Musluk kökü kopan 12-13 günlük bitki?

Gestapo

Yeni üye
Arkadaşlar topragi sert oldugu ve kurumadigi için bi havalandirayim dedim lemon og cinsi oldugunu bildigim bitkiyi topraktan kaldirmak istedim. Musluk kökü diye bildigim ilk cikan uzun kök dibinden koptu. 13 günde oluşan yan kökler de bir nebze koptu illaki. Zemine cok yakindi söküp geri koyma sebeplerimden biri de buydu. 2 gündür ölmedi ama bu durumun bana getireceği olumsuzluklar nelerdir bir fikriniz varni acaba? https://ibb.co/WxsFLmm (ortadaki bitki kökü kopan. Sagindaki bitki ayni cins ve arasinda 4 gün var. En soldaki bitki ise 12 şubat dogumlu. Bugün çekildi bu resim.)
https://ibb.co/72vQL91 ( bu şekilde sarardigiicin topragi kurumuyor dedim havalandirmaya kalktim. 21 şubat bu resim.) @Kanka @redCliffe @Aguş @silas

Gestapo

Yeni üye
Kanka yaşar belki yaşarsada fazla gelişemez diyedüşünüyorum zaten ilk yapraklar gitmeye başlamış
Peki gerisinden gelenler sağlıklı olursa ne olur hocam? Yaşatacağım başka çarem yok. Fakat bu sararan yapraklardan sonra sararma olmaz ise ne olur? Yani bundan sonrası yavaş da olsa normal giderse kaybım ne olabilir? Teşekkürler

Aguş

Doktor
Sadece zaman kaybın olur diye düşünüyorum yeni gelen yapraklar sağlıklıysa kendini kurtarmıştır

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B Bekibekir:
  • içiciadam içiciadam:
  • B Bekibekir:
  • içiciadam içiciadam:
    * ********* *** ******* ***** **** ******** ****** ****** **** ** *** ********
  • içiciadam içiciadam:
  • B Bekibekir:
  • B Bekibekir:
  • içiciadam içiciadam:
  • B Bekibekir:
  • B Bekibekir:
  • yoqyaa yoqyaa:
  • B Bekibekir:
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
  • yoqyaa yoqyaa:
    ******** ******* ******* * ****** *** * ****** ********* ******** ****** hahahaha* ****** **** hahahaha* hahahaha ******** ****** ********** ********* ******** ****** hahahaha ******** hahahaha **** ****** *** ** ****** hahahaha*** ******* ****** **** ***** * * hahahaha*
  • yoqyaa yoqyaa:
    **** hahahaha******* *********
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahahahahahahahahahaha******
  • yoqyaa yoqyaa:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* ****** ******* *** ********** ***** hahahaha**** hahahaha* *** ******* *** ***
  • B bongalov:
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahaha
  • yoqyaa yoqyaa:
    hahahahahahahaha***
  • S Sentouin:
    ****** ** ******** hahahaha*** hahahaha* **** *** *** ****** **** ******
  • yoqyaa yoqyaa:
    yoqyaa yoqyaa: ***** ****