Nikah için verilen kanda cigara çıkar mı?

YAGA

Kıdemli Üye
Selamünaleyküm cümleten. Agalar nikah sağlık raporu için kan alıyorlar bu kanda kubar ya da cigara çıkar mı?

YAGA

Kıdemli Üye
konudan bağımsız kanka ama asla evleneceğim kadına söylemeyeceğim, evlendikten sonra 5-10 sene sonra öğrensin.
bildiğim tüm akıllı ve şu anda mutlu adamların hepsi bu taktiği işletti
önden söyleyince sanki kokain ticareti yapıyormuş muamelesi yiyorsun ****
Aynı fikirdeyim ve aynı yoldayım dostum. Bazı şeyler oturunca

Avare

Doktor
konudan bağımsız kanka ama asla evleneceğim kadına söylemeyeceğim, evlendikten sonra 5-10 sene sonra öğrensin.
Kanka 10 senelik evliyim 3 yıl da evveli var.
İki sene önce anlattım her şeyi artık hafta sonları bazen beraber dönüyoruz sigarayı.
Olaya çok farklı bir boyut getiriyor ama dikkat etmek lazım aynı taktiği kullanan bir aile dostumuz var. Yenge arkadaşı artık benimle görüştürmüyor :D

istr

Ordinaryüs
Daha evli değilim yıllardır ilişkim var, hanım ben yokken gelir bitkime bakar gider, bi sarmayı öğretemedim onun dışında o yokken benim içesim gelmiyor :)
Attığın her adımı desteklemiyorsa yanlış insandır kankam.
He ama attığın adım ona zarar veriyorsa sen ona göre yanlış insansındır. Doğru insanı bulup böyle dertler edinmemen dileğiyle kanka

istr

Ordinaryüs
Her adımını çok sağlam atacaksın. Kimse sen bunu yanlış yapıyorsun diyemeyecek.
Benim içtiğim sigaranın kime ne zararı var, veya hollandadaki adama legal de bana neden değil? Ben içince esrar keş oluyorum da snopp dogg içince neden vay anam vay oluyo. Benim çevremde sevdiğim muhatap olduğum herkes bilir içtiğimi. Gayet de prestijli bir insanım çünkü çevremde gereksiz insan tutmuyorum.

Milletin 10. bardak viskide kustuğu gecelerde ben 2. bardağımı yeni bitirip sigaramı yakıp mutlu mutlu ayrılıyorum çoğu masadan. Herkes görüyor neyin kime zarar verdiğini.

Bu sigarayı eline alıp götü başı dağıtan da çok gördüm kanka. Eğer mahalle arası tas kafa petçi gençler gibi kendi kendini mahvedersen ne eşinden saygı görürsün ne sevdiğinden. Eğer aklı başında bir adam olduğunu herkes görürse kimse bişey demez. Neden desin.

Mottonuz iyi insan olmak olsun. İyi insanları çevrenizde toplarsınız zaten.
"ulan ibne biz kötü insan mıyız"
hayır değilsin tabiiki kanka. Peki iyi bir insan mısın ? Çevrene ne katıyorsun vs vs vs.

Daha evli değilim yıllardır ilişkim var, hanım ben yokken gelir bitkime bakar gider, bi sarmayı öğretemedim onun dışında o yokken benim içesim gelmiyor :)
Attığın her adımı desteklemiyorsa yanlış insandır kankam.
He ama attığın adım ona zarar veriyorsa sen ona göre yanlış insansındır. Doğru insanı bulup böyle dertler edinmemen dileğiyle kanka
yaş kaçtı

Avare

Doktor
Kankam benim yaş 40 emin ol çevren seni iyice kanıksadıktan sonra herşey daha bir farklı oluyor. 8 senedir aynı mahallede oturuyorum. Sessiz sakin kendi halinde iki çocuk babası düzgün bir tipim.
Yeri gelir bahçede ok,kılıç talimi yapar, yeri gelir havalı tüfek ile atış yapar, yeri gelir balkonda normal ateşli (adıma ruhsatlı) tüfeklerin temizliğini yaparım.
İnsanlarda bıraktığım ilk intiba deli,psikopat türü şeyler oluyor. Ama insanlar beni tanıdıkça aslında kültürlü,milli ve manevi değerlere bağlı örnek bir vatandaş,düzgün bir eş,ilgili bir baba olduğumu gördüklerinde iyi adam ama biraz tuhaf diyerek geliştiriyor.

Sadece eski sokak tayfasıyla muhabbeti kestim takıldığım kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Evime gelen giden olmaz olursa bile ailem evde yokken ve 6 ayda bir olur onda da ışık ses ve çöp disiplini uygulanır:)

Onca lafın kısacası insanlara davranış biçimimiz onlarda bıraktığımız vesikalıklarımızdır kankam bu yaşıma kadar sorunsuz sıkıntısız getirdim bundan sonra ne olur bilinmez.

En güzel günler sizlerle olsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
    There are no messages in the chat. Be the first one to say Hi!