Nikah için verilen kanda cigara çıkar mı?

istr

Ordinaryüs
Hayatını birlikte geçireceğin kadın tam anlamıyla hayatının geri kalanını oluşturuyor. Sen yanlış bir şey yaptığını düşünmediğin halde yaptığın şeye destek olmayacak bir kadınla evlenirsen sen artık sen olmayacaksın :) Ben her zaman ben olmak için çabalıyorum.

Kankacim halihazırda örneği benim hayatimdaki en buyuk hatam evlenmeden önce eşime soylememem oldu eşimde aşırı derecede karşı olduğu için yaklaşık 3 yıl sakladım ama gel görki o 3 yıl boyunca eşimden saklama çabam beni bilhassa mahvetti 3 yıl içinde ne sigaralar içtim malesef ictigimdende kafasindanda hiç birsey anlamadim keyif vermedi 3 yılın sonunda artık gına geldi visin dökmekten eve gelince ayık takliti yapmaktan sonra baktım ki bu iş böyle olmayacak doğrusunu söyledim eşim biraz katı rahmani olmasına rağmen 3 yıl boyunca saklayarak bana yalan söyleyerek büyük hayal kırıklığına uğradığını söyledi keşke en başından doğrusunu söyleseydin dedi ben o lafı duyunca okadar pişman oldumki gel 3 yılı bana sor büyük eziyet oldu bana 11 yıllık evliyim ilk 3 yıl böyleydi suanki aklım ve yaşımla düşüncem şu şekilde eşin demek sen demek sen demek eşin demektir beni herhalimle kabul etmeyecek insan benim eşim değildir diye düşünüyorum suan grow devam ederken ben isteyken gerekli yapılacaklar eşim yapıyor aynı zamanda gram sevmez kokusundan dahi midesi bulanır ama eşim için katlanırım dedi çünkü kendinden başkasına zararı yok kafasında olduğu için uzun lafın kısası aynı evde yaşıyorsan kanka sen sen ol benim en basinda düştüğüm duruma düşme 5 vakit namazlı niyazli esim ona rağmen.
ihtiyar paylaşım için teşekkür ederim, ortaya attığım laf büyüdü :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********