Organik Besin Markaları

husyn

Doktor
Parmağı toprağa 2 3 cm sokuyorum kupkuruysa veriyorum suyu karannlıkta böyle olmadı uykuya geçme vaktinde böyle oldu. Uykuya hazırlanıyor ya hani
hiç bir şeyin yoksa anlamak için, fan yapraklarını takip edebilirsin toprak nemi çok azalınca fan yaprakları kendilerini aşağıya doğru salarlar, bitki senden gerekirse ister anlayacağın, o zaman su verdiğinde hemen kaldırır yaprakları

Disjointed

Kıdemli Üye
Birkiye suyu verdiğindede yapraklarını salar yanlış bilgi vermeyelim alttaki görselde bunu örneklemiş Toprak kuruyken yapraklar dik sudan hemen sonra kendisini salmış.

husyn

Doktor
dastum sen benim az çok yazdıklarımı okuyorsun okumadıysan okursan ben zaten onu anlatmaya çalışıyorum çok sularsan böyle küser işte, ama toprağını bitkin demin anlattığım gibi nem sizlikten belirtirse çok sulasan bile sorun çıkarmaz bitki aşırı nem 3-4 günde düşmezse yapar gene bilmem anlata bildimmi, başka şeylerde de yapar bu konu uzar böyle

acemiceday

Müptezel
Ben Terra Organic ve Biobizz kullandım. Harika ve işlerini sorunsuz yapan gübreler.

Ben yerli firmaların Grow hususunda daha çok kaliteli işler çıkartabilirlermi bilmiyorum. Hile hurdanin çoğu bizde maalesef.
Acemi insanlar için en güzeli bence kullanım takvimleri olan çok fazla tecrübe edilmiş gubrelerdir.

Hatta Rus bir growcunun Biobizz, Terra Organic ve Big Bud minerak gübreyi çok başarılı kullandigima dair görüntüleri paylaşımı forumlarında görmüştüm.

husyn

Doktor
ben bu konuları ilk araştırıp okuduğumda taa 2006 yılında neredeyse her okuduğum konuda toprak neminizi çok iyi ayarlamalızınız diyorlardı 3 bitki bakmıştım görmeliydin onları o zamanlar gübre bilmezdim ama çay bardağı ile sulardım 2-3 günde, tabi ben bir konu araştırınca arama motorundaki ne varsa okurum pas geçmem

Disjointed

Kıdemli Üye
hiç bir şeyin yoksa anlamak için, fan yapraklarını takip edebilirsin toprak nemi çok azalınca fan yaprakları kendilerini aşağıya doğru salarlar, bitki senden gerekirse ister anlayacağın, o zaman su verdiğinde hemen kaldırır yaprakları
İşte banada o acayip geliyo abi zaten toprak kupkuru olunca bile bitki yapraklar salmıyor kendini ama sulayınca hemen salıyor.

husyn

Doktor
bak ben bazı konulara buralarda hiç girmedim ama dişi bitkide bile çiçeklenme başladığında tomurcuklar her biri kontrol edilip orda bir biçlik var olmayanlar alınmalı zamanı gelince o konularada gireriz

Disjointed

Kıdemli Üye
İşte sende suladığında yapraklar hemen dimdik olur diyosun güzel abicim bizde onu söylemeye çalışıyoruz yaprak nasıl dimdik oluyor bilimsel çalışma var görsel var suyu verdiğinde yaprak salar buz gibi su verirsen yapraklar tabi dimdik olur

husyn

Doktor
İşte sende suladığında yapraklar hemen dimdik olur diyosun güzel abicim bizde onu söylemeye çalışıyoruz yaprak nasıl dimdik oluyor bilimsel çalışma var görsel var suyu verdiğinde yaprak salar
peki dostum ben seni anlamadım ama bu konuda senin anlamadığın ne, bu yaprak meselesinide herkez anlatmaz ben sorunu anladım senin salma dediğinle benim salma dediğim farklı şeyler, ben yaprakların dalı ile ana gövde arasında gerçekleşen areketten bahsettim, sen galiba yaprakların kıvrılmasından bahsediyorsun değişleri bile farklı, ben bitkimi 19 gündür sulamıyorum taminimce 10 gün sonra belki ama çanavar gibiler sana göre ölmeleri gerekiyor demi

Disjointed

Kıdemli Üye
Yoo ne alakası va bende geçen gün 8 gün bıraktıktan sonra suladım dağda ektigimde iki haftaya yakın gitmedim gayette iyiydiler bence senin ilk sorman gereken dalları sürekli elinle açıyormusun demendi ama!

husyn

Doktor
İşte sende suladığında yapraklar hemen dimdik olur diyosun güzel abicim bizde onu söylemeye çalışıyoruz yaprak nasıl dimdik oluyor bilimsel çalışma var görsel var suyu verdiğinde yaprak salar buz gibi su verirsen yapraklar tabi dimdik olur
bak şu handa gerçekleştirdiğim growu bu konuda her ayrıntıları ile anlatarak gidiyorum, hatalarım oldu onlarıda bahsetmeye anlatmaya çalışıyorum paylaştığım resimler uygulama yaptığım anda çektiklerim vs.

husyn

Doktor
Yoo ne alakası va bende geçen gün 8 gün bıraktıktan sonra suladım dağda ektigimde iki haftaya yakın gitmedim gayette iyiydiler bence senin ilk sorman gereken dalları sürekli elinle açıyormusun demendi ama!
kanka sen konuları karıştırdın galiba, kim ne demiş nerde yazıyor o merak ettim ben bitki ile oynamayı sevmem onunda sevmediğini belki bildiğimden, sana onu başkası demiş olabilir gene bak

Disjointed

Kıdemli Üye
Konularıı! Kenevir oynamayı sevmiyomu abi şimdi bende biraksaydim heralde 1 metreyi geçmişti kenevir eğitimi sevmiyo yani 6 kere topping yaptım ve lst senin anlatımına göre şu anda küçücük kalması gerekmezmiydi abi

husyn

Doktor
Konularıı! Kenevir oynamayı sevmiyomu abi şimdi bende biraksaydim heralde 1 metreyi geçmişti kenevir eğitimi sevmiyo yani 6 kere topping yaptım ve lst senin anlatımına göre şu anda küçücük kalması gerekmezmiydi abi
müminmiyim nerden bileyim, ne zaman patlattığını toğumu boyunu enini, ben sana sadece bitkinde sıkıntı var anlayamadığım dedim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
    Mordecai Chat bot: ******** *** ******* *** *** *********