Sömek içinde az küflenme..

420x

Kıdemli Üye
Selam Kankalar,
Binbir zahmetle baktığım çiçeğimin 2 dalında küf tespit ettim çok küçük bir başlangıç elimle temizledim ilk etapta daha sonra baktım artışta kopardım küflü yeri kabinde havalandırma yoktu Bez dolap kullanıyorum 2 adet 8cm lik pc fanı ekledim çıkış için 1 tane de 12 cmlik yine pc fanı ekledim giriş için en altta duruyor.

Bu aşamadan sonra ne yapmam lazım ışık kapalıyken nem %60 larda ışık açıkken %40 larda geziyor
Işık cfl 180watt
Genetik köfteci haze
Küflü yeri işaretledim fotoğrafta
Bu arada çiçeklenmenin 8 haftası bitti.

Aguş

Doktor
Nem alma cihazı alabilirsin yada nem alma kimyasalları var tuz gibi eriyor suyu alta alıyor onlarda olabilir

420x

Kıdemli Üye
Nem alma cihazı alabilirsin yada nem alma kimyasalları var tuz gibi eriyor suyu alta alıyor onlarda olabilir
Ondan da var Kanka antalyada çok nemli havalar zor tutuyorum %60 larda valla onun dışında hasta çok az kaldı devam edeyim demi böyle küf çok yaygın değil şuan

Aguş

Doktor
Valla ucuz yollusu yok ya mt3 hesabı olarka bakıp alabilirsin ama letgoda ikinci ellerde oluyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • T Turco:
    hahahaha **** ***** ******** ** ****** ******** ******* ****** ******** ****** ********** *********
  • T Turco:
  • H Heisenberg01:
    ***** ***** ********* * *** ******* ** ***** ******** **** ********** ********
  • H Heisenberg01:
    **** hahahaha ** *** **** **
  • H Heisenberg01:
  • Z zanova:
    ******* ******* ** *** **** hahahaha** ** *** ******* ***** ****** **** ******* ********* *******
  • Mordecai Mordecai:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*******
  • Mordecai Mordecai:
    **** ** **** **** ***** *** * ****** **** ******** ********** *** **
    +1
  • T Turco:
  • H happyworld:
    hahahahahahahaha
  • T Turco:
    ***** *** hahahaha **** ***** ***** ***** **** hahahaha***** ********** ****** *** ***** ****** ** ****** *** ***** **** ******* ********* *********
  • H happyworld:
    ****** hahahaha ******** hahahaha ***** ****** *** ***** **
  • T Turco:
  • H happyworld:
    *** ********** **** ********* ***** * ***** ********* ****** ******** *** ***** ****** *** ***** ******** **
  • T Turco:
    ********* **** hahahaha**** ****** **** *** ****** ** ***** ***** ** *****
  • H happyworld:
    ********** ******** hahahaha** ***** hahahaha** ** ***** hahahaha ***** **** ****** ********* ** **** ******* ****** **** ***** ******
  • H happyworld:
    *** ****** ****** hahahaha **** ****** **** **** ** ***** ** ********** ******* ******* ********
  • H Heisenberg01:
    ***** *** hahahaha **** ***** ***** ***** **** hahahaha***** ********** ****** ** * ***** ** ****** ****** **
  • T Turco:
    *** ***** ******* ****** hahahaha ****** ****** hahahaha **** ****** **** **** ** ***** ** ********** ******* ******* ********
  • T Turco:
    ********* ***** hahahaha** * ******* *** ********** *** hahahaha** ***** ** ****** ****** **
    T Turco: ********* ***** hahahaha** * ******* *** ********** *** hahahaha** ***** ** ****** ****** **