Organik Besin Markaları

Organik ürünler incelerken belli başlı markaları konu altında toplayım diye düşündüm. Ulaşmak isteyenler rahat ulaşabilsin, ulaşabileceğimiz belli başlı markalar olursa böylece başlık altında paylaşılabilir.

Agrobacterias

Biobizz

BioCanna

BioTabs

Terra Aquatica

Guanokalong

Mammoth Microbes

Xtreme Gardening

Agrotime

Gübretaş

Vitamin Gübre

Son düzenleme:

husyn

Doktor
kanka biraz eleştri gibi olacak, organik çok farlı bir şey, inorganik desekte onlarada TUZ denir. Yani ürünler kimyasal ve çesitli tuz formlarından hazırlanmışlar.
Ben bu ürünlerin hiç birini kullanmadım ama avrupada en ucuz ürünler. Hepsini 1 karton sıgara bile daha pahlıdır.
Türk üretimi gübreler var onlarda tuzlardan hazırlanıyorlar, içerikleri belli birde, bence hem daha kaliteli hemde daha uçuz.

Night owl

Müptezel
kanka biraz eleştri gibi olacak, organik çok farlı bir şey, inorganik desekte onlarada TUZ denir. Yani ürünler kimyasal ve çesitli tuz formlarından hazırlanmışlar.
Ben bu ürünlerin hiç birini kullanmadım ama avrupada en ucuz ürünler. Hepsini 1 karton sıgara bile daha pahlıdır.
Türk üretimi gübreler var onlarda tuzlardan hazırlanıyorlar, içerikleri belli birde, bence hem daha kaliteli hemde daha uçuz.
Onların markaları yazar mısın

husyn

Doktor
Benim beyen diyim firmalar bunlar, içerikleri açık ve bilgileri açıklayıcı, bence işlerini biliyorlar ve kalite

Elinizdeki gübrenin içeriğini bilirseniz, ben o zaman onların konuları içersinde bulamadığınız konularda yardımcı olabilirim.

E
Estağfurullah, dediğim gibi ben sadece organik olarak bildiğim yani organik olarak adı geçen markaları bir başlık altında toplamak istedim. Sonradan eklenenleride ana konu içine düzenleyip yazarım hatta.

Benim beyen diyim firmalar bunlar, içerikleri açık ve bilgileri açıklayıcı, bence işlerini biliyorlar ve kalite

Elinizdeki gübrenin içeriğini bilirseniz, ben o zaman onların konuları içersinde bulamadığınız konularda yardımcı olabilirim.
Oranları çok yüksekmiş, bunların kullanım şekli nasıl, çiçeklere nasıl uyguluyorsun?

husyn

Doktor
E

Estağfurullah, dediğim gibi ben sadece organik olarak bildiğim yani organik olarak adı geçen markaları bir başlık altında toplamak istedim. Sonradan eklenenleride ana konu içine düzenleyip yazarım hatta.
kanka baktım sensin bende biraz musallat olayım dedim, bence bizimkilerin daha güzel ve ayrıntılı, ama dediğim gibi ben o ürünlerin hiç birini kullanmadım hiç bir kullanıcıyı eleştirmiyorum, kendi görgümü paylaşmak güzel geliyor.

husyn

Doktor
Oranları çok yüksekmiş, bunların kullanım şekli nasıl, çiçeklere nasıl uyguluyorsun?
o her sayfada yüzlerce gübre var ama seçtiğin gübreği görmek gerek, o sitelerde biraz takıl kanka onlar bilgilerini paylaştıkları konular var biraz incele sonra gerekirse tartışırız, ben elementlerden anlamam dersen ben beyendiklerimi gerekirse paylaşırım, çok güzel ürünleri var

Disjointed

Kıdemli Üye
Agrotime, agroera, gubretaş, fullmaya fullmic, bunlar benim bildiğim kaliteli gubreler bro, ben Terra aquatica organik yapıyorum, şu anda elimde agroera npk ve fullmic azot + humik asit sıvı gübre var bence on numara iş görüyorlar kardeşim tek eksiğim big bud.

husyn

Doktor
Agrotime NPK katı gübresinden var ama bendeki piyasada artık yok, abi bok bile onu kokladıktan sonra daha güzel koktuğunu anladım

husyn

Doktor
Agrotime, agroera, gubretaş, fullmaya fullmic, bunlar benim bildiğim kaliteli gubreler bro, ben Terra aquatica organik yapıyorum, şu anda elimde agroera npk ve fullmic azot + humik asit sıvı gübre var bence on numara iş görüyorlar kardeşim tek eksiğim big bud.
net element gramın ortalama kaç tutuyorsun, özellikle azotun

Disjointed

Kıdemli Üye
Şu anda 3 günde bir kuruyor 3ml fulmic, 1.5 ml agroera, 1ml terra grow 1ml bloom 1ml ripen gidiyorum şu anlık kanka boş sulamada 3ml calmaglı yapıyorum.

Disjointed

Kıdemli Üye
Parmağı toprağa 2 3 cm sokuyorum kupkuruysa veriyorum suyu karannlıkta böyle olmadı uykuya geçme vaktinde böyle oldu. Uykuya hazırlanıyor ya hani

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** **** ******** **** ****** ***** **
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* ********* *** ******* ********** *** ******** hahahaha **** ***** ***** **** **** ********* ***** ****** ****** ****** ** ***** ****** hahahaha*** **** ***** hahahaha *** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******* *** **** hahahaha***
  • Night owl Night owl:
    *** **** ****** **** ** ****** *** **** ******** **** ****** ***** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ******* hahahaha* ******
  • Night owl Night owl:
    hahahaha ****** **** **** ** **** ********* ********** ********** ****** ******* ** ****** *******
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** ******* hahahaha ***** *****
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ********** *** *** **** hahahaha** ******* hahahaha** ** hahahaha *****
  • Night owl Night owl:
    ********* ***** **** ******* ********* **
  • NewGardener NewGardener:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** **** hahahaha* *** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ****** *** hahahaha hahahaha** ** ** *** **** ** ** ******* ******** ******* ****** *** ** ** *****
  • Night owl Night owl:
    hahahaha*** ***** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahahahahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** hahahaha****** ***** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** **
    *** **** hahahaha***
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha ***** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • Night owl Night owl:
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ***** hahahaha **** ********* ****** hahahaha******* ** * ****** *****
    Bandaleros Bandaleros: *** ***** hahahaha **** ********* ****** hahahaha******* ** * ****** *****