otobüs ve köpek stresi

Tuzsuz Bekir

Kıdemli Üye
dostum 5-10 gr birşey olmaz.
1. Malzemeyi bagajına koy ve otobüs altına ver
2. Sabıkan yoksa yol kontrolünde ince aramaya alınmazsın
3. Yolculuğunu en yakın arkadaşına bile bahsetme

Fırlama

Üye
5-10 gramdan bir şey olmaz.Koy poşete cebine salla devam. çok korkuyosan pringles kutusunu al, yarısını boşalt veya ye sonra dibine sok sokuştur üstten cipsi koy devammm . On numara taktik al kullan kanka

Yestafo

Kıdemli Üye
Beş on gr sigara götüreceğim diye böyle bı risk alınmaz. Bırak sen bu cips mıps işlerini.o sigarayi köpekle arama yaparlarsa yüzde yüz bulurlar.ilk bakacalari yer onun içi olur zaten.

Trefalgar

Kıdemli Üye
Strec yap koy cebine baktın üstüne köpek geliyor tekemyi vur at alttan nereye giderse gitsin onun dışında sıkıntı olmaz

Ü

Üye silindi 29734

Guest
Son yolculugumda donumun icine kadar aradılar. Grinderi son anda buldular icindekini klozete döktük yoluma devam ettim.2-3 sigara anca vardı bence riske girme dostum degmez

Trefalgar

Kıdemli Üye
Tekmeyi vurunca kimse görmüyor yani sen götür kardeşim koy taşak arasına dewam heycan yapma yeter
Köpek varsa herturlu o pakedi cikartirlar. Kopek e denk gelirse ya yiyecek yada ustunden atacak baska sansi yok. Kopege denk gelmezsede tassaga koymaya gerek yok gbt de teror, uyuşturucu yoksa ustunu aramazlar tip de onemli ben otobuste polisle goz goze denk geldim 2 dakika gecti arkadan ekip geldi otobusu durdurdu milletin icinde sadece beni indirdi gbt yapti pasa pasa birakti ;)

Ü

Üye silindi 32564

Guest
Streçe sar, biber gazı sık, streçe tekrar sar, odayı havalandır. Köpek mamasının içine eşyayı koy.

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
Köpek varsa buluyor haberin olsun hemde direk gelip kafayı koyuyor broo , benim canımi yaktı hala onun mahkemesiyle uğraşıyorum lanet olsun nerden üzerime aldım diye çok küfür ettim, artık öyle üzerinizde aaaa ooo bana bişe olmaz bilmemne filan demeyin eskisi gibi acimiyorlar yüzde yüz en iyi ihtimal denetim serbeslik aliyon

Kimde Bu

Müptezel
dostum 5-10 gr birşey olmaz.
1. Malzemeyi bagajına koy ve otobüs altına ver
2. Sabıkan yoksa yol kontrolünde ince aramaya alınmazsın
3. Yolculuğunu en yakın arkadaşına bile bahsetme
Kafaya bak **** adamlar bagajı koklattığında çantada malzeme çıkınca ne diyecek jandarmaya? Sen bu tarz saçmalıkları dinleme dostum otobüste götürmek çok riskli illa götürecem diyorsan yanına al, baktın köpekli arama olacak at yere vur tekmeyi başka birinin koltuğunun altına gönder. Jandarmalar milleti ayıktırmamak için köpeği genelde arka kapıdan salıyor ona da ayık ol

convik

Doktor
buraya yazıp fikir almaya çalışıyorsan hiç yanında götürme. bu işler ölmüş eşek işi biraz. polisi görsen panik yapar adamlara gel gel yaparsın. gideceğin yere şubeden teslim almak üzere kargoya ver. otobüsten inince git kargonu teslim al dostum.

Tuzsuz Bekir

Kıdemli Üye
Kafaya bak **** adamlar bagajı koklattığında çantada malzeme çıkınca ne diyecek jandarmaya? Sen bu tarz saçmalıkları dinleme dostum otobüste götürmek çok riskli illa götürecem diyorsan yanına al, baktın köpekli arama olacak at yere vur tekmeyi başka birinin koltuğunun altına gönder. Jandarmalar milleti ayıktırmamak için köpeği genelde arka kapıdan salıyor ona da ayık ol
Dostum ben yıllardır şehirlerarası gidip geldim. Birçok yol kontrolüne de denk geldim. Köpekli aramaya da denk geldim ama hiç bagajaltına arama yapıldığını rastlamadım. Eğer yapılıyorsa bil ki ihbar vardır. Asıl senin kafana ..... ben. Senaryoya bak arama yapılcak o anda yere atıp brucele tekmesiyle dalgayı başkasının koltuğuna atacan he :) valla dostum bu senaryoyu git film yönetmenlerine anlat belki filmlere konu olabilir. :) olaya bak dalgayı yere at tekmeyi vur başkasının koltuğuna gitsin. :) :)

Dayıcım senin fikrin daha saçma bence. En mantıklısı her zaman bagajdır. Ayrıca koltukların altı boş değil adam yere atıp nasıl tekmeyle arkaya atacak. Hadi koridora doğru yaptı kimse farketmeyecekmi. :) sen kickbox çu falansın heralde karete falan mı yapıyorsun :) :) fazla film izleme gerçek hayat filmlere benzemez

Tuzsuz Bekir

Kıdemli Üye
Dayıcım senin fikrin daha saçma bence. En mantıklısı her zaman bagajdır. Ayrıca koltukların altı boş değil adam yere atıp nasıl tekmeyle arkaya atacak. Hadi koridora doğru yaptı kimse farketmeyecekmi. :) sen kickbox çu falansın heralde karete falan mı yapıyorsun :) :) fazla film izleme gerçek hayat filmlere benzemez
Dostum böyle adamlara yarım gram sigara versen onu bile yakalatır gelmiş burada tekmeyle dalgayı başkasının koltuğuna atmaktan bahsediyor. Ulan rutin bir kontrole denk gelsen yakalatmayacağın sigarayı bile o şekil yakalatır enayi gelmiş yere atıp başkasının koltuğuna atmaya çalışıyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Didrug Didrug:
    +1
  • istr istr:
  • içiciadam içiciadam:
  • Didrug Didrug:
    +1
  • Almora Almora:
    hahahaha ********* **** ****** *** ** *****
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
  • Almora Almora:
    ********* *** **** **** ** ***** ******* ********** **
  • ROCCO ROCCO:
    ****** hahahaha** ****** ****** ***** ******
  • istr istr:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***** *****
  • istr istr:
    ** **** ****** hahahaha* ** ***** **** ***** *** *** ***** **
  • istr istr:
    **** ****** ********* *** ** ****** hahahaha** ****** ****** ***** ******
  • Almora Almora:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ****** ***** ** ***** ***** *** ***** ******* hahahaha ********* **** ****** *** ** *****
  • içiciadam içiciadam:
    ***** **** **** ** *** ******** ***** ******** ******* ** hahahaha* ****
  • H Heisenberg01:
  • içiciadam içiciadam:
    ** ******* ** **** ****** ********* *** **
  • istr istr:
    ****** ****** **** ********** ***** ****** ***** ********** hahahaha ********** ******* **** ****** hahahaha* hahahaha*** ****** ***** **** ***** ** ** ** ****
  • Almora Almora:
    ****** ****** **** ********** ***** ****** ***** ********** hahahaha ********** ******* **** ****** hahahaha* hahahaha*** ****** ***** **** ***** **
  • Almora Almora:
    ******* *** ***** ***** hahahaha*
  • istr istr:
  • istr istr:
    **** ********* ***** ******* hahahaha** ***** ********** **
  • Didrug Didrug:
    **** **** ***** ******* *** *** ***** ***** ******* **
    Didrug Didrug: **** **** ***** ******* *** *** ***** ***** ******* **