Sativa Ağırlıklı Hibrit Hasat...

Kesinlikle öneririm dostum. Belki bilmiyorsundur diye ben sana söyleyeyim yine de. Bu ledler 36 volt ile çalışıyor. Yani direkt prizden gelen 220 volt ile çalışmazlar, yanarlar. Ona uygun bir led driver alıp bağlantılarını doğru yapıp çalıştırman lazım. Eğer elektrikten anlamiyorsan 3 5 video izleyip mevzuyu çözebilirsin. Hem kalite hem de ucuzluk arayan biriysen benim gibi, uğraşırsın.
Kanka bunu söylemen iyi oldu. Benim elektirik teknikeri olan bir arkadaşım var. Onunlaa beraber yapacağım. Driver önerin var mı? Yoksa herhangi bir led driver işimi görür mü?

Ü

Üye silindi 20042

Guest
Tebrikler kanka o ışıkla bravoo totalde kaç gram kuru aldın kanka hasattan sonra aydınlatırsın

cfgm4ster

Yeni üye
Dostum eline sağlık Özdisan ' ı bende takip ediyordum ama bilindik Cree (3590) modeli olmadığı için hiç bulaşmadım senin kullanmış olduğunun dışında sitede bulunan önerebileceğin Cree modeli hangisidir ayrıca hangi led sürücüyü kullanıyorsun onu merak ediyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • I isoT:
    hahahahahahahaha
  • I isoT:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • I isoT:
    hahahahahahahaha
  • NewGardener NewGardener:
    ******** ********** ****** ***** ****** ********** ** ******* ***** ***** **** ******* ******* *** ** ****** ** hahahaha***
    ** ***** **
    +1
  • L Lew4nd0w5k1:
    ****** hahahaha hahahahahahahaha
  • I isoT:
  • I isoT:
    **** **** **
  • I isoT:
    ****** * ** ** hahahaha** ****** ********* ***** * ***** ***
  • NewGardener NewGardener:
    ********** **** ** ***** **
  • I isoT:
    ** *** ****** hahahahahahahaha
  • K kalender22:
    ********** **** ******** ***** ******** ********* ********** ********** ***** *** ****
  • C CHaRaMBoL:
    ***** ********* *** ** *** * hahahaha *** ********* hahahaha* ******** ** ********** ********** hahahaha* ***** ** ******* ********* ***** hahahaha* **** hahahaha** ********** ****** *** hahahaha* *** *** ** *** ********* *** ******* *** hahahaha*** *** ***** ********
  • L Lew4nd0w5k1:
    ******** **** *** ******* hahahaha** ********* ***** ********* *** ** *** * hahahaha *** ********* hahahaha* ******** ** ********** ********** hahahaha* ***** ** ******* ********* ***** hahahaha* **** hahahaha** ********** ****** *** hahahaha* *** *** ** *** ********* *** ******* *** hahahaha*** *** ***** ********
  • C CHaRaMBoL:
    ** ****** ***** ******* ******* ***** hahahaha** ******* ********* ******** ********* *** *
  • N NoStressKush:
    ***** ****** ********* ***** ****** ***** ********** ** ********* **** ******* ******** hahahaha ********** ****** ** ** ****** ****
  • N NoStressKush:
    ******** ***** ** ** *** ***** **** ****** ********** ***** *** ***** ****** *** ***** ****** hahahaha*
  • I isoT:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*****
  • I isoT:
    ***** ****** ********* ********* hahahaha****** ** ***** *******
  • I isoT:
    ******** ***** ** ** *** ***** **** ****** ********** ***** *** ***** ****** *** ***** ****** hahahaha**** ****** ********* *** ***** ******* ****** ****** **** ** ****** ******** ******* ****** ******** ***** ******* *** *****
    I isoT: ******** ***** ** ** *** ***** **** ****** ********** ***** *** ***** ****** *** ***** ******...