Sativa Ağırlıklı Hibrit Hasat...

utopia

Üye
Bu ledlerle çok iyi hasat olmuş. yaklaşık 10k lumenle işi bitirmişsin :)

Işığın da fotosunu atar mısın, merak ettim şahsen. Kurulumu nasıl yaptın, soğutucu kullandın mı?

Biraz özensiz yaptım ama iş gördü. Soğutucu panelin üstünde bir tane de kasa fanı var. Soğutucu panelin yanına led driver monte ettim. Çünkü bu ledler direkt 220v ile çalışmıyor. 36v bir driver taktım. Sağdan soldan bulduğum zincirlerle de askılık yaptım.

R

Ripley'sOG

Guest
Kanka aramıza hoşgeldin efsane duruyor someklerin dumanin bol olsun nice growlara +1
Smilies%20Smoking%20a%20Weed.gif

utopia

Üye
hps bekliyodum kanka. cidden bu ışıkla bu tabloyu yakalamak güzel başarı, hasatın bol olsun
İyi bir araştırma serüveninden sonra bu led çipi almaya karar verdim aslında. Full spectrum adı ile satılan mor ışık saçan cob ledlerden daha iyi olduğunu söyleyebilirim aslında. 100w bile bir bitkiden iyi sonuç almanı sağlıyor.

Ayrıca, teşekkür ederim kanka, senin de hasadın bol olsun.

C

Cibril

Guest
Kral sömeklerin harika gözüküyor , bunları tüm dönemlerin de bahsettiğin led ile mi yaptın , sitesini inceledim sanırım yurtdışından getirtiyor bazı ürünleri ama bahsettiğin bu cob led stoklarında var ve minumum 12 tane sipariş verebiliyoruz sana hemen gönderdiler mi yoksa teslimat süresi uzun mu?

utopia

Üye
Kral sömeklerin harika gözüküyor , bunları tüm dönemlerin de bahsettiğin led ile mi yaptın , sitesini inceledim sanırım yurtdışından getirtiyor bazı ürünleri ama bahsettiğin bu cob led stoklarında var ve minumum 12 tane sipariş verebiliyoruz sana hemen gönderdiler mi yoksa teslimat süresi uzun mu?
Evet, tüm dönemlerde kullanacağım bir led seçmek istedim. 4000k sıcaklığında ledlere baktım ve en uygununu buldum kendim için. Benim o dönem bütçem kısıtlı olduğu için bu ledi tercih ettim. Eğer imkanım olsaydı sitedeki cree marka ledlere bakardım. Youtube üzerinden cree ledler ile ilgili yapılan analizlere bakabilirsin, esrar yetiştirmede bayağı popüler çipler.

En az 12 adet satıldığı bilgisi yanlış, belki de bazı ürünler için geçerlidir. Ben şahsen 2 adet sipariş vermiştim.

Sipariş 3. günde geldi.

2 tane aldım bundan. Yani 100w diyebiliriz.

Kanka selam, ben bunlardan sipariş geçeceğim şimdi ama bir türkü alışverişi tamamlayamadım. Ayrıca şunu sorma istiyorum, ödemeyi TL mi yoksa USD olarak mı yaptın?
Hafta içi sipariş geçmek isyorum. 1 kırmızı ve bir adette mavi cob led sipariş verim güze bir led sistemi yapıcam kendime bende.

utopia

Üye
Kanka selam, ben bunlardan sipariş geçeceğim şimdi ama bir türkü alışverişi tamamlayamadım. Ayrıca şunu sorma istiyorum, ödemeyi TL mi yoksa USD olarak mı yaptın?
Hafta içi sipariş geçmek isyorum. 1 kırmızı ve bir adette mavi cob led sipariş verim güze bir led sistemi yapıcam kendime bende.
Satın alma işlemlerinin diğer sitelerden bir farkı yok. Ürünün fiyatı usd olarak görünse bile sepete atınca sana toplam fiyatı TL olarak gösteriyor. +kdv +kargo ücreti vs.

Alışverişimi sorunsuz bir şekilde yaptım.

Satın alma işlemlerinin diğer sitelerden bir farkı yok. Ürünün fiyatı usd olarak görünse bile sepete atınca sana toplam fiyatı TL olarak gösteriyor. +kdv +kargo ücreti vs.

Alışverişimi sorunsuz bir şekilde yaptım.

teşekkür ederim kardeşim, Aynı özelliklere sahip ürünlerin tanesini 50- 60 TL arasında sipariş edecektim az kalsın. Bir sonra ki haftasonuna kadar ışık olayını çözmem lazımdı. Güzel oldu bu :)

utopia

Üye
teşekkür ederim kardeşim, Aynı özelliklere sahip ürünlerin tanesini 50- 60 TL arasında sipariş edecektim az kalsın. Bir sonra ki haftasonuna kadar ışık olayını çözmem lazımdı. Güzel oldu bu :)
Kesinlikle öneririm dostum. Belki bilmiyorsundur diye ben sana söyleyeyim yine de. Bu ledler 36 volt ile çalışıyor. Yani direkt prizden gelen 220 volt ile çalışmazlar, yanarlar. Ona uygun bir led driver alıp bağlantılarını doğru yapıp çalıştırman lazım. Eğer elektrikten anlamiyorsan 3 5 video izleyip mevzuyu çözebilirsin. Hem kalite hem de ucuzluk arayan biriysen benim gibi, uğraşırsın.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • G ganjasevdalısı:
  • kkush kkush:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** ******** hahahaha**** * ******* ***** ******* hahahaha* ****** ******** **** ***** ** *******
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha** *** ********* **** ******* *** ****** ** ***** hahahaha *** ******* ****** ** ****** **********
  • G ganjasevdalısı:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ****** ****** ***** ****** ********** *** ***** ******** ****** **********
  • kkush kkush:
    ********** ***** ********** ******* ** hahahaha** ******* ***** ********* ******** hahahaha**** * ******* ***** ******* hahahaha* ****** ******** **** ***** ** *******
  • kkush kkush:
    *** ***** **** ******** ********** ******* ***** ********** hahahaha*******
  • D despotdes:
    ***** *** ***** ********** **** ********* ** hahahaha***** ********** ***** ********** ******* ** hahahaha** ******* ***** ****
  • G ganjasevdalısı:
    **** **** ******* ****** **** ****** ***** hahahaha **** ****** ****
  • D despotdes:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**********
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** ****** ****** ** ******* ****** hahahaha*** ***** ********* ****** ****** *****
  • G ganjasevdalısı:
  • G ganjasevdalısı:
  • A ax-b:
    *** hahahaha ******* hahahaha **** ******* hahahaha******* ****** ******* ***** ****** ****** ** ******* ****** hahahaha*** ***** ********* ****** ****** *****
  • A ax-b:
    **** ****** **
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha**
  • kkush kkush:
    ********* ****** *** ********* hahahaha* ****** ******** ********** *** ***** ********** **** ********* ** hahahaha*****
  • içiciadam içiciadam:
    +1
  • G ganjasevdalısı:
  • içiciadam içiciadam:
  • G ganjasevdalısı:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******* ********** ***** hahahaha ********* ****
  • T Tropikal.MR:
    ***** **** ****** ******** ****** **** ** ******** ****** ****** ********* *** ****** * ** ******* ***** *** *** ***** ******** ** ***** *******
    T Tropikal.MR: ***** **** ****** ******** ****** **** ** ******** ****** ****** ********* *** ****** * **...