Raf ömrü

Metgen7

Kıdemli Üye
An marka gübremiz var bunları kullandık fakat dukkanı kapadık ve fazla gübreleri serin ve ısık görmeyen bi yerde tutuyoruz ne kadar süre Sonra bozuluyor bunlar tekrardan almak can sıkıntı yaşatacak cvp için şimdiden sağolun

Kanka

Administrator
Yönetici
kanka ben 2 senedır aynı gubrelerı kullanıyorum dıbınde katımsı bırıkıntıler oluyor ama kullandıgımda sonucu etkılemıyorum bılemıyorum valla bence tekrar kullanabılırsın

Metgen7

Kıdemli Üye
Otto usta kullansak bi sıkıntı olurmu bunlarda yoksa deneme yanılmaya mı başvuracaz ?

OttoMan347

√SEFİR√
Otto usta kullansak bi sıkıntı olurmu bunlarda yoksa deneme yanılmaya mı başvuracaz ?
Kolay kolay bozulacağını sanmam kanka oda sıcaklığında rafta saklayıp aklına geldikçe çalkalarsan bencw bişey olmaz. Sentetik ürünlerin raf ömrü uzun olur ben bi abime sorayım net bişey yazayım sana

sativasever

Müptezel
ben de alırken toplu aldım 2 yıldır kullanıyorum. Hafif tuzlanma başlamış o yüzden kullandığım miktarı biraz arttırdım. önceden her sulamada gübre veriyordum çok nadir boş sulama yapıyordum şimdi biriken tuzlar toprağa zarar vermesin diye 1 gübreli 1 temiz sulamadayım.

Metgen7

Kıdemli Üye
ben de alırken toplu aldım 2 yıldır kullanıyorum. Hafif tuzlanma başlamış o yüzden kullandığım miktarı biraz arttırdım. önceden her sulamada gübre veriyordum çok nadir boş sulama yapıyordum şimdi biriken tuzlar toprağa zarar vermesin diye 1 gübreli 1 temiz sulamadayım.
Usta coco medyada bu senın dedigini yapmalımıyım acaba yada 2 haftada bi flush mı yapsam bilemedim ne dersin senın bu taktık toprak için mi ?

sativasever

Müptezel
sorun olmaz diye düşünüyorum. coco hiç kullanmadım toprak phını ölçebiliyor musun? eğer ölçebiliyorsan daya gitsin hgübreledikten sonraki gün ölçersin 7ye yaklaşmışsa flush atıp yeni gübre alırsın
Usta coco medyada bu senın dedigini yapmalımıyım acaba yada 2 haftada bi flush mı yapsam bilemedim ne dersin senın bu taktık toprak için mi ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • kkush kkush:
    **** ****** ******** hahahaha**** ******
  • TabldotLife TabldotLife:
    **** *** hahahaha** ** ********* *****
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    **** hahahaha** ******* ******** hahahaha*
  • kkush kkush:
    *** **** ****** ********** hahahaha
    * ***** ** ****** ****** ******** **** ****** ********** hahahaha
  • kkush kkush:
  • H Heisenberg01:
    hahahaha **** ****** * ***** ** ** ***** **** ***** hahahaha**** * ****** ***** ** ********** ******** ******* *** ** *** ***** **** ** **** ****** ***** *** *** ****** **** ****** ******** ***** ******** ******* ****** *** *** **** ***** *******
  • G ganjasevdalısı:
  • kkush kkush:
  • G ganjasevdalısı:
  • kkush kkush:
    ***** ****** ******* hahahaha* ***** ***** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
    ***** **** * *
    ***** ***** * *
  • Tiny Tiny:
    ****** ******** ********** *** ******* ****** *
  • kkush kkush:
  • G ganjasevdalısı:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* ********* ****** **** ***** ***** hahahaha* ******** ********** *** ******* ****** *
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
    TroubleStyla TroubleStyla: ***** ******* ** ******* *****