Normal uzunlukta sativa türleri

mammawasdead

Yeni üye
Merhaba biraz zamandan sonra sistemimi topladım 70x90x160 boyunda bir kabin yaptırdım 2 kök yetiştireceğim auto ama sativalar çok uzun oluyor ve autolara eğitim kolay verilmiyor devasa uzamayan bu boyut kabine göre hangi sativa genetikleri gider sizce white widowun yanına yakışacak bir lez:d

Ü

Üye silindi 257

Guest
Cvp: Normal uzunlukta sativa türleri

mammawasdead' Alıntı:
Merhaba biraz zamandan sonra sistemimi topladım 70x90x160 boyunda bir kabin yaptırdım 2 kök yetiştireceğim auto ama sativalar çok uzun oluyor ve autolara eğitim kolay verilmiyor devasa uzamayan bu boyut kabine göre hangi sativa genetikleri gider sizce white widowun yanına yakışacak bir lez:d

sativa dominant hybrid(%60 sativa %10 indica) olarak bildiğim en kısa bitki royal dwarf en fazla 70 cm uzuyor..yetiştirme alanı sorunu olanlar için gayet iyi bir tercih.

bedortka

Üye

KKush' Alıntı:
mammawasdead' Alıntı:

sativa dominant hybrid(%60 sativa %10 indica) olarak bildiğim en kısa bitki royal dwarf en fazla 70 cm uzuyor..yetiştirme alanı sorunu olanlar için gayet iyi bir tercih.

verim konusunda ne  diyiyosun dwarfa merak ettim.

Ü

Üye silindi 257

Guest

bedortka' Alıntı:
KKush' Alıntı:

sitede yazılan(ki bu bilgiler herşeyi en doğru şekilde yaparsan vereceği hasatı yazar) 80g/m2 şeklinde..

mammawasdead

Yeni üye

KKush' Alıntı:
bedortka' Alıntı:

sitede yazılan(ki bu bilgiler herşeyi en doğru şekilde yaparsan vereceği hasatı yazar) 80g/m2 şeklinde..

Teşekkürler ama dwarf genetik değil demek istediğim yani bir İndica kadar olan boyu mesela northern Lights super lemon Haze bunlar aşırı uzarmı

Ü

Üye silindi 257

Guest

mammawasdead' Alıntı:
KKush' Alıntı:

Teşekkürler ama dwarf genetik değil demek istediğim yani bir İndica kadar olan boyu mesela northern Lights super lemon Haze bunlar aşırı uzarmı

Auto l konusunda çok bilgi sahibi değilim sürekli photo yaptığım için..Ancak haze photoların ciddi uzadığına şahit oldum..northern lights ın photo su çok uzamıyor auto su daha kısa kalacağını varsayarsak max 110 cm olacağını düşünüyorum..

Hausted

Üye
Genetik ne olursa olsun bu bitkiler uzuyor kanka auto da olsa photo da olsa eğitim vermen gerek şuan hasada 1 haftası kalan super lemon auto var ve boyu 70 cm lst zor bir olay değil biraz araştır ve uygula verim olarak da işine yarar diye düşünüyorum.

mammawasdead

Yeni üye

Hausted' Alıntı:
Genetik ne olursa olsun bu bitkiler uzuyor kanka auto da olsa photo da olsa eğitim vermen gerek şuan hasada 1 haftası kalan super lemon auto var ve boyu 70 cm lst zor bir olay değil biraz araştır ve uygula verim olarak da işine yarar diye düşünüyorum.

250w Işık’ta lst verebilirim o zaman auto bitkiye bir sorun çıkmaz demi mexican airlines genetiğini yapmayı düşünüyorum

Mübarek

Yeni üye

mammawasdead' Alıntı:
Hausted' Alıntı:

250w Işık’ta lst verebilirim o zaman auto bitkiye bir sorun çıkmaz demi mexican airlines genetiğini yapmayı düşünüyorum

dostum lst nin yanında bir de main ling verebilirsin çok fayda etmez kısaltmaya ama 10-15 cm fayda ediyor diye biliyorum...
belki daha fazla.

Ü

Üye silindi 257

Guest

Mübarek' Alıntı:
mammawasdead' Alıntı:

dostum lst nin yanında bir de main ling verebilirsin çok fayda etmez kısaltmaya ama 10-15 cm fayda ediyor diye biliyorum...
belki daha fazla.

auto ya main lining yapma.o strese dayanamaz hasatı düşük olur.

Hausted

Üye
Bana sorarsan bitkiyi ağır strese sokucak eğitimleri autoya vermemelisin bitkinin yaşam süresi belirli olduğu için hasadını çok etkiler lst yap bitkine biraz da olsa boyu kontrol altına alırsın

mammawasdead

Yeni üye

Hausted' Alıntı:

Kanka vallahi şöyle white widow yanına da mexican airlines yapmayı düşündüm siz ne düşünüyorsunuz vallahi diyorum süper olmazımı bu ikili sizce arkadaşlar bide lst yaparım yapabilirim herhalde elimin altında internet var bolca konu yapamazsam benim eşekliğim zaten hihihihi aynen tamam kankalar böyle yapmaya karar verdim o zaman teşekkür ederim sizleri seviyorum

kim eğitim verme dediyse onun tersini yap kim hasat vermez diyorsa misli fzlasını verir auto.

Super Lemon Haze genetiğim Autoflower normalde 100 cm den aşağı olmayan bir genetik. İlk hafta main lining,lst,topping yapmıştım. Şuanda 90. gününde toplasan 30 35 cm yok. ama görüntüsünü görmek istemezsin ::) 14 tepe kelle   anlıycagın boyu main liningle ciddi derecede ayarlıyabilirsin.  her türlü streside verebilirsin. bitkniin süresi 20 gün 25 gün uzar fazlası yok.

Baba Haze' Alıntı:
kim eğitim verme dediyse onun tersini yap kim hasat vermez diyorsa misli fzlasını verir auto.

Super Lemon Haze genetiğim Autoflower normalde 100 cm den aşağı olmayan bir genetik. İlk hafta main lining,lst,topping yapmıştım. Şuanda 90. gününde toplasan 30 35 cm yok. ama görüntüsünü görmek istemezsin ::) 14 tepe kelle   anlıycagın boyu main liningle ciddi derecede ayarlıyabilirsin.  her türlü streside verebilirsin. bitkniin süresi 20 gün 25 gün uzar fazlası yok.

main lining yaparken kaç defa topping işlemi uyguladın

mammawasdead

Yeni üye

Baba Haze' Alıntı:

Baba haze engin tecrübelerine dayanarak gaza geliyorum hepsini yapmaya çalışacağım olmazsa da bitkinin ayıbı 20 gr da yeter bana ilk etapta :d

Baba Haze' Alıntı:

Baba haze engin tecrübelerine dayanarak gaza geliyorum hepsini yapmaya çalışacağım olmazsa da bitkinin ayıbı 20 gr da yeter bana ilk etapta :d

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ******* *** ******** ****** *** ***** ***** ****** **** *** ******** ***** *** *** ** hahahaha ***** ********
    +1
  • psychdelicman psychdelicman:
    *** ******* ** ***** ****** ******* ******** *** ********* ******* ***** *** ***** ******* ***** ******** ******* ******** ** ******* **** ******* ****** **** ** ********** ***** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* ***** *****
    +2
  • L Levrekbaz45:
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* **** ********* ***** ******** ******** ******* hahahaha ******* ******** ******* ******* ** ******* ******* *** **** *** hahahaha*** ****** ********* ******** ********** * **** *** ****** *** ******** hahahaha
  • TabldotLife TabldotLife:
  • L Levrekbaz45:
    ***** ****** **** *** ******** ****** ******* ******** hahahaha**
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** ******* ********* ********** *** hahahaha** ****** *****
    **** *** hahahaha**** *** ******* **
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    **** ******** ******** * **
  • Night owl Night owl:
    **** *** ****** ****** *** ******* *** hahahaha***** *** ******* ** ***** ****** ******* ******** *** ********* ******* ***** *** ***** *******
  • Night owl Night owl:
    ***** ******** ****** *** **** ******** ******** * **
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** hahahaha** ********** ******** ******
    ***** *** ***** **** ****** hahahaha***
    *** ******** ***** ****** ****** hahahaha ********** hahahaha***** **** ********** ****** ****** *** ********* ******** ******* ***** *
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ******** ******* ****** ********** **
    +2
  • psychdelicman psychdelicman:
    ******* hahahaha**** ***** ******* ********** ** ***** ****** ********** *** ***** ********* ********** ****** *** ******* ***** ******* **** hahahaha ***** ********** ******* ** ******* ******** *** hahahaha hahahaha **** *** ****** ****** *** ******* *** hahahaha*****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    *** * ****** **** ***** ********* *** ** ****** ********* **** ******* **** *** *********
  • Night owl Night owl:
    **** ********** ***** **** ******* ******* *** ******** hahahaha ********* *** ******** ***** ****** ****** hahahaha ********** hahahaha***** **** ********** ****** ****** *** ********* ******** ******* ***** *
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    **** *** ***** * ***** **** ******* ********** **** ******* hahahaha**** ***** ******* ********** ** ***** ****** ********** *** ***** ********* ********** ****** *** ******* ***** ******* **** hahahaha ***** ********** ******* ** ******* ******** *** hahahaha hahahaha
    Night owl Night owl: **** *** ***** * ***** **** ******* ********** **** ******* hahahaha**** ***** *******...