Outdoor Afghan Kush Veg 105. Gun Ustalar Nasıl gidiyorum?

zoom

Yeni üye
28 mart da 2 tane afghan kush attım An serisi gubre kullaniyorum az cok gordugum kadarıyla main linening denedim. nasıl gidiyorum sizce ne kadar hasat alırım yardım lütfen bide ana dalların rengi açıldı çiçeğe mi giriyor bunlar ?

esrarii

Müptezel
28 mart da 2 tane afghan kush attım An serisi gubre kullaniyorum az cok gordugum kadarıyla main linening denedim. nasıl gidiyorum sizce ne kadar hasat alırım yardım lütfen bide ana dalların rengi açıldı çiçeğe mi giriyor bunlar ?
dostum iyi gitmiyorsun , bitkiyi kesip biçip doğruyrsun , / bi koparma , bitki çiçeğe girmiş , zorla çiçek açmasını engelleme , sende bitkiyle beraber çiçeğe gir , fosfor filan

zoom

Yeni üye
@esrarii forumda surekli insanlar outdoorda ağustosta çiçeğe girer dediği için şaşırdım biraz temmuzun başında beklemiyordum emin misin çiçeğe girdiğinden

Cannawar

Üye
bişey kaybettirmez dostum her kesmede biraz sitrese girer normal olarak ama outdor da süren uzun olduğu için tolere eder
8 yada en fazla 16 dal işini görür fazlasını kesme büyüyüp kök yapmasına izin ver

zoom

Yeni üye
bişey kaybettirmez dostum her kesmede biraz sitrese girer normal olarak ama outdor da süren uzun olduğu için tolere eder
8 yada en fazla 16 dal işini görür fazlasını kesme büyüyüp kök yapmasına izin ver
teşekkürler rahatladım biraz ilk growum cok anlamiyorum sence bu iki bitkiden ne kadar hasat alabilirim

Cannawar

Üye
Onu kimse bilemez aşağı yukarı tahmin olur ama hiç birisi tutmaz o senin bakımına bağlı
İlk grow da fazla beklentiye girme ben ilk growumda kök başına 85gr almıştım son growumda 200gr kuru almıştım

esrarii

Müptezel
senin kız çiçekte olmalıydı , ilk resimde bitki çiçeğe giderken , kafasını uçurduğun için , çiçeklenme gecikti , veg için vakit geç olmuş , çiçeklenmeyi düşün boşver vegi

Afrodit

Üye
Abi herkes yorum yapmış kimse doğru yorumu yapamamış resmen. Kardeşim bitkinin renginin açılmasının nedeni çiçeğe girdiğinden falan değil nitrojen(azot) eksikliğinden sen sanırım ya veg gübrelerini kestin ya da azalttın? Ya da en başından beri olması gerektiğinden daha az veriyorsun. Organik gübrelere bitkiler dayanıklıdır sen bi 4 ml grow gübresi ver sonraki sulamanda hiçbişeyi kalmaz.

Afrodit

Üye
Abi herkes yorum yapmış kimse doğru yorumu yapamamış resmen. Kardeşim bitkinin renginin açılmasının nedeni çiçeğe girdiğinden falan değil nitrojen(azot) eksikliğinden sen sanırım ya veg gübrelerini kestin ya da azalttın? Ya da en başından beri olması gerektiğinden daha az veriyorsun. Organik gübrelere bitkiler dayanıklıdır sen bi 4 ml grow gübresi ver sonraki sulamanda hiçbişeyi kalmaz.
Limon yaprağı gibi olmuş azot eksikliğinden açıma ver azotu

Geyve5454

Müptezel
Organik gübre kullanmıyor yalnız An serisi kullanıyorum yazmış

Geyve5454

Müptezel
senin kız çiçekte olmalıydı , ilk resimde bitki çiçeğe giderken , kafasını uçurduğun için , çiçeklenme gecikti , veg için vakit geç olmuş , çiçeklenmeyi düşün boşver vegi
Sen ne değişik bir adamsın hocam yukarda bitki çiçeğe girmiş yazmışsın burda çiçekte olmalıydı yazmışsın kuzey yarım kürede outdoor bitki ağustostan önce çiçeğe girmez insanları yanıltma

Geyve5454

Müptezel
Bitkin gayet güzel hocam fakat saksı litresi küçük olduğu için yediği veg süresinin hakkını veremiyor bu kadar uzun veg döneminde saksın 38lt olmuş olsaydı muhteşem devasa bir bitkin olacaktı tahminim 100 gram alırsın diye düşünüyorum az da olabilir çok da olabilir. Bitki sağlıklı tribe girme ön çiçeklenme başlayınca bir güzel yaprak temizliği yaparsın sonra hasatı beklersin kesme biçme diyen arkadaşa aldanma auto ile photo farkını bilmiyor o

Afrodit

Üye
Bitkin gayet güzel hocam fakat saksı litresi küçük olduğu için yediği veg süresinin hakkını veremiyor bu kadar uzun veg döneminde saksın 38lt olmuş olsaydı muhteşem devasa bir bitkin olacaktı tahminim 100 gram alırsın diye düşünüyorum az da olabilir çok da olabilir. Bitki sağlıklı tribe girme ön çiçeklenme başlayınca bir güzel yaprak temizliği yaparsın sonra hasatı beklersin kesme biçme diyen arkadaşa aldanma auto ile photo farkını bilmiyor o
Auto bitkilerim var 30-35 günlerinde çiçeğe girdiler 43-45 günlerindeler. Lollipoping yaptım diplerindeki küçük cılız dalları ve soluk dip yapraklarını aldım en auto ile photo farkı demişsin, autoya budama yapılmaz mı?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • istr istr:
    *** hahahaha ***** *********
  • içiciadam içiciadam:
    ***** **** *** *** ********* *** ****** ********* ***** ********* *** hahahaha ******* ******* ****** ******** ******** hahahaha* ******** ********
  • içiciadam içiciadam:
    **** ****** ** ********** ***** ***** ** *** hahahaha ***** *********
  • H Holland*:
    ******** hahahaha ******* ******** ** *** ******* **
  • Ates31 Ates31:
    ****** *** *** ** ******* ******* ****** * **** **** **** ***** ********** *******
  • içiciadam içiciadam:
    ****** hahahaha ****** hahahaha** ****** *** *** ** ******* ******* ****** * **** **** **** ***** ********** *******
  • Night owl Night owl:
    ******** ****** ***** **** ******* ******* ** ****** ******* *** *** ** ** ****** *** **** *** **** *********
    +1
  • Night owl Night owl:
    ** ******* ******** ********* *** ****** *** *** ** ******* ******* ****** * **** **** **** ***** ********** *******
    +2
  • içiciadam içiciadam:
    ** ****** ***** ******** ********** ********* ******** hahahaha ********* *** **** ***** ***** ******** ******** ***** ** ******** ****** ***** **** ******* ******* ** ****** ******* *** *** ** ** ****** *** **** *** **** *********
  • Ates31 Ates31:
    ****** hahahaha ****** hahahaha** ****** **** ******
  • Night owl Night owl:
    **** *** ***** **** * **** ***** ** ****** ***** ******** ********** ********* ******** hahahaha ********* *** **** ***** ***** ******** ******** ***** **
    +1
  • Emmy Emmy:
  • Ates31 Ates31:
    ** ******* ******** ********* *** ***** ********* hahahaha***** ** *** ** **** **** hahahaha**** **** ** **** ********** ***** ** ******** ***** ********* ** ***
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** ***** ****** ***** hahahaha*** **** *** ****** ***** ******* * **** ***** **** ****** **** ******
  • Night owl Night owl:
    *** ***** ***** ********* hahahaha***** ** *** ** **** **** hahahaha**** **** ** **** ********** ***** ** ******** ***** ********* ** ***
    +1
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • D despotdes:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** ** *** ** hahahaha* **
  • H Holland*:
    ***** ***** ********* ******* hahahaha ******* ********** **** ********* ******** ******

hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    ******* * ****** hahahaha ***** ********** ***
  • H Holland*:
    ********* ***** ***** **** ***** ** **** *** **** * ******* ****** ***** ** ******** ** ********** *** ***** hahahaha* ** ******* *****
  • H Holland*:
  • D despotdes:
    hahahaha ******* ***** hahahaha
    D despotdes: hahahaha ******* ***** hahahaha