaca23:
    *** ****** ********* ** ****** ***** ********** ********* ****** **** ******* ******* *** ********* ******* ********** ** ****** ******* ********* ***** ******** ***** ****** ****** **** ******* ***** hahahaha***
  • Mordecai Mordecai:
  • Night owl Night owl:
    ********* *** ****** ********* ** ****** ***** ********** ********* ****** **** ******* ******* *** ********* ******* ********** ** ****** ******* ********* ***** ******** ***** ****** ****** **** ******* ***** hahahaha***
  • K karaca23:
    hahahaha**
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • yoqyaa yoqyaa:
  • Didrug Didrug:
    ** ****** ****** ******* hahahaha ******** ** ******** hahahaha *******
  • D despotdes:
  • K karaca23:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • K karaca23:
    hahahahahahahaha*****
  • Mordecai Mordecai:
    ****** ******* ******* **
  • Mordecai Mordecai:
  • D despotdes:
    ***** ** hahahaha ***** ***** ********** ********* *** *** hahahaha* ******* ****** ******** ********* * * **** *** ******** ******* **** hahahaha*** hahahaha** hahahaha******
  • D despotdes:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ******** ***** ******* **** **** *** *** ******* *** **** ********* *** ********** * ****** ********* ********* *** ****** hahahaha **** ******* ** ******* hahahaha* *** **** *** ******** *** *** ********** ******** ***** ******* ***** ******* ***** *** **** **** ****** hahahaha ******* *** ******* ** ******** ** *** *** *** ******** *** **** *** *** ****** ******** **** *** *** **** *******
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahaha*** ******* **** ***** **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    5.yaprak 5.yaprak: ******** ********* ******** ***