san pedro kaktüsü aldım

Shantii

Kıdemli Üye
Evet hibritler etkileri kullanmaya değmeyecek kadar az olacaktır. En uzun olan iki taneye dikkatli bakarsan sende ikisininde birbirinden farklı alt tür olduğunu göreceksin

flavus

Yeni üye
Evet hibritler etkileri kullanmaya değmeyecek kadar az olacaktır. En uzun olan iki taneye dikkatli bakarsan sende ikisininde birbirinden farklı alt tür olduğunu göreceksin
Bilgi için teşekkürler hocam.Normalde de kaktüs bakiyorum meskalin içermiyorsa bile diğer dekor bebeklerinin yanina alirim mantığıyla beğendiğim oldukça alıp tek saksıya ektim küçükler hariç hepsi farklı anaçlardan ve satıcılardan.

convik

Doktor
kurabiye kalıbıyla dostum :D biraz uğraştırıyor ama kalıbın köşelerini yıldız şekline uygun bi şekilde bastırdım önlü arkalı iki tarafa da.
İyi fikirmiş hocam. Ben takoz takoz kesip hazırlamıştım. Çok dağıttım ortalığı.
ben. 2 ay önce kestim yedim rengi seninkiyle aynıydı gayet güzel geçti trip. Ama bilenler hibritin riski varsa uyarsınlar. Zehirlenme riski yoksa o kadar uğraşmışsın en fazla bğraz miden bulanır.

Paprika-red

Yeni üye
İyi fikirmiş hocam. Ben takoz takoz kesip hazırlamıştım. Çok dağıttım ortalığı.
ben. 2 ay önce kestim yedim rengi seninkiyle aynıydı gayet güzel geçti trip. Ama bilenler hibritin riski varsa uyarsınlar. Zehirlenme riski yoksa o kadar uğraşmışsın en fazla bğraz miden bulanır.
kesip yenilebildiğini bilmiyodum. toz haline getirip içeceğe karıştırıyorlar bir de uzun süre kaynatıp suyunu içme yöntemini gördüm.
yolculuğun güzel geçmesine sevindim. ben de heyecanlı ve meraklıyım denemek istiyorum. Shantii sorumu cevapladığında bir düşünüp tartarım.

convik

Doktor
kesip yenilebildiğini bilmiyodum. toz haline getirip içeceğe karıştırıyorlar bir de uzun süre kaynatıp suyunu içme yöntemini gördüm.
yolculuğun güzel geçmesine sevindim. ben de heyecanlı ve meraklıyım denemek istiyorum. Shantii sorumu cevapladığında bir düşünüp tartarım.
Kesip yeme derken uzun süre kaynatma hocam yoksa hıyar gibi katur kutur yemedim :D

Shantii

Kıdemli Üye
teşekkür ederim cevapladığıınız için. toz haline getirdim yine de tüketip neler olacağını görsem mi? kötü etkiler mi merak ediyorum.

Dene tabi ki dostum mutlaka dene azda olsa etki alacaksın ama yan etkisi de çok olacaktır extacynin başında bi bunalma olur ya onda takılı kalabilirsin uzun bi süre, ama şöyle bişeyde var yan etkinin yoğun olduğu beyaz kısmı zaten atmışsın bunu yaptığın iyi olmuş bu da yan etkiyi azaltacaktır. Kaktüsün boyu da baya büyüktü azda olsa olurunu olumlu etkileyecek bu.

Okuduğum yorumlar kadarıyla toz daha iyi ve yoğun diye biliyorum hocam. Amma hiç denemedim toz olarak.

Kaynatma ile toz haline getirme arasındaki fark şöyle;
Kaynatma olayında vücuda daha çabuk karışıyor, kaynattığınızda çoğu gereksiz bileşen ölüyor yada uçuyor, 12 saat üzerinde kaynatmak etkilere daha fazla yoğunluk verir ve daha fazla gereksiz bileşen yoketmiş olursunuz 12 saat üzeri kaynatmak aslında şaman usülüdür bakmayın biz doğada değiliz işimiz gücümüz var diye 3-4 saat kaynatıp oluruna bırakıyoruz bu işin hakkı 12+ saatir.

Toz haline getirmenin avantajıda daha kolay ve daha uzun süre saklanabilir olması, yutulmasının daha kolay olmasıdır. Kolay kolay mide ve bağırsağınızı bozmaz, bulantı kaynatmaya göre daha azdır

Son düzenleme:

zek

Üye
@Shantii hocam selamlar. N11'deki 350 TL olanı almaya karar verdim. Sence kullanıma hazır mıdır yoksa güneşe bırakmak gerekir mi?

Shantii

Kıdemli Üye
@Shantii hocam selamlar. N11'deki 350 TL olanı almaya karar verdim. Sence kullanıma hazır mıdır yoksa güneşe bırakmak gerekir mi?
Ben garanti olsun diye 2 ay güneşte bakıyorum genelde işi sağlama alıyorum tercih meselesi biraz. Dediğin kaktüse baktım şimdi açıklamasını okudum 350 olan inceymiş işinize yaramayabilir kalınını alın satıcının diğer ilanlarında kalını var

zek

Üye
Ben garanti olsun diye 2 ay güneşte bakıyorum genelde işi sağlama alıyorum tercih meselesi biraz. Dediğin kaktüse baktım şimdi açıklamasını okudum 350 olan inceymiş işinize yaramayabilir kalınını alın satıcının diğer ilanlarında kalını var
Cevap için teşekkür ederim. Ben de sizin gibi yapayım. Peki tavsiye ettiğiniz hazırlama ve tüketim şeklini öğrenebilir miyim?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********* **** * ******** ***** ********** **
  • İstanbul İstanbul:
    ********* ****** ****** ** ******* *** ***** ********** ** ****** ** ******* hahahaha** ***** ******
  • İstanbul İstanbul:
  • Mordecai Mordecai:
    ******* **** hahahaha ** **** ******* ******* ******* *****
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ****** ** ***** ******* ** *
  • İstanbul İstanbul:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ******* *** ****** ***** hahahaha* *** ****
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha *** ****** ***** ****** ** hahahaha*** ****** hahahaha
  • Mordecai Mordecai:
  • İstanbul İstanbul:
    ****** ********** ******** hahahaha *** ****** ***** hahahaha* *** ****
  • Mordecai Mordecai:
    hahahaha ******* ******* ****** ****** ****** hahahaha***
    +1
  • Mordecai Mordecai:
  • İstanbul İstanbul:
    ***** hahahaha*** *** hahahaha******* ******* ******* ****** ****** ****** hahahaha***
  • VendettaX VendettaX:
  • Mordecai Mordecai:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahahahahahaha
    Ü Üfürükçü gargamel: hahahahahahahaha