Piyasada Bulamayacağınız Bir Işıklandırma Sistemi Kendiniz Yapın

husyn

Doktor
Kanka o driver dan 2 tane aldim cöp hab eriniz olsun.torch daha iyi aydinlatiyo.700ma driverdan bahsddiyom
dostum kimse bana bunda en azından 1 tane yapmarım demediği için ben bazı konuları devam ettirmedim, mesela PCB lerin +,- balantıları çok farklımış, ben bu ledin 1 tanesine tam güç verdim 2,5 amperi başlangıçta çekiyor bu 7Watt demek, ve lede bakamıyorsun, bu ledleri 5watt çalıştıra bilirsin 1Watt altında kullanılmaz. elindekinin fotosunu paylaş ben bir bakayım

husyn

Doktor
Sadece iki dal sömeklerinde var en gelişmemişlerinde bide ana dalların hiç birinde yok o iki dalı kesip atsam sorunu kökten çözmüş olurmuyum yani tamamen dişi olarak kalır ve hasat yapabilirmiyim
dalları kesmene gerek ok çımbızla o tohumları al tekrardan devam etmez bence,

şimdi bitkilerin hepsi bir şey yaparken onu bir şekilde engellersen konu hiç farketmez onun sitresine gireçektir, eğer toprakta veya havada sorun yoksa 3-5 güne sisresten çıkar diye düşünüyorum ondan sonra ne yapacağını bilemem
Cımbızla alınacak hiç şekli yok dolu dolu hep direk dipten kesiyorum

Cımbızla alınacak hiç şekli yok dolu dolu hep direk dipten kesiyorum
Kardeşim sömeklerin ama alıç
şimdi bitkilerin hepsi bir şey yaparken onu bir şekilde engellersen konu hiç farketmez onun sitresine gireçektir, eğer toprakta veya havada sorun yoksa 3-5 güne sisresten çıkar diye düşünüyorum ondan sonra ne yapacağını bilemem
kardeşim acaba tohumlu sigara olduğundan mı böyle yoksa kesin hermamıIMG_0578.jpg

husyn

Doktor
Kardeşim sömeklerin ama alıç

kardeşim acaba tohumlu sigara olduğundan mı böyle yoksa kesin hermamıEkli dosyayı görüntüle 16478
kanka resimden hiç bir şey anlamadım ama bitkin dişi, herma isede bence bu saatten sonra fazla kurcalama, bitkin ilk çiçeğe girdiğinde oluşan çiçek kozalarına bakmalıydın, o kozalarda ucunda kıl çıkanlar dişi olur, kıl olmayanlar erkektir. yani ozaman yapmalıydın müdahaleyi

kanka resimden hiç bir şey anlamadım ama bitkin dişi, herma isede bence bu saatten sonra fazla kurcalama, bitkin ilk çiçeğe girdiğinde oluşan çiçek kozalarına bakmalıydın, o kozalarda ucunda kıl çıkanlar dişi olur, kıl olmayanlar erkektir. yani ozaman yapmalıydın müdahaleyi
Sonradan oldu kardeşim ya ilk başlarda böyle değildi yeni çıktılar muza benzeyen şeylerde var bakayım mı yoksa atayım mıIMG_0569.jpg

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
  • marcoo marcoo:
    **** ****** ****** ***** ********** hahahaha* *** ******** **** ******* hahahaha* hahahaha* ********** *** ******** ******* ****** ******** ***** ********** ***** **** hahahaha* hahahaha
  • obeb obeb:
    **** *** ********* *** ********* hahahaha *** **
    +1
  • marcoo marcoo:
    *** ********* ** ****** ******** ****** ***** ******** hahahaha *** ***** ***** **** ***** ********* *** hahahaha** ******* *******
  • marcoo marcoo:
    +1
    ****** ** ***** ********* ******** ********** ****** ******* hahahaha* ********** ***** *** ******** **** ******* hahahaha* hahahaha* ********** *** ******** ******* ****** ******** ***** ********** ***** **** hahahaha* hahahaha
  • obeb obeb:
    ****** ** ***** ********* ******** ********** ****** ******* hahahaha* **********
    hahahaha* ***** ***** ********* *** ********** ********* ****** ****** **
  • Y YasefYuda:
    ******* ***** ********* ********* ********** **** hahahaha hahahaha *******
    ****** ******* ********** ****** *** ***** ****** ***** hahahaha* **** ******** *** ******** ***
  • lavrens lavrens:
    *** ********* ** ****** ****** *** *** ****** ********** ******* ******* **********
  • marcoo marcoo:
    ****** ** ***** ********* ******** ********** ****** ******* hahahaha* hahahaha**** ****** **** ********* *** ******* ********* ********** ****
  • lavrens lavrens:
    ***** hahahaha**** ******* ********** ****** *** ***** ****** ***** hahahaha* **** ******** *** ******** ***
  • TabldotLife TabldotLife:
    +1
  • Y YasefYuda:
    ****** **** ***** ******* *** ******** **** ****** hahahaha**** *** ***** ********* ******* ******
  • lavrens lavrens:
  • lavrens lavrens:
    ******** ***** ****** ******* *** ****** ********** ** ** ******* hahahaha** **** ***** ******* *** ******** **** ****** hahahaha**** *** ***** ********* ******* ******
  • Y YasefYuda:
  • lavrens lavrens:
    ****** *** *** ********* *** ***** ****** ******* *** ****** **** **** **** **** ****** ********* *** ******* *********
  • lavrens lavrens:
  • Growerdigi Growerdigi:
  • Growerdigi Growerdigi:
    hahahahahahahaha
  • lavrens lavrens:
  • Growerdigi Growerdigi:
    ********* hahahaha*** ********** hahahaha****** *********
    Growerdigi Growerdigi: ********* hahahaha*** ********** hahahaha****** *********