Popcorn mu olmuş yoksa tohum mu hatalı?

A0ED9F6B-6610-46A6-85E6-38E0F629C2F2.jpeg11BE4F78-4FDC-4F08-80D6-EAB9FFA1AB0F.jpegCEB2B0D3-259F-4C70-982F-9E459AA9FFC5.jpeg Diğer kızım normal budlar şişiyor bütün bütün bu balık kılçığı gibi neden böyle oldu bu hasat edilip tüketilebilir mi ?

Uzay11

Kıdemli Üye
Brom bitkin saf sativa güzel kafası olur ama tam anlamak adına tricom bak thc basıyorsa sıkıntı yok. Grow sitelerinde bunun çok daha kılçık halini gördüm bi mikroskopla tricom görüntüsü al.

higthead

Jolly Green
Dostum bitkideki renk açıklığı besinsiz kalmış olmasından dolayı deilmi? ve zincirleme gelen sorunlar vsvsvs. yada ışıktan bana öyle geliyor. Işıksız foto çekmelisin.

Dostum bitkideki renk açıklığı besinsiz kalmış olmasından dolayı deilmi? ve zincirleme gelen sorunlar vsvsvs. yada ışıktan bana öyle geliyor. Işıksız foto çekmelisin.
Kanka ısı kaynaklı oldu bence baya araştırdım sativa zaten ısıyı fazla sevmiyor önlemini almaya çalışıcam hemen tomurcuklanırsa çok iyi olacak fazla stresten kanka bende kurcalayıp durdum bitkiyi

zeko dayi

Müptezel
Knka sanki bitkin rahatsz gibi geldi benim bundan önceki growum böyle sömwklendi ileri gidemedkk hepsini kopardm giden zamanamı üzüleyim giden masraflaramı bilemedim bi boy attı inanamadm ama boş seninkinden daha iri ve sömekliydi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Mordecai Chat bot:
    Mordecai Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********