Sararmalar artmaya başladı

Meraklicocuk

Yeni üye
Sararlamar vardı bugün biraz daha arttı.

Ne yapmam gerekli şimdi alovera ve muz şerbeti verdim. Birazda bit ilaci sıktım.

Tp7B9cZ9_IMG_20210825_184800.jpg

Meraklicocuk

Yeni üye
Dostum boyle bir sulama sekli yok bilgin olsun sararmalar normal ciceklenmede o kafam kadar yapraklari buda kopar at saksi batakliga donmus bu saksiya bu bitkiye 4 litre su yeterli olucaktir boğmussun cocugu
VeRdigim su miktarı 3 lt geçmez usta. Suladim hemen foto çektim. Belki toprak kırmızı toprak görüntü biraz hoş olmaya bilirm

Vedoo

Kıdemli Üye
Sararlamar vardı bugün biraz daha arttı.

Ne yapmam gerekli şimdi alovera ve muz şerbeti verdim. Birazda bit ilaci sıktım.

Tp7B9cZ9_IMG_20210825_184800.jpg
sayin abicim bitkin hasta bocek sarmis bocek ilaci falan sikma someklerinne bulasir tadi berbat olur sadece bloom gubrelerini arttir o saksinin altini da del bitkin dayanikliymis her bitki bukadar dayanamazdi grow gubresi veriyorsan verme sadece bloom gubresi ver devam et hasata kadar gider bu bitki

Meraklicocuk

Yeni üye
Abilerim 2 lt suyu birden döktüm ve ardından hemen foto çektim. O yüzden dir ki biraz göl gibi görünüyor saksı 2-3 dk snra zaten saksı bin yüzeyinde su kalmadı.

Birde zirai ilaç sıktım bitler için güneş batımında. Etkili böcekler için. Bir daha sıkmam zararı oluyor ise.

Su sararan yaprakları koparmak ve kopartmamak arasında kaldım.

Meraklicocuk

Yeni üye
sayin abicim bitkin hasta bocek sarmis bocek ilaci falan sikma someklerinne bulasir tadi berbat olur sadece bloom gubrelerini arttir o saksinin altini da del bitkin dayanikliymis her bitki bukadar dayanamazdi grow gubresi veriyorsan verme sadece bloom gubresi ver devam et hasata kadar gider bu bitki
Usta gübre olarak çiçekten önce güvercin gubresi vermiştim. Sonrasında hiç vermedim. Bugün sulama ile birlikte alovera tarifi vardı ondan verdim 1-2 su bardağı kadar biraz da muz kabuğu şerbeti verdim.

Bugün sulama ile birlikte

Nimo

Yeni üye
Yapraklarda görülen sarılık azot eksikliği, çiçeklenme aşamasının sonuna doğru normaldir ve sağlıklı bir işaret. Başlarında veya ortalarında ise ilave yapman gerekli.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H happyworld:
  • H happyworld:
    ***** hahahaha** ********** ******** ** ***** ***** ******* ******
  • T Turco:
  • H happyworld:
    ******* ****** ***** ****** ***** ******** hahahaha ********* ******* *******
  • H happyworld:
  • H happyworld:
  • H happyworld:
  • T Turco:
  • H happyworld:
    ********* ******** ***** ******* hahahaha **** *** *** ***** ********
  • T Turco:
  • T Turco:
  • H happyworld:
  • H happyworld:
  • H happyworld:
  • H happyworld:
    ******** ******** ** hahahaha* *** ***** ***
  • H happyworld:
    **** **** *** ****** hahahaha
  • T Turco:
    ***** hahahaha
  • H happyworld:
    ***** ***** ****** hahahaha***** **** ****** *** **** ******** ******** ******** ****** ****** *** **** *** ****** ******** ****** *** **** ********
  • H happyworld:
  • H happyworld:
  • Growerdigi Growerdigi:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**
  • lavrens lavrens:
  • NewGardener NewGardener:
    NewGardener NewGardener: *** *****