Outdoor yapanlar yardımcı olabilirmi

Eaaltun123

Yeni üye
İlk defa ekicem indoor için yerim yok outdoor yapıcam ama su kaynaği aşağıda kalıyo çeşme var bide deposu var az yukarda tepelere ekicem bu suyu kimseye belli etmeden nasıl cekerim nasil bir sistem Gerekiyo mümkün mü bilenler bi yardımcı olursa

niggazblunt

Yeni üye
Cvp: Outdoor yapanlar yardımcı olabilirmi

Eaaltun123' Alıntı:
İlk defa ekicem indoor için yerim yok outdoor yapıcam ama su kaynaği aşağıda kalıyo çeşme var bide deposu var az yukarda tepelere ekicem bu suyu kimseye belli etmeden nasıl cekerim nasil bir sistem Gerekiyo mümkün mü bilenler bi yardımcı olursa

sulama yapıcağın zaman plastik şişeye koy öyle götür sula sistem kurucak kadar uğraşmaya gerek yok bence

suyu aktarmak mümkün fakat belli etmeden imkansız. depoya bir su pompası atar hortum bağlayıp bitkinin olduğu yere transfer edersin ama bu gizli saklı olur mu? olur ama zor olur

Efexx

Yeni üye

Hunlu' Alıntı:
suyu aktarmak mümkün fakat belli etmeden imkansız. depoya bir su pompası atar hortum bağlayıp bitkinin olduğu yere transfer edersin ama bu gizli saklı olur mu? olur ama zor olur

Hortumu toprağa beli olmayacak şekilde gödümmü fazla soru  olacagını sanmıyorum

Efexx' Alıntı:
Hunlu' Alıntı:

Hortumu toprağa beli olmayacak şekilde gödümmü fazla soru  olacagını sanmıyorum

aynen öyle, uğraş ister ama olur

Eaaltun123

Yeni üye
En iyisi su taşımak haftada bir sulasam yeterli olurmu hangi genetiği tercih etmeliyim dayanaklılık olarak

cannabis16

Ordinaryüs
yakınlarda su varken daha su taşımaktan acizsin,growu nasıl yapıcan merak ediyorum..
hadi ben 40 lı yaşlardayım,bedenim biyere kadar dayanır da siz bu genç yaşlarda bu kadar tereyağlı olmayın..
uğraşın,çabalayın biraz.

5 lt yada 10 lt su şişeleriye damlama sistemi de yapabilirsin serum hortumlarıya zaten aşırı su isteyen bişey değil bu canlar.

Vedoo

Kıdemli Üye

Eaaltun123' Alıntı:

valla kankam Biz Elimiz de Taşıyoruz 5 lik Su bidonlarını... hortum depo çeşme... Bunlar sakat iş. Biz bitkinin başın da sigara bile içmiyoruz yarın bir gün şikayey olur hesabı Anadın mı yani?! bidon ile götür ağzının elinin değdiği hiç bir şey bırakma oralar da saygılar...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • S sodamoda:
    ********** hahahaha
    S sodamoda: ********** hahahaha