otobüs ve köpek stresi

Tuzsuz Bekir

Müptezel
Köpek varsa buluyor haberin olsun hemde direk gelip kafayı koyuyor broo , benim canımi yaktı hala onun mahkemesiyle uğraşıyorum lanet olsun nerden üzerime aldım diye çok küfür ettim, artık öyle üzerinizde aaaa ooo bana bişe olmaz bilmemne filan demeyin eskisi gibi acimiyorlar yüzde yüz en iyi ihtimal denetim serbeslik aliyon
En garanti yol her zaman bagajdır aga. İhbar olmadığı sürece bagajı açıp bagajları koklatmıyorlar. Ama bazı arkadaşlar otobüste dalgayı yere atıp tekme vurup arkadaki koltuklara atmaktan bahsediyor gülesim geliyor :)

Tuzsuz Bekir

Müptezel
Tekmeyi vurunca kimse görmüyor yani sen götür kardeşim koy taşak arasına dewam heycan yapma yeter
Aynen kanka vala köpek sana doğru gelecek sen o an 2 büklüm olarak oturduğun koltukta dalgayı yere atıp ordanda tekmeyle arka koltuğa atacaksın ve bi otobüs adam bunu farketmiyecek senaryoya bak. hayatlarında eşya taşımamış adamlar şöyle saçma akıl veriyorlar çok tutuluyom kanka. :)

Kimde Bu

Müptezel
Kamillere bak bagajda malzeme götürmeyi savunuyorlar sizde beyin hücresi kalmamış yeter içmeyin şu mereti. Ben malımı elimle uzanınca alamayacağım yere koymam her zaman elimin altında olmalı, siz nasıl biliyosanız öyle yapın jandarma çantayı önünüze atıp bu ne len diye tokatı vurduğunda zırlamayın ama

zek

Üye
yaw arkadaş yorumlar efsane valla. kimisi 5-10 gr için değmez demiş kankalar pardon ama kaç gr için değer? yani merak ettim açıkçası :D kimisi 5-10 gr bir şey olmaz demiş. nasıl olmaz kankalar basbayağı olur. hele vur tekmeyi diyenler :D yaw kankalar velev ki kimse görmeden tekmeyi vurdu gitti. bulunduğunda ne olacak? yani kimse üzerine almadı diye iyi madem siz gidin mi diyecekler? :D

konu sahibine naçizane tavsiyem göze alıyorsan götüreceksin kanka ama anladığım kadarıyla hem götürmek istiyorsun hem de stresini yaşıyorsun madem, kankacım ne gerek var git gideceğin yerde bulabiliyorsan bul, bulamıyorsan da hiç bu sıkıntıya sokma kendini derim.

Tuzsuz Bekir

Müptezel
Kamillere bak bagajda malzeme götürmeyi savunuyorlar sizde beyin hücresi kalmamış yeter içmeyin şu mereti. Ben malımı elimle uzanınca alamayacağım yere koymam her zaman elimin altında olmalı, siz nasıl biliyosanız öyle yapın jandarma çantayı önünüze atıp bu ne len diye tokatı vurduğunda zırlamayın ama
Tekmeyle en fazla maç metre fırlatabiliyon kanka :)

Senin ismin tekmeci olsun bundan sonra. Attığım tekme hikayelerinle bizi aydınlatırsın :)

*tavsiye değil* sigara jelatinine atıp ucunu güzelce yakıyorum koku falan çıkmıyor, sonrasında taşağımın altına sıkıştırarak ne clublarda konserlerde otobüslerde aramalarda dümdüz geçim kaç kez, üç kez köpekle arandı biri otobüs çevirmesi ikisi eğlence mekanı araması olmak üzere. yunus polisler bile size gıcık kapmadığı ya da şüphelenmediği taktirde taşak altına parmak gezdirmiyor

ayrıca düzgünce paketlerseniz emniyet köpeklerinin çoğu yüklü bulunmadığı veya bariz kokmadığı sürece dellenmiyor. mekana köpeklerle giren polislerin köpeğini tüm mekan love tribe girip sevmeye başlamıştı, köpekler koklamayı geçtim yere yatıp karın açmaya başladılar çok da korkmuyorum şahsen

Kimde Bu

Müptezel
Daha hayatında asker polis görmemiş çoluk çocuk akıllarınca tşak geçmeye çalışıyor bu kafayla sizi çok zükerler

Siz okulunuzu okuyun defterden kitaptan başınızı kaldırmayın bu işler sizi göre değil
valla dayıcım bu cümleyi eski bir kuryeye söylemen çok ayıp :) senin sülalen kadar dalga taşıdım ömrüm otobüslerde geçti. En az 50 defa git gel yaptım. Sadece 1 defa paket oldum oda ihbardı yani. O işler öyle tekme atayım arka tarafa gitsinle olmuyor o dalgayı alır g.tüne sokarlar adamın.

Kimde Bu

Müptezel
valla dayıcım bu cümleyi eski bir kuryeye söylemen çok ayıp :) senin sülalen kadar dalga taşıdım ömrüm otobüslerde geçti. En az 50 defa git gel yaptım. Sadece 1 defa paket oldum oda ihbardı yani. O işler öyle tekme atayım arka tarafa gitsinle olmuyor o dalgayı alır g.tüne sokarlar adamın.
Hakaret sebebi ile mesaj silimiş kişi süreli olarak uzaklaştırılmıştır. -KANKA

Moderatör tarafında düzenlendi:

Kanka

Administrator
Yönetici
kopekle otobuse 1 kere gırdım kopek benı ararmışcasına geldı herşey valizdeyi ama yok dedım aramadılarda varmı valızım dıye komple film camlı yerde soyun dedıler ben dırekt cıkarttım adamda alışıksın heralde falan yaptı makara kikiri bındım gıttım :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • içiciadam içiciadam:
  • S Space44:
  • S Space44:
  • içiciadam içiciadam:
  • T Tropikal.MR:
    ** ********* *** hahahaha********* *** ******** **** ** *** hahahaha**** ******** ******** ** ********** ****** ******* **** ******* ******* *****
    +2
  • S Space44:
  • S Space44:
    ******* hahahaha*** *** ****** hahahaha
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ****** **** ***** ******* hahahaha* ** ******** hahahaha**** ***** ********* *** hahahaha********* *** ******** **** ** *** hahahaha**** ******** ******** ** ********** ****** ******* **** ******* **
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ****** ******** ********** **** ********* ** ********* *** hahahaha********* *** ******** **** ** *** hahahaha**** ******** ******** ** ********** ****** ******* **** ******* **
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    * ********* ** ****** ********* ***** hahahaha* *** ********** ******* ***** *****
  • S Space44:
  • S Space44:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ** *** **** hahahaha *** ***** ******** ******* ******* ****** ***** *** ******* **
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** **** ****** ***** hahahaha** ******
  • T Tropikal.MR:
    ********** *** ******* ********* ********** ********* hahahaha*** ***** ******* ***** ******** ***** *****
  • içiciadam içiciadam:
    ******* *** ********** *** ******* ********* ********** ********* hahahaha*** ***** ******* ***** ******** ***** *****
  • içiciadam içiciadam:
    ******* hahahaha** *********
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    **** hahahaha hahahaha *** ******* ****** ****** ***** ****** ********* ****
  • T Tropikal.MR:
    ********** ** **** ****** hahahaha** ****** ****** ***** *** ***** ********* *** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ****** *** ****** ********* ******* ***** ********* ******** ** **** **** hahahaha* ***** ********** hahahaha**
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ***** ********** ** **** ****** hahahaha** ****** ****** ***** *** ***** ********* *** ********
  • T Tropikal.MR:
    **** ******** ********** *** ******** ********** hahahaha** **** hahahaha ********
    T Tropikal.MR: **** ******** ********** *** ******** ********** hahahaha** **** hahahaha ********