Proflar destek pls

weedmary

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar aşama aşama rahatsız edeceğim sizleri, yerim büyük kendi kabinimi kendim yapacağım 2 adet bestva 1500w mevcut 1 tane citizen 1200w cob led Ekleyeceğim. Qb 240w de ekleyebilirim ya da bestvalar yeterli olurmu bunların her biri max 1.50x1.50 kabinde kullanılabilir yazıyor

kaç metrekare kabin yapmalıyım (saksı hesabıda yapabilir
havalandırma olarak ne kullanmalıyım.
Nem icin hangi markaları tavsiye edersiniz
toprak ve saksı lt Side verirseniz sevinirim
genetik olarak ne yetiştirmeliyim ilk grow olacak

A

ALTINPİPO

Guest
150 kabınde 480 watt yeterli fanlarda 125 150 en son s p nın urununu alırsan 1 2 tık ayarlanabılır yanı fanı ıster 1de ıster 2 de calıstırırsın 150 de rahat 5 auto 4 fem bakılır bence

GorilaGG4

Yeni üye
Citizenin ledi 60 yada 40w şu ledlerde 1000-2000-3000w zırvaları sadece ürünü pazarlamak için satıcının salladığı bir olay citizen yerine qb alma imkanın varsa al 240-480w arası qb bir daha ışığı kafana takmazsın 10 numara ürün 240w için 90x90x180 ideal bu ölçüleri baz alarak w göre ayarlarsın
nem sinbo güzel, kaliteli ve ucuz saksı olayı auto yapacaksan 12-16L yeter photo için zaten farklı farklı boylarda alman lazım genetik sana kalmış tavsiyem indica türleri kısa kolay çabuk yetişir dayanıklıdır genetiklere bak araştır biraz hastalığa böceğe dayanıklı seç gerisi senin bilceğin iş zaten iyi growlar...

weedmary

Yeni üye
tşkler çok güzel özetlemişsin 240 Qb 1x1 kabin icin idealdir anladığım kadarıyla elimdeki ledleri değiştirmem gerekicek 1x1x2 kabin için yeterli gelecek Fan ve karbon filtre tavsiyesinde bulunursanız sevinirim

weedmary

Yeni üye
Dostum 1 adet 1200w citi cobled nasıl anlatırmısın rica etsem veyahut link, üreticiyiz aylık ortalama 70-80 kasa çıkarıyorum elden değişik ölçülerde. Yanlış anlama cidden merak ettim kinaye gibi olmasın

Ramon bro attım kontrol edip açıklamasını bir üretici olarak yaparsan ve yahut yonlendirirsen sevinirim en sogru bilgiyi sen verirsin bence led ve Qb konusunda

weedmary

Yeni üye
Citizenin ledi 60 yada 40w şu ledlerde 1000-2000-3000w zırvaları sadece ürünü pazarlamak için satıcının salladığı bir olay citizen yerine qb alma imkanın varsa al 240-480w arası qb bir daha ışığı kafana takmazsın 10 numara ürün 240w için 90x90x180 ideal bu ölçüleri baz alarak w göre ayarlarsın
nem sinbo güzel, kaliteli ve ucuz saksı olayı auto yapacaksan 12-16L yeter photo için zaten farklı farklı boylarda alman lazım genetik sana kalmış tavsiyem indica türleri kısa kolay çabuk yetişir dayanıklıdır genetiklere bak araştır biraz hastalığa böceğe dayanıklı seç gerisi senin bilceğin iş zaten iyi growlar...

Çok açık ve anlaşılır yorumun icin tsk ederim bro varsa karbon tavsiyen sevinirim

A

ALTINPİPO

Guest
tşkler çok güzel özetlemişsin 240 Qb 1x1 kabin icin idealdir anladığım kadarıyla elimdeki ledleri değiştirmem gerekicek 1x1x2 kabin için yeterli gelecek Fan ve karbon filtre tavsiyesinde bulunursanız sevinirim
100 125 alabılırsın kanka onun ayarları var 1 2 tık s p dıye marka grow kentte bak orda bulursun

Aguş

Doktor
1200w dediği aslında hps değeri(umol değerleri ile alakalı) bu ledin toplam çektiği watt 300 ben citizen modelini baya araştırarak aldım daha bitklilerim 3 haftasında çiçeklenmeye girmeden yorum yapamıycam ama şuan için bir sorun yok ayrıca bu ışık tek başına rahat 5-6 oto bakabilir zaten

weedmary

Yeni üye
1200w dediği aslında hps değeri(umol değerleri ile alakalı) bu ledin toplam çektiği watt 300 ben citizen modelini baya araştırarak aldım daha bitklilerim 3 haftasında çiçeklenmeye girmeden yorum yapamıycam ama şuan için bir sorun yok ayrıca bu ışık tek başına rahat 5-6 oto bakabilir zaten

TAVSİYE EDERMİSİN BRO ALAYIM MI

Aguş

Doktor
Ben baya araştırdım QB alamıyorsan alabilceğin en iyi ışıklardan biri şuan bu yabancı sitelerde de tavsiye ediyorlar baya sıcaklıkta fena değil ortam ısısını 1-2 derece arttırıyor ben yeni geçtim şuan için memnunum

weedmary

Yeni üye
Ben baya araştırdım QB alamıyorsan alabilceğin en iyi ışıklardan biri şuan bu yabancı sitelerde de tavsiye ediyorlar baya sıcaklıkta fena değil ortam ısısını 1-2 derece arttırıyor ben yeni geçtim şuan için memnunum

Qb de alabilirim tavsiyen var mı hangi marka hangi w tercih etmeliyim citizen hoşuma gitti rakam olarak birbirlerine yakınlar çok fark yok çitizen 12 led benim baktığım qb de 240 480 var çok yapan var bir sürü yorum var şaşırdım kaldım

Aguş

Doktor
Yani sahibindende var çinden gelenlerde var ama mars hydro yu gayet övüyorlar ayrıca bu ışıkta fena değil QB nin avantajı elektrik mars hydroyada 6000 bin vericeme bunu aldım bende

weedmary

Yeni üye
Yani sahibindende var çinden gelenlerde var ama mars hydro yu gayet övüyorlar ayrıca bu ışıkta fena değil QB nin avantajı elektrik mars hydroyada 6000 bin vericeme bunu aldım bende

Evet çok pahalı gerçekten bro. Qb nin tek artısı elektrik mi yoksa hasattada farkedermi

Aguş

Doktor
Verimde de farkı var sıcaklıkta farkı var ama 6 otoda bu kadar masraf yapılırmı bilmem verimden %10 fire verebilirim bence zaten nasıl baktığında önemli ilk sefer için

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Didrug Didrug:
  • A active661:
  • A active661:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • A active661:
  • Didrug Didrug:
  • A active661:
  • Didrug Didrug:
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ********** ******** hahahaha ********
  • Didrug Didrug:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    +1
  • A active661:
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* **** ***** hahahahahahahaha*** ******** ********* *** **** **** *** hahahahahahahaha ******** ** ****** ** **** ***** ********* ********** **** * ***** **** hahahaha *** * ******* ******* **** ****
  • A active661:
    **** ** ****** hahahaha***** **** ***** hahahahahahahaha*** ******** ********* *** **** **** *** hahahahahahahaha ******** ** ****** ** **** ***** ********* ********** **** * ***** **** hahahaha *** * ******* ******* **** ****
    ***** ****** ****** *** hahahaha***
    +1
  • A active661:
    ***** ** ** ********* ** ** hahahaha* ******* hahahaha hahahaha*
    +1
    ***** ******** ** *** ******* ******** ****** **** ***** hahahaha**
    +1
  • A active661:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ***** ******** ** *** ******* ******** ****** **** ***** hahahaha******** hahahaha *** *****
    +1
    *** ** ******** *** ******* ******** ****** hahahaha*
    Lemonhazelover Lemonhazelover: **** ******* *****