LSD UG hakkında

fl0uxi

Yeni üye
Merhaba bir vendordan ilk defa lsd alacağım garuda 250ug olarak sattığını söylüyor fakat forumda çoğu insan uglerin sallamasyon olduğunu söylüyor nasıl deneyimlemeliyim 2 tane mi almalıyım yoksa gerçekten 250 ug olma ihtimali var mı

Ü

Üye silindi 21515

Guest
Lsd üzerine ciddi tecrübe edinmiş arkadaşlar mutlaka fikir beyanında bulunacaktır keyifli bir deneyim olsun.

ilk defa alacaksın, peki ilk defa mı deneyeceksin? 2 tane birden yemeni önermem. cevap gelirse elden geldiğince deneyimlerimden yola çıkarak birkaç kelam ederim. ama sende 'kodlansın' istemem. tamamen dostane ve deneyimlerim üzerine. çünkü çok bireysel bir yolculuk aslında bu olay.

Yeniyim

Yeni üye
Kanka iki tane birden alman problem olabilir hatta sana tavsiyem yarımla başlaman ilkez tanışıyorsan çünkü dozunu kaçırdığın zaman akli dengen de sorun olur benim tavsiyem bu ben kullandım daha önce defalar ca ama ilk atışım yarımla oldu hala bile 1 atıyorum

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kankam öncelikle dozu yapan kişiden başkasının bilme ihtimali yok gibi. Piyasada 220 diye geçen meşhur olduğu kadar da gizli vendorumuzun pulları 150 lik :) bu demek değildir ki hadi 2 tane birden atalım.

Aşşağı yukarı 6 aydır düzenli düzensiz aralıklarla pul alıyorum en son tolerans aralığı saptamak için 3 gün arayla attım ve etki epey bir düşüktü araya 10 gün mola vererek denediğimde ise zangır zangır sarstı 150 lik pul.

Sana tavsiyem eğer ilk kez deniyorsan yarım at 2 saat içerisinde (attıktan ve 20 dakika bekledikten itibaren 2 saat) pek bir etki göremezsen kalan yarımı da at ve bir sonraki pul için 15 gün ara ver ;)

Lsd nin öldürücü bir dozu olmadığı söyleniyor fakat elindeki lsd değil Nbome olma ihtimali de olabilir. Bunun yanı sıra bazı mecralarda 4000 ug 7000 ug gibi deneyimler okudum. Fakat yüksek doz kullanımlar akıl sağlığını yitirmek için bire bir. Dikkat et güvende kal.

Kankam öncelikle dozu yapan kişiden başkasının bilme ihtimali yok gibi. Piyasada 220 diye geçen meşhur olduğu kadar da gizli vendorumuzun pulları 150 lik :) bu demek değildir ki hadi 2 tane birden atalım.

Aşşağı yukarı 6 aydır düzenli düzensiz aralıklarla pul alıyorum en son tolerans aralığı saptamak için 3 gün arayla attım ve etki epey bir düşüktü araya 10 gün mola vererek denediğimde ise zangır zangır sarstı 150 lik pul.

Sana tavsiyem eğer ilk kez deniyorsan yarım at 2 saat içerisinde (attıktan ve 20 dakika bekledikten itibaren 2 saat) pek bir etki göremezsen kalan yarımı da at ve bir sonraki pul için 15 gün ara ver ;)

Lsd nin öldürücü bir dozu olmadığı söyleniyor fakat elindeki lsd değil Nbome olma ihtimali de olabilir. Bunun yanı sıra bazı mecralarda 4000 ug 7000 ug gibi deneyimler okudum. Fakat yüksek doz kullanımlar akıl sağlığını yitirmek için bire bir. Dikkat et güvende kal.
Sizin gizli vendorunuz benim yukarıda yazdığım kişi mi ?

Yeniyim

Yeni üye

Kanka yani dozu bilmen için direk asit olarak alman gerek

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Kanka yani dozu bilmen için direk asit olarak alman gerek
O da bir seçenek ama ülke şartlarında çok zor. Ayrıca satıcıların muhafaza yöntemlerinden kaynaklı etken madde azalması da olası. İkinci bir vendordan kağıt denemiştim ve epey sağlam gelmişti. Alım talebi ettiğimde ise kuryesinin yanlışlıkla paketleri güneş gören bir yerde bıraktığını ve bu nedenle etken maddenin uçtuğunu, bir sonraki parti ile anca satış yapabileceğini söylemişti.

Shaman_Healer

Yeni üye
Ug kısmı tamamen muamma. Bizim beklemiş ve 100 ug diye attığımız kağıtlar resmen tövbe ettirdi geçen. O yüzden ilk kez deneyeceksen yarım ile başla. İşimi garantiye alacağım diyorsan, iki tane satın al, baktın 1 tane kesmedi ikinciyi yapıştır

Ü

Üye silindi 19785

Guest
Büyük heveslerle eve geldim alla beni pulla beni akşamı için fakat evde misafir var :D sanırım bu hafta ya boş geçicez yada ilerleyen saatlerde yapıştırıcaz

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    ****** **** ********* ********* *** ****** ****** ****** ** hahahaha ***** hahahaha*** ***** *** ********* *** ****** ********* ****** ****** ********* *** ********** hahahaha ***** ******
    +1
  • 2 2008Grower:
    ****** ***** ********* *** ******* **** ***** ********** ********* ******* ****** *** ********** ******* ******** **** hahahaha **** **** ********* hahahaha********** *** hahahaha ******** **** ********** ******* ******* *******
    +1
  • 2 2008Grower:
    +1
  • Night owl Night owl:
    hahahaha *** **** ******* ********** ****** **** ********* ******** ******** ***** ***** **********
  • Night owl Night owl:
    **** ***** hahahaha ******* ***** * ** **** ***** * * ****** *****
    +1
  • 2 2008Grower:
    hahahaha ********** ****** **** ****** ******** ***** *********
  • 2 2008Grower:
    ***** **** ***** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    hahahaha* ******* ******** ****** *** hahahaha *** ******* ********** ****** **** ********* ******** ******** ***** ***** **********
  • 2 2008Grower:
  • Night owl Night owl:
    **** **** ********** *** ***** ****** ********** **** ******** ******* ******** ******
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** **** ****** ****** ******* hahahaha***
    +1
  • 2 2008Grower:
    hahahaha*** ***** **** *
  • 2 2008Grower:
    hahahaha**
    +1
  • PreqabaLin PreqabaLin:
  • PreqabaLin PreqabaLin:
    ****** ******** hahahaha**** ****** hahahaha ** ****** ******** ******** ****** ******* ***** ** ********** ****** ****** ** ******** ***** ** ********** ****** hahahaha* **** ** hahahaha* **** ******
  • İstanbul İstanbul:
    *** ** **** ****** *** ****** ******** hahahaha**** ****** hahahaha ** ****** ******** ******** ****** ******* ***** ** ********** ****** ****** ** ******** ***** ** ********** ****** hahahaha* **** ** hahahaha* **** ******
  • PreqabaLin PreqabaLin:
  • İstanbul İstanbul:
    *** hahahaha *** ***** ***** *** ******* ******* ******* ***** *** ********* **** ******* ******** ********** *** hahahaha*
  • İstanbul İstanbul:
  • PreqabaLin PreqabaLin:
    +1
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • A ax-b:
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    hahahaha ***** *********
    İstanbul İstanbul: hahahaha ***** *********