Selamün aleyküm ustalar kontrol yapabilirmi 36 gündeyim

UFUK...

Kıdemli Üye
Kanka flush gubresiz yapılır dimi bana gübreli dedi oridiyanus abi ama nasıl olcagini ayikamadim sordumda nezaman görürse ozaman cevap verir
Ordinaryus ne diyorsa o kanka ph ayarla yarim dozaj gubreyle demis. Ustune laf mi soylucez utanmadan adami paylasim yapsin diye dizi bolumu bekler gibi bekliyoruz.

Kankacım bu kadar yalaklanmaya gerek yok. Atsın flushını bakalım sonucuna. Bize de tekrar tecrübe olur. Eski üyeyim hesabımı silmiştim yeniden açtım. Neyse moruk bitki senin.
Konuş Rüstem konuş, ne devlet senin, ne evlat senin. @UFUK...

Son düzenleme:

UFUK...

Kıdemli Üye
Kankacım bu kadar yalaklanmaya gerek yok. Atsın flushını bakalım sonucuna. Bize de tekrar tecrübe olur. Eski üyeyim hesabımı silmiştim yeniden açtım. Neyse moruk bitki senin.
Konuş Rüstem konuş, ne devlet senin, ne evlat senin. @UFUK...
Kanka kimse kimseyi tanimaz etmez neyine yalaklanicam 100 grm posetliyim hediye mi yollayacak bana bi gir bak adamin bitkilerine paylasimlarina. Ben soyle ornek vereyim onun yorumu okuduktan sonra baktim bitkinin yaprak uclarina farketmemistim mesela.

UFUK...

Kıdemli Üye
Kanka kimse kimseyi tanimaz etmez neyine yalaklanicam 100 grm posetliyim hediye mi yollayacak bana bi gir bak adamin bitkilerine paylasimlarina. Ben soyle ornek vereyim onun yorumu okuduktan sonra baktim bitkinin yaprak uclarina farketmemistim mesela.
Kanka aslinda durum şundan ibaret sen bi isle ilgileniyorsun basarilisinda ama ayni isi baskasi da yapiyor ve sen onun yaptigi işçiligi daha çok begeniyorsun. Durum sadece bundan ibaret var 3 beş kisi daha ustune konusmuycam yaptigi hobiyi begendigim insanlar.

lavrens

Üye
Kesinlikle flush atma yapraklar solar kurur bu evrede hatta fazla açılır ton olarak bitkinin su halinden eser kalmaz bilgin olsun 3 4 tur boş sulama at sakın flush atma benim şahsi fikrimdir

Sen benim işçiliğimi görmeden, adama yalakalanıyorsun, beni aşağılar gibi gülüyorsun :) Yalakalık yapma, yeterli benim için kankam :D ben yanlış bir yönlendirme gördüm, uyardım. Keyif sizin, bitki sizin, nasıl isterseniz. Sana da tavsiyemdir, el şeyiyle gerdeğe girilmez. Kendin öğren. Takipten çıktım konuyu. See ya

lavrens

Üye
Flushlik bir durum yok bitkide bir tık azot fazla sadece adam çok güzelde yetiştirmiş 3 4 boş sulama sonrası renk oturur 4 . Boş sulamadan sonra direk calmagla baslar yarım doz gübrelemeyle devam ederdim

UFUK...

Kıdemli Üye
Sen benim işçiliğimi görmeden, adama yalakalanıyorsun, beni aşağılar gibi gülüyorsun :) Yalakalık yapma, yeterli benim için kankam :D ben yanlış bir yönlendirme gördüm, uyardım. Keyif sizin, bitki sizin, nasıl isterseniz. Sana da tavsiyemdir, el şeyiyle gerdeğe girilmez. Kendin öğren. Takipten çıktım konuyu. See ya
He kanka ona mi takildin ben ne bilim ben sadece arkadasin yorumuna guldum kusura bakma.

UFUK...

Kıdemli Üye
Flushlik bir durum yok bitkide bir tık azot fazla sadece adam çok güzelde yetiştirmiş 3 4 boş sulama sonrası renk oturur 4 . Boş sulamadan sonra direk calmagla baslar yarım doz gübrelemeyle devam ederdim
Valla haci yorumlardan sonra sürekli dönüp resimlere baktim hep bisey diyicek durum yok herkes fikrini soylemis bitki onun emek onun biraz daha arastirip bi uygulama yapicak artik.

UFUK...

Kıdemli Üye
@Yesil888 kanka şu konuya birde sen göz gezdirsene burda birine hayranligimizi belli ettik diye yalaka olduk :) neyse şaka bi yana muhakkak bi fikrin vardir.

UFUK...

Kıdemli Üye
KAnka biraz önce biri bana hava mi atiyorsun yazdi, hatirlamiyorum kim, kafam iyi:):) Havasinida , yalakasinida ......... Benim aslinda bilgi almak icin foruma ihtiyacim yok. Ben istiyorum sizde dogru dürüst hasat alin
O baska bi konudaydi onu arkadaş yanlis anlamis zaten duzeltme yapti orayi bosver simdi burda ki bitkilere farkli yorumlar geldi kafalar karisik

muşul

Kıdemli Üye
Adam zaten yarım doz gübre ile toprağı yıka yazmış ben diğer arkadaşların ne iddia ettiğini anlamadım.

UFUK...

Kıdemli Üye
Sana hangi ordiniynus flush gübreli yapilir dediyse, onu bana yönlendir. Flusshin amaci topragi ve bitkiyi gübreden temizlemektir.
Cannabis16 yazmis kanka bitkide besin kitlenmesi var diye yarim dozaj gubreyle bi flush cak demis. Yaprak uclarinda yanma baslamis kanka yaklastir bak resmi kafan ayiksa. :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M merto1835:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • K Kowa:
  • M merto1835:
    ******* ****** ***** ******** ** ****** ** ****** ******** **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • K Kowa:
    ** ******* ** ** **** ****** ********** ** ******* hahahaha ****** ****** ****** ****** ********* ******** ********* **** hahahaha ***** ******* hahahaha*** ******* ********** ***** hahahaha hahahaha
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ********** ******* ******* ** ** **** ****** ********** ** ******* hahahaha ****** ****** ****** ****** ********* ******** ********* **** hahahaha ***** ******* hahahaha*** ******* ********** ***** hahahaha hahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • K Kowa:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    +1
  • K Kowa:
    +1
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ***** **** ****** ********** ******** ******* ** ** ****** ****** ******** **
  • 5.yaprak 5.yaprak:
    ******* ******** ** **** ********** ******** ****** ***** ***** ***** ***** ***** ********* ******* ***** *****
    Bandaleros Bandaleros: **