Outdoor Afghan Kush Veg 105. Gun Ustalar Nasıl gidiyorum?

zoom

Yeni üye
Abi herkes yorum yapmış kimse doğru yorumu yapamamış resmen. Kardeşim bitkinin renginin açılmasının nedeni çiçeğe girdiğinden falan değil nitrojen(azot) eksikliğinden sen sanırım ya veg gübrelerini kestin ya da azalttın? Ya da en başından beri olması gerektiğinden daha az veriyorsun. Organik gübrelere bitkiler dayanıklıdır sen bi 4 ml grow gübresi ver sonraki sulamanda hiçbişeyi kalmaz.
7 günde aynı döngüyü tekrarlarım
1 Litre hazır su
Sensi grow A 4ml
Sensi grow B 4ml
Bug candy 2ml
sensyizm. 2ml
rhino skin. 2ml
cal mag. 2ml
b52. 2ml
revive. 2ml
biobizz bocek spreyi yapraklara uyguluyorum

zoom

Yeni üye
Bitkin gayet güzel hocam fakat saksı litresi küçük olduğu için yediği veg süresinin hakkını veremiyor bu kadar uzun veg döneminde saksın 38lt olmuş olsaydı muhteşem devasa bir bitkin olacaktı tahminim 100 gram alırsın diye düşünüyorum az da olabilir çok da olabilir. Bitki sağlıklı tribe girme ön çiçeklenme başlayınca bir güzel yaprak temizliği yaparsın sonra hasatı beklersin kesme biçme diyen arkadaşa aldanma auto ile photo farkını bilmiyor o
ağustosta çiçeğe girecekse saksıyı değiştirebilirim yapiyim mi ?

Geyve5454

Müptezel
Auto bitkilerim var 30-35 günlerinde çiçeğe girdiler 43-45 günlerindeler. Lollipoping yaptım diplerindeki küçük cılız dalları ve soluk dip yapraklarını aldım en auto ile photo farkı demişsin, autoya budama yapılmaz mı?
Lolipoping autoyu strese sokar kanka photo daha güçlüdür bende cılız dalları alıyorum gerçi alma bu yaptığımız durum hasadımızı bile düşürebilir autoyla pek oynamamak lazım

esrarii

Müptezel
ağustosta çiçeğe girecek , diye bir takvim nerede yazıyor ? değil ekim de , kasımda bile çiçeğe girmeyen bitkiler görürsen şaşıracakmısın

kendinepablo

Yeni üye
Revive bitki bir sıkıntıya gübre yanığı gibi tedavilerde kullanılır şuan boşuna giriyorsun hatta verdiğin gübreyi nötrlüyor bile olabilir.

wolferic

Müptezel
ogustos 15 den önce çiçeğe nasıl girer 12 saat ışık görmediğinde girer.dağım tepesinde ise geç girer kuytudaysa erken girer bunu cebe attık mı.azor eksikliği var diyenler bitkinin alt yapraklarını gördünüz mü? görmediniz dimi nerden çıktı azot eksikliği.filizler ya çiçege girerken sarı olur yada yada demir eksikliğinde tahminim bu bitki çiçeğe hazırlanıyor ısık alma süresi ( miktari demiyorum) az olabilir.

zoom

Yeni üye
ogustos 15 den önce çiçeğe nasıl girer 12 saat ışık görmediğinde girer.dağım tepesinde ise geç girer kuytudaysa erken girer bunu cebe attık mı.azor eksikliği var diyenler bitkinin alt yapraklarını gördünüz mü? görmediniz dimi nerden çıktı azot eksikliği.filizler ya çiçege girerken sarı olur yada yada demir eksikliğinde tahminim bu bitki çiçeğe hazırlanıyor ısık alma süresi ( miktari demiyorum) az olabilir.
girmez girmez dalı kırıldı bugun bantladım bu stresle oturup aglar anca

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • H happyworld:
    *** hahahaha ********* ***** **** hahahaha ******** ** ********** ******** ********* ****** hahahaha****** ****** ****** ******* hahahaha ******* hahahaha* ********* **
  • H happyworld:
    ****** hahahaha* ********** ******** *** ***** ********** ** *** ****** ******* ****** ******* ********** ** *** ****** ****** ******* ******* **** ********** ********* ***** hahahaha**** hahahaha* ******* ***** hahahaha* hahahaha ******** ***** ******* hahahaha********* **** ******* **
  • H happyworld:
    ********** ********** hahahaha hahahaha** ** ******** hahahaha ********* ********* ********** ******* ********** ********** ****** ********
    H happyworld: ********** ********** hahahaha hahahaha** ** ******** hahahaha ********* *********...