lst ye ne zaman başlamalıyım ?

minbekboc

Yeni üye
selam kankalar white widow auto yetiştimekteyim kabi 180 cm yüksekliğinde normalde eğitimsiz yapıcaktım anca ne olur ne olmaz diye lst uygulıycam şu an 12. günddeler sizce ne zaman başlayayim lstye ?
https://ibb.co/6HrV3X3 toplamda 2 kızım var genel görünümleri nasıl sizce ?

Byfendi

Kıdemli Üye
Masallah güzel gorunuyolar.4 bogumdan sonra alabilirsin kelleyi. 4 5 gün daha bekle kanka. Hasatin bol olsun

Hausted

Üye
Kanka daha erken 18-20 Gün civarı başlıyorum ben ufaktan bir kaç boğum daha büyümesini beklemelisin bence.

Ü

Üye silindi 21589

Guest
Toping yapmamani oneririm ben bitkinin gelisimine gore 15 yada 18 gunler yapiyorum lst yi

Hoca666

Müptezel
kanka aynısını ben büyüttüm. hatta flush dan geliyorum şu an :) tam zamanı lst nin. kırmamaya dikkat et

Hoca666

Müptezel
kanka iki tanesi hala devam ediyo. bu flush yaptığım 10. haftasında. ben elektrik kablosu kullandım. fotoda gözüküyodur. büktüğüm noktadan destek yaptım ki yere yatmasın. bi de lst de şöyle bi sorun var. ilk iki dala ışık verebiliyon ama sonraki kat altlı üstlü oluyo. yani dallardan biri üste diğeri altta kalıyo. ışıksız kalıyo. bi dahakine ikinci eğişimi doksan derece terse vericem. kanka boyları 20 30 cm oldu. benim sana tavsiyem 15. günde ver lst yi.

minbekboc

Yeni üye
kanka iki tanesi hala devam ediyo. bu flush yaptığım 10. haftasında. ben elektrik kablosu kullandım. fotoda gözüküyodur. büktüğüm noktadan destek yaptım ki yere yatmasın. bi de lst de şöyle bi sorun var. ilk iki dala ışık verebiliyon ama sonraki kat altlı üstlü oluyo. yani dallardan biri üste diğeri altta kalıyo. ışıksız kalıyo. bi dahakine ikinci eğişimi doksan derece terse vericem. kanka boyları 20 30 cm oldu. benim sana tavsiyem 15. günde ver lst yi.
acaba uygulamazsam boyda sıkıntı çekermiyimki daha önce hts lts birlikte uygulamıştım bu kez eğitimsiz yaparım diye düşündüm sonra aklım boy sorunu takıldı sen ne düşünüyosun ne yapayim sence kanka

Hoca666

Müptezel
Kanka mesele boy diil. Her dala isik vermek biliyosun. Benim de ilk grow. Bazilarina isik veremedigim icin kucucuk kaldilar. Bak mesela bu bitkiye 15.gununde lst yaptim

Hoca666

Müptezel
saol kanka. bende king led var 1000 w. ilk grow biraz hırpaladık. o yüzden gecikti biraz. 3 white widow ellerinden öper :))

minbekboc

Yeni üye
bende ilk growu ledle yapmıştım kank şimdi mh hps ye geçtim şimdiden afiyet olsun darısı başıma fşndl

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Sleepless Sleepless:
    ***** *** *** **** ***** **
  • Sleepless Sleepless:
    hahahaha* ** ********* ** ******
  • nicozaniolo nicozaniolo:
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** ******* hahahaha *********
  • Didrug Didrug:
    hahahaha ********** ***
    ** *** ******** *** **** *** ********** **** hahahaha**
    *** **** ******* **
  • Sleepless Sleepless:
    *** ******** ***** ***** ********** ****** **** ********** **
  • Didrug Didrug:
  • Didrug Didrug:
    **** **** hahahaha **** *** ******
  • Didrug Didrug:
    ***** hahahaha* **** ** **** *** ****
  • Didrug Didrug:
    *** hahahaha** **** **** ******** **** *****
  • Didrug Didrug:
    *** ** hahahaha******
  • Didrug Didrug:
    hahahaha ********* ******** **** ****** ******** ********* ********* ** ****
    ****** ******** ********** ** hahahaha* ***** ******* ***** ** ******* ******
    **** hahahaha* ***** ******
    ********** ******* ********** **
    nicozaniolo nicozaniolo: ********** ******* ********** **