LSD UG hakkında

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Gece takılma gafletinde bulundum ve bugün de uykusuz kaldım güzel geçti ama yinede içsel bir sürü konuyu masaya yatırdım.

Arya1

Yeni üye
Kankam öncelikle dozu yapan kişiden başkasının bilme ihtimali yok gibi. Piyasada 220 diye geçen meşhur olduğu kadar da gizli vendorumuzun pulları 150 lik :) bu demek değildir ki hadi 2 tane birden atalım.

Aşşağı yukarı 6 aydır düzenli düzensiz aralıklarla pul alıyorum en son tolerans aralığı saptamak için 3 gün arayla attım ve etki epey bir düşüktü araya 10 gün mola vererek denediğimde ise zangır zangır sarstı 150 lik pul.

Sana tavsiyem eğer ilk kez deniyorsan yarım at 2 saat içerisinde (attıktan ve 20 dakika bekledikten itibaren 2 saat) pek bir etki göremezsen kalan yarımı da at ve bir sonraki pul için 15 gün ara ver ;)

Lsd nin öldürücü bir dozu olmadığı söyleniyor fakat elindeki lsd değil Nbome olma ihtimali de olabilir. Bunun yanı sıra bazı mecralarda 4000 ug 7000 ug gibi deneyimler okudum. Fakat yüksek doz kullanımlar akıl sağlığını yitirmek için bire bir. Dikkat et güvende kal.
merhaba 4000 7000 lik deneyimleri nerede okudunuz ben de okumak istiyorum // bu arada herhangi bir deneyimim yok yasamayı da düsünmüyorum sadece kullanıcı deneyimlerini okumak youtubedan izlemek vs hoşuma gidiyor not : kaynak ingilizce olabilir sorun yok

Arya1

Yeni üye
Ug kısmı tamamen muamma. Bizim beklemiş ve 100 ug diye attığımız kağıtlar resmen tövbe ettirdi geçen. O yüzden ilk kez deneyeceksen yarım ile başla. İşimi garantiye alacağım diyorsan, iki tane satın al, baktın 1 tane kesmedi ikinciyi yapıştır
merhaba neler yasadınız Acaba paylasmak isterseniz çok merak ettiğim konular. detaylı yazsanız bir de cok mutlu olurum

Ü

Üye silindi 19785

Guest
merhaba 4000 7000 lik deneyimleri nerede okudunuz ben de okumak istiyorum // bu arada herhangi bir deneyimim yok yasamayı da düsünmüyorum sadece kullanıcı deneyimlerini okumak youtubedan izlemek vs hoşuma gidiyor not : kaynak ingilizce olabilir sorun yok
shroomery de okudum kankam orda değişik mantar deneyimleri ve dozları ile ilgili de yığınla bilgi bulabilirsin.

Ug kısmı tamamen muamma. Bizim beklemiş ve 100 ug diye attığımız kağıtlar resmen tövbe ettirdi geçen. O yüzden ilk kez deneyeceksen yarım ile başla. İşimi garantiye alacağım diyorsan, iki tane satın al, baktın 1 tane kesmedi ikinciyi yapıştır

İlk LSD etkisini göstermeye başladığı andan itibaren, üzerine tüketeceğiniz LSD'lerin hiçbiri çalışmaz.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
İlk LSD etkisini göstermeye başladığı andan itibaren, üzerine tüketeceğiniz LSD'lerin hiçbiri çalışmaz.
Öyle bir şey bende duydum ve bir daha ki alışverişten sonra deneyeceğim.
2 saat arayla 2 pul birden alacağım
Gelişmelerden haberdar ederim.

Kanka peki sence saçma bir şey değil mi?
O zaman belirli bir dozda kalmış olmuyor musun?

Öyle bir şey bende duydum ve bir daha ki alışverişten sonra deneyeceğim.
2 saat arayla 2 pul birden alacağım
Gelişmelerden haberdar ederim.

Kanka peki sence saçma bir şey değil mi?
O zaman belirli bir dozda kalmış olmuyor musun?
Hayır kankacım.

Aslında tam olarak ürünün 25I-NBOMe mi 2-CB'mi yoksa LSD'mi olduğunu tam olarak bu şekilde test edebilirsiniz.

Sorunun cevabı için önce LSD'nin ne olduğuna bakmak gerekiyor. LSD özünde; Tek başına tüketilmesi halinde çok tehlikeli ve ölümcül sonuçlar doğurabilecek bir mantar türünün, bir takım sentezleme işlemlerinden geçerek tüketilebilir halde bir sıvıya dönüştürülmesi ve bu sıvının bir kağıt üzerine enjekte edilmesidir. LSD'nin tadından, görüntüsünden, şeklinden ya da yaşattığı tripten başka bir şey olup olmadığını anlamak mümkün değildir.

Forumda rastladım bazı arkadaşlar fiziksel etkilerden de bahsediyorlar. Fakat maalesef fiziksel etkilerin trip sırasında yaşadığınız fiziksel kasılmalardan ya da o sırada yaptığınız herhangi bir hareketin tetikleyip tetiklemediğinden emin olamayacağınız için anlayamazsınız. Baş ağrısını da aynı şekilde açıklayabilirsiniz.

Konuya dönecek olursak; LSD özünde bir mantardır. Ve vücudumuz bu tepkime karşısında derhal bağışıklık geliştirmeye başlar. Buna tüketici ve vendorlar arasında tolerans denmektedir. Tolerans kelimesi kabul edilebilir fakat çok daha farklı anlamlar da çıkarılabilir bu durumdan. Her neyse toparlıyorum inşallah :)

25I-NBOMe ya da 2-CB ise bunun tam aksine ne kadar tüketirseniz etki etmeye devam eder çünkü ikisi de sentezlenmiş psikoaktif sentetik uyuşturucular sınıfına girer. Bir kaç gerçek LSD deneyiminden sonra bunların hangi sınıflara ait olduğunu kestirebilmek için çok basit bir takım trickler mevcuttur. Fakat bu ayrımı yapabilmek ve trickleri fark edebilmek hayatınızda daha önce ne kadar süre kimyasal ya da sentetik uyuşturucuya maruz kaldığınıza bağlı olarak değişir.

25INBOMe'de 2-CB'de kimyasal olduğunu yarattığı etkiler ile bangır bangır göstermektedir. LSD ile bu kimyasal hissi yaşamazsınız. Ben buna gözün arkasında patlayan ışık etkisi diyorum.

Çünkü mantar ya da LSD tükettiğim zaman, sanki sürekli arkamda güneş gibi parlayan bir ışık gözümün kenarını aydınlatıyormuş gibi hissederim. Bu his ve o doğallık 25I-NBOMe ya da 2-CB maddesinde yoktur. Eğlenceli midir? Evet. Ama pilavın da bulgurunda pirinç olduğunu unutmamak gerek. Ben tüketilen her şeyi üretebilecek bilgiye sahip olunması gerektiğini düşünüyorum. LSD yapmak sandığınız kadar zor değil dostlar.

Sevgiler...

Hayır kankacım.

Aslında tam olarak ürünün 25I-NBOMe mi 2-CB'mi yoksa LSD'mi olduğunu tam olarak bu şekilde test edebilirsiniz.

Sorunun cevabı için önce LSD'nin ne olduğuna bakmak gerekiyor. LSD özünde; Tek başına tüketilmesi halinde çok tehlikeli ve ölümcül sonuçlar doğurabilecek bir mantar türünün, bir takım sentezleme işlemlerinden geçerek tüketilebilir halde bir sıvıya dönüştürülmesi ve bu sıvının bir kağıt üzerine enjekte edilmesidir. LSD'nin tadından, görüntüsünden, şeklinden ya da yaşattığı tripten başka bir şey olup olmadığını anlamak mümkün değildir.

Forumda rastladım bazı arkadaşlar fiziksel etkilerden de bahsediyorlar. Fakat maalesef fiziksel etkilerin trip sırasında yaşadığınız fiziksel kasılmalardan ya da o sırada yaptığınız herhangi bir hareketin tetikleyip tetiklemediğinden emin olamayacağınız için anlayamazsınız. Baş ağrısını da aynı şekilde açıklayabilirsiniz.

Konuya dönecek olursak; LSD özünde bir mantardır. Ve vücudumuz bu tepkime karşısında derhal bağışıklık geliştirmeye başlar. Buna tüketici ve vendorlar arasında tolerans denmektedir. Tolerans kelimesi kabul edilebilir fakat çok daha farklı anlamlar da çıkarılabilir bu durumdan. Her neyse toparlıyorum inşallah :)

25I-NBOMe ya da 2-CB ise bunun tam aksine ne kadar tüketirseniz etki etmeye devam eder çünkü ikisi de sentezlenmiş psikoaktif sentetik uyuşturucular sınıfına girer. Bir kaç gerçek LSD deneyiminden sonra bunların hangi sınıflara ait olduğunu kestirebilmek için çok basit bir takım trickler mevcuttur. Fakat bu ayrımı yapabilmek ve trickleri fark edebilmek hayatınızda daha önce ne kadar süre kimyasal ya da sentetik uyuşturucuya maruz kaldığınıza bağlı olarak değişir.

25INBOMe'de 2-CB'de kimyasal olduğunu yarattığı etkiler ile bangır bangır göstermektedir. LSD ile bu kimyasal hissi yaşamazsınız. Ben buna gözün arkasında patlayan ışık etkisi diyorum.

Çünkü mantar ya da LSD tükettiğim zaman, sanki sürekli arkamda güneş gibi parlayan bir ışık gözümün kenarını aydınlatıyormuş gibi hissederim. Bu his ve o doğallık 25I-NBOMe ya da 2-CB maddesinde yoktur. Eğlenceli midir? Evet. Ama pilavın da bulgurunda pirinç olduğunu unutmamak gerek. Ben tüketilen her şeyi üretebilecek bilgiye sahip olunması gerektiğini düşünüyorum. LSD yapmak sandığınız kadar zor değil dostlar.

Sevgiler...
Ürünün dozajını deneyimleyerek test etmek oldukca tehlikeli olabilir ilk pulu boş sanar bir pul daha atarsan ve double girerse zihninde dönen tiyatroları dusunmek bile gerdi beni
dikkatli olalım safe alanlarda kullanmaya özen gösterelim iyi ucuslar dilerim herkese

Ürünün dozajını deneyimleyerek test etmek oldukca tehlikeli olabilir ilk pulu boş sanar bir pul daha atarsan ve double girerse zihninde dönen tiyatroları dusunmek bile gerdi beni
dikkatli olalım safe alanlarda kullanmaya özen gösterelim iyi ucuslar dilerim herkese

LSD gibi sallamasyon UG değerleri yazan ürünlerin dozajını nasıl deneyimleyebilirsin? Ayrıca şöyle ciddi bir fark var; Madde gerçekten LSD ise eğer asla boş değildir. İkinci ile ilgili tribi yaşamana izin vermez. Yaşasan da tüketmen halinde etki etmez. NBOMe ya da 2-CB gibi ürünler ise LSD'den çok daha hızlı ve sağlam adımlarla etki eder.

Fakat güvenlik açısından ben de aynısını dilesem de, her fırsatta bu uyarıları yapıyor olsam da çok fazla insanın bunları ciddiye almadığını gördüğümden artık pek de denemiyorum açıkçası. İnsanlar bu tür deneyimlere "kafa yaşamak" şeklinde yaklaşıyorlar. O halde bol şans diyip geçiyorum :) Teşekkürler uyarın için.

szrlkrsii

Müptezel
ben 700 ug yaptım kendi suratımı tokatlıyodum bu ne la diye :D herkesin bi yoğurt yeme sekli var ama tavsiye etmiyorum taze olanlara 1 pul yeterli.

Rainbow'dan alışveriş yapmayın arkadaşlar.

Ben bugüne kadar ona çok kişi yönlendirdim. Fakat yönlendirdiğim son iki arkadaş aldıkları kağıtların boş çıktığını bildirdi. Rainbow'a dönüş yaptıklarında da ilk etapta cevap vermediğini, iki üç gün sonra da "Bir dahaki alışverişinde %10 indirim yaparım" gibi saçma sapan bir önerme ile döndüğünü ss'leri ile attılar. Yani kısacası Rainbow Scam; Exit.

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Rainbow'dan alışveriş yapmayın arkadaşlar.

Ben bugüne kadar ona çok kişi yönlendirdim. Fakat yönlendirdiğim son iki arkadaş aldıkları kağıtların boş çıktığını bildirdi. Rainbow'a dönüş yaptıklarında da ilk etapta cevap vermediğini, iki üç gün sonra da "Bir dahaki alışverişinde %10 indirim yaparım" gibi saçma sapan bir önerme ile döndüğünü ss'leri ile attılar. Yani kısacası Rainbow Scam; Exit.
Bende yakında yine ondan alışveriş yaparım diyordum uyardığın iyi oldu kankam.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
  • NewGardener NewGardener:
    ****** *** ******* *** ****** ** ***** ***** hahahaha
    hahahaha ****** ***** ****** ******* **********
    **** hahahaha ********
    ***** *** ****** hahahaha**** ** **** ** ********** **** ** **** hahahaha
    ***** ** hahahaha******** **** **** ****
    ***** ******** hahahaha* ********** ********* ******
    ******** ********* ** ******** ***** ***** hahahaha* ********* hahahaha**** ******* ********* *****
    **** ********** *** *** **** hahahaha
    ***** ******* *** *** ***** ******* ***** ***** ** **
    ***** *** *** ***** ********* ***** ********* *** hahahaha****
    *** ********* ******** ********** *** **
    * hahahaha* ********** ***** ** ***** ****** ** *** ********** ***** ****** ******
    ****** ** *** *** **** **
    ******** *** hahahaha* ***
    NewGardener NewGardener: ******** ****** *****