Oto ya 12 saat ışık vermek

Weedchef

Yeni üye
3 oto bitkimden birini kestim diğer ikisinin 2 3 haftası var aynı kabin içinde 2 adet ye photo bitkim olduğu için daha fazla büyümesinler diye ışığı 12 saate çektim otolar son haftalarda olduğu için overdrive vericem bı sıkıntı yaratır mı bana

OttoMan347

√SEFİR√
3 oto bitkimden birini kestim diğer ikisinin 2 3 haftası var aynı kabin içinde 2 adet ye photo bitkim olduğu için daha fazla büyümesinler diye ışığı 12 saate çektim otolar son haftalarda olduğu için overdrive vericem bı sıkıntı yaratır mı bana

Bişey olmaz somekler bı tık az şişer

Cashh

Doktor

Benim şimdi kabinde son iki haftasında auto var veg de photo var yakında çiçeğe alıcam 12/12 ye iki tane de küçük ektim auto ama 12/12 de büyütücem photo nun çiçek ışığı altında bende

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Tropikal.MR:
    ********* ** ****** ******** ******* ***** hahahaha** *** ***** *****
  • D despotdes:
    hahahahahahahaha
  • G Groww:
    hahahahahahahaha* ***** ********* ** ******* hahahaha**** ***** **** hahahaha *** ***** ****** ******** ******** *** *** hahahaha ** ****** ********* ********* ****** ***** *** **** ***** ***** **********
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
    *** *** ****** *** ***** hahahaha ****** **
  • G Groww:
  • T Tropikal.MR:
  • G Groww:
  • G Groww:
  • D despotdes:
  • G Groww:
  • T Tropikal.MR:
    *** ***** hahahaha**
  • G Groww:
  • T Tropikal.MR:
  • D despotdes:
    *** **** ****** **** ****** **** ****** **** ****** ***** **** ***** ** *** ********** *** ********** ********
    +1
  • G Groww:
    *** **** ****** **** ****** **** ****** **** ****** ***** **** ***** ** *** ********** *** ********** ******** * ******* ********* * **** **** ** ******** *** *** * ******* ******* ***** ***** * ***** *** ******** ***
  • G Groww:
  • D despotdes:
    ***** *** ** **** ********** ****** **** ***** ***** ********* ** ******* hahahaha**** ***** **** hahahaha *** ***** ****** ******** ******** *** *** hahahaha ** ****** ********* ********* ****** ***** *** **** ***** ***** **********
  • G Groww:
  • D despotdes:
    ***** ****** *** ***** ********* hahahaha** hahahaha*** *******
    +1
  • G Groww:
    *** **** ****** **** ****** **** ****** **** ****** ***** **** ***** ** *** ********** *** ********** ********* ***** ***** ** ********** ***
  • D despotdes:
    +1
  • D despotdes:
    *** ****** *
  • G Groww:
    G Groww: ***** *** ********