Overdrive 'e ne zaman başlamalıyım ? ve hasat süreme ne kadar kalmış ?

Arkadaşlar selamlar. bildiğiniz üzere Purple Kush Ve Swiss cheese autoflower Yetiştiriyorum bitkim şuanda 43 günlük over drive a ne zaman başlamalıyım sömeklerim güzel gelişiyor bazı sömeklerimde 1-2 tane kahverengi pistil mevcut 40x mikroskop da aldım muhtemel hafta sonuna kadar elimde olacak yardımlarınızı bekliyorum kankalar @silas34 @RabbitKanka @TohumsuzEsrar ve diğer değerli arkadaşlarım yorumlarsanız sevinirim dumanınız ve keyfiniz bol olsun.

A

ALTINPİPO

Guest
50 gunde baslayıp 65 de bıtırebılırsın kanka bıtkın bıraz sankı erken hasat vercekmıs gıbı 85 kadar cıkarmı cıkmazmı 65 de goruruz...

peki, 65 e kadar overdrive kullandık diyelim, hasatın uzama durumu olursa overdrive kullanmaya devam edebiliyor muyuz ? kankacım

pistiller ve thc damlaları uygun zamana gelene kadar mı flush yapıyoruz peki ? yani o hasatı nasıl tutturacağım :)

Aguş

Doktor
Tricome lar %70 rakı olana kadar overdrive ver sonra 10 gün flush at 1-2 gün karanlık sonra kes aşşa yukarı tutuyor ama daha couchlock bir sigara istiyorsan tricomeların hepsi beyaz olana kadar verip dediğimi yaparsan amber oranın fazlalaşacaktır

Tricome lar %70 rakı olana kadar overdrive ver sonra 10 gün flush at 1-2 gün karanlık sonra kes aşşa yukarı tutuyor ama daha couchlock bir sigara istiyorsan tricomeların hepsi beyaz olana kadar verip dediğimi yaparsan amber oranın fazlalaşacaktır
kankacım öncelikle yorumun için teşekkürler , couchlock ve amber oranını bana açıklar mısın :)

Aguş

Doktor
Couchlock etkisi çekyatakilitlemek olarak çevirebiliriz yani ağır iş yaptırmayan bayıltan sigara demek tricomelar önce şeffaf sonra rakı beyazı sonra amber sonrada kahverengi olurlar thc nin max olduğu dönem rakı rengi olduğu dönemdir bu dönemden sonra amber renginde thc ler ölür cbn e dönüşür %25 %30 amber rengi olan sigaralar benim daha çok hoşuma gidiyor senin zevkine kalmış biraz

Couchlock etkisi çekyatakilitlemek olarak çevirebiliriz yani ağır iş yaptırmayan bayıltan sigara demek tricomelar önce şeffaf sonra rakı beyazı sonra amber sonrada kahverengi olurlar thc nin max olduğu dönem rakı rengi olduğu dönemdir bu dönemden sonra amber renginde thc ler ölür cbn e dönüşür %25 %30 amber rengi olan sigaralar benim daha çok hoşuma gidiyor senin zevkine kalmış biraz
çok açıklayıcı oldu kankacım kafamda soru işareti kalmadı çok teşekkür ederim bilgi için

ayıkbayık

Yeni üye
overdrive gübresi tam olarak ne işe yarıyor bende an serisinin groww micro bloom unu kullanıyorum auto kızlarım 1 ayı doldu ek gübre araştırıyorum

MasterOf

Kıdemli Üye
overdrive gübresi tam olarak ne işe yarıyor bende an serisinin groww micro bloom unu kullanıyorum auto kızlarım 1 ayı doldu ek gübre araştırıyorum
Kanka bilimsel olarak aciklayamam ama bitkiye son bi kirbac vuruyo o zamana kadar topladigi enerjiyi someklere verdiriyo, overdrive etkisini gozle fark edebilirsin o derece iyi bisey

MasterOf

Kıdemli Üye
Gün sayisina takilma bro hic bi konuda. Tohum sitelerinde, gubre cizelgelerinde yazan gunler ortalamadır. Sen herseyi hasati overdrivei vs bitkinin durumuna gore yapicaksin, bitki sana ne istedigide dair cesitli ip uclari verecek

Bu tatar

Üye
Overdrive yerine daha iyi sömek şişiren gübre varmıdır yoksa overdrive mi önerirsiniz ? Tang çizelgesine göre gidiyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** *** ******* hahahaha** ******* ********** **
  • A active661:
    ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ******* **** ****** ****** ****** ** ** ***** ******** ****** ******
  • A active661:
  • A active661:
    hahahaha** ** **** *** hahahaha*
  • A active661:
    ********* ********** ********* **** hahahaha****** ***** ******
  • Didrug Didrug:
    hahahaha** ***** ****** ***** ***** * ****** hahahaha hahahaha***** ** ***** ****** * ***** *** **** hahahaha** **** ********** ******** ***** ** ***** ***** hahahaha* ** ****** ******** * ****** ****** ***
  • Didrug Didrug:
    ********** ******** * ********** ******* **** ********* ******** *** ***** **** *** ****** ********** ********* ****
  • Didrug Didrug:
    ******** ***** ******* ****** ******* **
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
  • A active661:
    ******** ** ******* ********** ***** hahahaha
  • A active661:
    ******* hahahaha***** **** hahahaha** * ******* ***** ********* ********* **** ****** **********
  • A active661:
    hahahaha* *** ***** ******** ***** ** ******* ****** ******* *** ******** ********* **** ******* ******** ** ***
  • A active661:
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** ********* ****** *** ***** hahahaha
  • A active661:
    **** hahahaha******** ****** ********** **** hahahaha ******** *
  • A active661:
    ****** ** ***** ****** **** **** ******* hahahaha **** ****** **** **** hahahaha* *******
  • A active661:
    ** ** ********* *** hahahaha* **** *** hahahaha***
  • A active661:
    ***** **** hahahaha********* ********** ** ******
  • istr istr:
  • istr istr:
  • VendettaX VendettaX:
    VendettaX VendettaX: ****** ****** ********** ******* *********