Sararma

Arkadaslar merhaba araniza yeni katildim 2 aylik olan ciceklerimden 2 tanesi ilk basta alt tatafta olan ciceklerde solma yaparken simdi ise ortalara sicradi ve kuruyan yapraklari kopardiktan sonra ise yenileti yekrar cikiyor ama sararmanin ust tarafa cikmis olmasi beni korkuttu bilen bir arkadasim tavsiyesi uzerine 3 gunde bir su ile sivi gubre veriyordum gubreyi kes cicekler yanmis 10 15 gun kadar gubre verme toparlar dedi ama gubreyi kestikten sonra sararma orta kisimlara sicradi lutfen yardim dostlar

En guncel resimler bu sekilde sararma altlar da basladi orta kisim da bir yapraginda daha mevcut suan da tam 2 aylik cicegim daha once sararma olan yapraklar kurudu kopardim ve yenileti cikti ama sararma durmadi

Sağdan soldan topladiğim bilgiler ile birseuler yapmaya calistim northern lights cinsi bitkim cok fazla bilgim yok ilk defa yaptim 3 gunde bir su ve gubre ile sulama yapiyordum arkadasim surekli gibre verdigim icin yanik olmus 10 15 gun gubreyi kes dedi gubreyi keseli1 hafta oldu bu sefer sararma ortalara sicradi bir kac sorum olacakti oda sicakligi ne olmali, ph degeri, bitkim photo isik araligi ne olmali sizce simdiden tesekkurler

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Kanka su yetistirme isigini söndür de cek fotoyu sadece flash ile. Ne renk olduklari ve detaylar görünmüyor

Ü

Üye silindi 20701

Guest
Bitki azot eksikliyi çekerken sen gübreyi kesip tabloyu agırlaştırmışsın bitki azot eksikliyinde alt yapraktaki azotu yukarı alır durum agırlaştıkça yukarı doğru sararma çogalır çizelgene uyarak devam et 2. 3 sulama dolu sonra bi boş bi dolu git sararanlar düzelmicek bu formda eskiden herkez fazla gübreden bitki yakardı şimdi ise herkez bitkiletini açlıktan öldürüyo türkmilletiyiz arkadaş ya boğarız ya açlıktan öldürürüz :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • BABASULTAN07 BABASULTAN07:
    ** ********** hahahaha ****** *** hahahaha* **** ****** ***** ******** ******* ** ******* *** hahahaha** ** ******* *** **
    BABASULTAN07 BABASULTAN07: ** ********** hahahaha ****** *** hahahaha* **** ****** ***** ******** ******* ** *******...