Sanırım kızlarımda sorun var

C

Cibril

Guest
co2 yapımı için link dostum... çiçeklenmede daha çok işine yarar...

Kabinin en az Işık alan yerine koy ne kadar az Işık görürse o kadar uzun sürer...

C

Cibril

Guest
Bak kral ışığının kitapta yazan mesafe önerileri direk growkentte buldum çok çok yakın tutmuşsun ilk günden beri... şuan 70de tutmanı öneriyor üreti

Tohum-Filiz Dönemi : 80 cm
Gelişim Dönemi : 70 cm
Çiçeklenme Dönemi : 60 cm

enerji tüketimini de 330w x yaktığın süre x 30gün = çıkan sonuç kullanım miktarın aylık olmuş olacak. 1000w 1kw olur, onu da bölgende kaç krş ise 1kw onunla çarp aylık harcamanı görürsün .
Bak bu linkden de yaparsın istanbuldaysan

doktor53

Üye
Güzel dostum tamamıyla ışıkdan kaynaklanmış bu durum marul yapraklarına dönmüş yaprakların, filizlenmede yüksek de tutacaksın 50-60 çiçeklenmede 35 en alt, kafası en yakın yerden ölçeceksin... şuan 50 den aşağı çekme dostum...

Yaprak konusunda o gördüğün inceler sativalar dostum geniş olanlar indica, seninkinin türü indica sanırım ama çok palazlanmış ve ışıktan dolayı pörsümüş sürüyor ışığı 50ye çek normalleşecek gelişimi güzel bitkinin ama marullaşmış aralara Işık gitmiyor...
dürüst oluyum sativa indiga çok anladığım bir durum değil kushseed firmasıyla görüşürken ilk defa öneriniz nedir dedim adamda bunları gönderdi yanındada iki adet hediye filan etti ikisini heba ettim ama anlaşılan ışık durumu yarın sabah bakıcam kaç cm ışık diye ayrıca en alt taraftaki marul gibi olan büyük yaprakları kessem sorun olurmu etrafa ışık girsin filan mantığıyla

doktor53

Üye
hiç bir bilgi sahibi olmamakla birlikte şahsi fikrim bence genetikle alakalı bir durum 2 aydır okadar video resim gördümki bir tek acaba benmi bu yanlışı yaptım diye düşünmeden edemiyorum bu derece kocaman yapraklar hata değildir diye düşünüyorum ama bakıcaz :) artık işin merak kısmındayım çok farklı bir şey ortaya cıkıyor :)

Marazzssc

Müptezel
hiç bir bilgi sahibi olmamakla birlikte şahsi fikrim bence genetikle alakalı bir durum 2 aydır okadar video resim gördümki bir tek acaba benmi bu yanlışı yaptım diye düşünmeden edemiyorum bu derece kocaman yapraklar hata değildir diye düşünüyorum ama bakıcaz :) artık işin merak kısmındayım çok farklı bir şey ortaya cıkıyor :)
Yabanci youtuberlerin videolarda var boyle photo blue dreamlar sorun degil yani ama lst sart oglu sart bu bitkiye yapmayi düşünmüyorum deme yani

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
    *** ** ********** *** ******* ****** ***** ********** ***** **** ***** *****
  • B bayfrodo33:
    hahahahahahahaha********
  • B bayfrodo33:
    hahahahahahahaha********
  • X Xgon:
    *** ** ********** hahahaha ***** ******* ****** *** ******* ***** *** *****
  • B bayfrodo33:
    hahahahahahahaha********
  • B bayfrodo33:
    ******* hahahaha ***** ********* **
  • lavrens lavrens:
    ***** ******** ********* hahahaha** hahahaha ***** ********* **
  • X Xgon:
    *** ** ********** ******* ****** *** ***** hahahaha *** *** ***** ** ****** *** *****
    +1
    **** * ******* **** **** ******* ****** *** ***** hahahaha *** *** ***** ** ****** *** *****
  • X Xgon:
  • X Xgon:
    **** **** *** **** ***** ********* *** * ********** ****** ******** ***** ******* **** ******* ** * *** ******* ** ******
  • X Xgon:
    ***** ****** ***** **** ******** ***** ******* ** *** ******** ***** ***** ********
  • X Xgon:
    **** *** ****** *** **** ** ****** ***** ***** *** **** ***** ********* *** * ********** ****** ******** ***** ******* **** ******* ** * *** ******* ** ******
    +1
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha
  • X Xgon:
    **** *** ****** *** **** ** ****** ***** ***** *** **** ***** ***** ****** ** *****
  • Houp53 Houp53:
    ****** ****** ******* ********** *** ****** **** ******* ***** ****** ********* hahahaha **** ********* ****** ******** ******
  • T Turco:
    ****** ********* **** ********* **** **** ** ******* hahahaha
  • T Turco:
    hahahahahahahaha
  • T Turco:
    ** ********* ******* * ***** ********* **
    T Turco: ** ********* ******* * ***** ********* **