Lsd deneyiminden önce neler yapılmalı hangi maddelerden sonra kullanılmamalı?

Mayki

Yeni üye
Herkese merhaba arkadaşlar belki bilenleriniz vardır uzun zamandır lsd arıyorum hatta iki hafta önce şerefsizin teki bin liramı çarptı bugün galiba kesin olarak buldum elden ödeme sattığını söyleyen biri ile konuştum. Yalnız ben dün bir aptallık yapıp ortamın gazına gelip utanarak söylüyorum ama metamfetamin kullandım ilk ve son olarak. Şimdi benim lsd almam kötü olur mu kaç gün ya da ay sonra kullansam kötü olmaz?

obscurum

Yeni üye
kanka ilk olarak met peynir kulananları yanında bulundurma goruşme bile cok arkadaşım yandı bunlar yüzünden ek olarak lsd kullanmadan önce biraz geçsin hemen kullanma ne olur ne olmaz etkisindeyken lsd etkisi bitti diye sigara yada başka bişey tüketme peek yaşayabilirsin bazıları icin rahatsız olabilir bu

Godotyu

Yeni üye
Acik havada ormanda takil evde takilma basar yanina ayik birini al seni anliycak ve darlamiycak birini bide sole bi konu var derecesi nedir kagit hangi kagit sen ilk bi ceyrek al yaninda fres seyler al alcol kulanma alirken karnin ne ac ne tok olsun valla ben heryerde yapistiririm bana sorcak olsan ama yuzlerce kez deneyimledigim icin sana tavsiyem cok buyutme yaaa ercem diede bekleme akisina birak

tulpar34

Yeni üye
Herkese merhaba arkadaşlar belki bilenleriniz vardır uzun zamandır lsd arıyorum hatta iki hafta önce şerefsizin teki bin liramı çarptı bugün galiba kesin olarak buldum elden ödeme sattığını söyleyen biri ile konuştum. Yalnız ben dün bir aptallık yapıp ortamın gazına gelip utanarak söylüyorum ama metamfetamin kullandım ilk ve son olarak. Şimdi benim lsd almam kötü olur mu kaç gün ya da ay sonra kullansam kötü olmaz?
hiç bişey olmaz kullan gitsin

szrlkrsii

Müptezel
600 700 ug falan yapıyom, bu kafayla lsd yapılmaz bu kfadan kastım yok ille ormana git yok şunu bunu yap alayı fasa fiso, otur evinde güvenliysen yap pik kısmı geçtiğinde yani en yüksek kısmı cıkıp gez brom hiç bi şey olmaz, lsd dedıgın sey senın kafanın ici kimsenın ne dedigine falan takılma hepsi koşullu sartliyor insanı bi nevi :') ne istiyosan onu yap özgürsün

Ü

Üye silindi 30498

Guest

Ne tür bir beklentin var dostum senin? Nasıl bir verim alma niyetindesin bu maddeden?

Mayki

Yeni üye
kanka ilk olarak met peynir kulananları yanında bulundurma goruşme bile cok arkadaşım yandı bunlar yüzünden ek olarak lsd kullanmadan önce biraz geçsin hemen kullanma ne olur ne olmaz etkisindeyken lsd etkisi bitti diye sigara yada başka bişey tüketme peek yaşayabilirsin bazıları icin rahatsız olabilir bu
Kanka valla hiç kullanacağım bir şey değildi meth kullandığıma da bin pişman oldum zaten çevremde de içen yok normalde geçen gün anlık bir şeyler gelişti kendimi içinde bulup içtim.

Mayki

Yeni üye
Acik havada ormanda takil evde takilma basar yanina ayik birini al seni anliycak ve darlamiycak birini bide sole bi konu var derecesi nedir kagit hangi kagit sen ilk bi ceyrek al yaninda fres seyler al alcol kulanma alirken karnin ne ac ne tok olsun valla ben heryerde yapistiririm bana sorcak olsan ama yuzlerce kez deneyimledigim icin sana tavsiyem cok buyutme yaaa ercem diede bekleme akisina birak
150 ug gammagoblin açık havada kullanmayı düşünüyorum bağ bahçe bir yerde ama kafası çok uzun sürüyor diye biraz da strese sokuyor bu beni

Mayki

Yeni üye
Meti bisver eroinle ayni LSD istedigin zaman kullan ama seni hic bir zaman kasmicak birisi olsun her anlamda tasisin 500 mlg da sakin alma konturol disi olursun evin penceresinden atlayanlari biliriyorum 300 ideal fazlada kaptirma kendini ayda yilda bir kullan yeter
İlk defa kullanacam gammagoblin 150 ug

Mayki

Yeni üye
Ne tür bir beklentin var dostum senin? Nasıl bir verim alma niyetindesin bu maddeden?
Görsel etkilerini çok merak ediyorum ama daha çok ego ölümünü yaşamak istiyorum. Lsd hakkında yazılan binlerce şey var yüzde doksanı iyi şeyler diyebilirim hakkında bu kadar olumlu şeyler yazılan bir şeyi kullanmadan ölmek istemiyorum. Dilediğim çoğu müzik grubu Lsd ve benzeri psikedelik ilaçlar sayesinde ortaya çıktı ya da daha çok gelişti. Yani çok beklentim var.

Ü

Üye silindi 30498

Guest
Görsel etkilerini çok merak ediyorum ama daha çok ego ölümünü yaşamak istiyorum. Lsd hakkında yazılan binlerce şey var yüzde doksanı iyi şeyler diyebilirim hakkında bu kadar olumlu şeyler yazılan bir şeyi kullanmadan ölmek istemiyorum. Dilediğim çoğu müzik grubu Lsd ve benzeri psikedelik ilaçlar sayesinde ortaya çıktı ya da daha çok gelişti. Yani çok beklentim var.

Kankam etki süresinden yoğunluğa, görsel etkilerin şiddetinden trip geçişlerine kadar bir çok durumda etkili olan en önemli şey ürünü yapan kişidir maalesef. LSD her şeyden önce böyle handikaplı bir mevzu. Piyasada şu kadar ug şu kadar fiyat diye gezen şeylerin hiçbirine aldırış etme. Çoğu sallamasyon. Ama vendorla ilgili bir iki ipucu verebilirsen sana doğru değerlerini söylemeye çalışabilirim. Özellikle şuan gerçeği yansıtan tek LSD senin de deneyimlemeyi düşündüğün 150ug gammagoblin. İlk psychedelic macera için de gayet güzel bir başlangıç. Fakat beklenti konusunda şu yazdığından daha farklı bir şey söylesen sana bol şans diler uzaklaşırdım konudan. Bu gözler, millet bahçesinde çocuklarının yanında ilk LSD deneyimini yaşayan insanlar gördü. Beklentini sormamın nedeni de tam olarak budur. Bu sebepten beni mazur gör lütfen.

Beklentilerini ifade ettiğin şey, psychedelic türlerin kişiye öğretici olması açısından çok doğru bir nokta. Ama bunun için koşulları doğru ayarlamak önemli. Kimileri bu duruma "koşullu yaklaşım" adı verebilir, fakat elbette koşullu bir yaklaşımımız var. Çünkü niyetimiz "vur patlasın kanka bu gece üff eğlenecuuukk" yaşamaktan ziyade, gözümüzün önünde duran şeylere gerçekten bakabilmek bana göre. Bu sebepten de tüketeceğin her şeyin ortam koşullarını önceden belirlemeli ve planlamalısın. Örneğin ikisi de cubensis familyasına ait mantar türleri olsa da, Golden Teacher türüyle ilk deneyimlerinde evde olmak bir ZORUNLULUK iken, yine aynı aileden Mazatepec türüne ait deneyimlerde dışarıda olmak çok daha sağlıklıdır. Evde olsan bu öğretici etkileri alamazsın demiyorum, fakat doğru ortam koşullarında verimliliği çok yüksek seviyelere çıkarabilirsin. Etkiler tamamen senin potansiyeline bağlı olarak gelişir ve sandığın gibi 12-16 saat etki süresi, hep öğretici olduğun bir alanda, yüksek görsel etkilerin devam ettiği bir seviyede olmayacak. 4-5 saat yüksek algı seviyesi ve görsel etkileri devam eder. Sonrası ise yavaş ve sakin bir şekilde kaybolur. Bahsettiğin şekilde verim almak istiyorsan, çok iyi anlaştığın ve senin kadar derin olduğuna emin olduğun bir arkadaşın ile hava kararmadan bir orman içerisinde deneyebilirsin. Bu sandığından çok daha eğlenceli olacaktır.

Geçtiğimiz yıl sigarayı bile çok az tüketen bir arkadaşıma orman yolunda gammgoblin 150ug verdim. Sıfır sorun ile muhteşem bir trip yaşadı. Benim için de baya eğlenceliydi. Peş peşe bad trip ile geçen mantar deneyimlerimin ardından, LSD'yi kendimi toplamak ve bulmak adına bir süre tükettim. Bana yeniden başlangıç için çok iyi geldi. Mantarlar kadar yüksek seviyede öğreticiliğe sahip değiller. Fakat boş olduğunu söylemek de mümkün değil. Bir toprağın nefes aldığına, bir ağacın yaşayan bir yapı olduğuna, doğanın seninle büyük bir uyum içinde olduğuna şahit olacağın dakikalar yaşayacaksın. Bunlar muhteşem duygular. Ayakkabılarımı çıkarıp LSD etkisindeyken ilk kez toprağa bastığımda oturup ağlamak istemiştim. Daha sonra 45dk ayakkabılarımı giyinemeyince tekrar ağlamak istemiştim :)

Çok fazla alkol ve sigara tüketmemeye çalışın. LSD'nin verdiği dengeli etkilerle ilk triplerde pek oynamak istemezsin. Ama ikişer bira, trip bitimine doğru da ufak bir sigara aşırı keyifli olacaktır. Yanınıza yemekten hoşlandığınız bir sürü abur cubur alın. Rahat hissedeceğine emin olduğun bir yer seçmeye özen göstermelisin.

Umarım gönlünce olur.
Mutlu tripler.

Mayki

Yeni üye
Bu kadar ciddiye alıp içten bir şekilde anlattığın için teşekkür ederim gerçekten mutlu oldum. Benim de yaşamayı çok istediğim şeyleri sıralamışsın okudukça umarım bende de böyle etkisi olur dedim içimden. Yapım gereği hiçbir zaman düz bir insan olmadım öyle olmayı amaçladım daha doğrusu ve öyle olmaya çalıştım. Sokrates'in "Sorgulanmayan hayat yaşanmaya değmez" aforizmasını aklımda tutup hayata dair her şeyi sorgulayıp anlamlandırmaya çalıştım. Doğaya dair yazdığın şeyler özellikle çok yaşamak istediğim şeyler. Bunları herhangi bir şeyin etkisinde değilken bile yaşamaya çalışırım ama zihnimizin kapasitesi de belli. Bir yerden sonra ilerleyemiyor. Lsd ile zihinimin sınırlarını aşmak istiyorum ve umarım aşarım. Toprağın nefes aldığını bitkilerin yaşadığını beynimin her hücresinde hissetmek istiyorum. Güzel bir yerde deneyimleyecem Lsd'yi. Yemyeşil tepeler duru bir akarsu ve ağaçlık bir alan. Umarım her şey güzel olur.

Ü

Üye silindi 30498

Guest
Bu kadar ciddiye alıp içten bir şekilde anlattığın için teşekkür ederim gerçekten mutlu oldum. Benim de yaşamayı çok istediğim şeyleri sıralamışsın okudukça umarım bende de böyle etkisi olur dedim içimden. Yapım gereği hiçbir zaman düz bir insan olmadım öyle olmayı amaçladım daha doğrusu ve öyle olmaya çalıştım. Sokrates'in "Sorgulanmayan hayat yaşanmaya değmez" aforizmasını aklımda tutup hayata dair her şeyi sorgulayıp anlamlandırmaya çalıştım. Doğaya dair yazdığın şeyler özellikle çok yaşamak istediğim şeyler. Bunları herhangi bir şeyin etkisinde değilken bile yaşamaya çalışırım ama zihnimizin kapasitesi de belli. Bir yerden sonra ilerleyemiyor. Lsd ile zihinimin sınırlarını aşmak istiyorum ve umarım aşarım. Toprağın nefes aldığını bitkilerin yaşadığını beynimin her hücresinde hissetmek istiyorum. Güzel bir yerde deneyimleyecem Lsd'yi. Yemyeşil tepeler duru bir akarsu ve ağaçlık bir alan. Umarım her şey güzel olur.

Harika mental dostum hoş geldin diyeyim sana şimdiden :)
Trip raporunu merakla bekliyorum. Son olarak fiziksel etkileri ve gerçekliği görmezden gelme. Gönlünce olsun.

dostum arkadas ıyı hos anlatmışta bende bı kac bısey soyleyeyım eskı kullanıcı olarak . aldıgın maddde evet guclu bır madde dozajına gore ama cokda beklentı ıcerısıne gırme yanı yok dunya degısecek yok zıhnımın sınırlarını aşaacagım yok sunu yapacagım . etkısı gectıgınde sen yıne aynı sensın yanı beklentını fazla yuksek tutma . herkesde aynı etkıyı vermez yanı . topraga basınca aglamıs arkadas hollandada ıctım ama hıc aglamadım ornegın . dedım ya herkesde farklı etkı . moralın keyfın yerınde olsun. uzuntulu bır ruh halınde olma . kafayı takarsın baska bırseye keyıf almazsın yanı .

Ü

Üye silindi 30498

Guest
dostum arkadas ıyı hos anlatmışta bende bı kac bısey soyleyeyım eskı kullanıcı olarak . aldıgın maddde evet guclu bır madde dozajına gore ama cokda beklentı ıcerısıne gırme yanı yok dunya degısecek yok zıhnımın sınırlarını aşaacagım yok sunu yapacagım . etkısı gectıgınde sen yıne aynı sensın yanı beklentını fazla yuksek tutma . herkesde aynı etkıyı vermez yanı . topraga basınca aglamıs arkadas hollandada ıctım ama hıc aglamadım ornegın . dedım ya herkesde farklı etkı . moralın keyfın yerınde olsun. uzuntulu bır ruh halınde olma . kafayı takarsın baska bırseye keyıf almazsın yanı .

Hollandanın gezi bağlarında gezen dostum. Okuduğumuzu anlıyoruz değil mi?

Kişinin herhangi bir şeyden alabileceği maks verim, kişinin potansiyeline bağlıdır. Ben hayatını mantarlara adamış bir insanım. Hayatımın çok büyük bir bölümü mantarlarla geçiyor. Tüketiyorum, yetiştiriyorum, araştırıyorum, öğreniyorum, öğretiyorum. Arkadaşın yaklaşımını anlıyorum ve alacağı verimin de farkındayım. Sen değil Hollanda'da, Myanmar keşiş dağlarında da tüketsen ya da Brezilya Ekvador'da Ayahouska da tüketsen muhtemelen gelip burada trip raporuna "Abartmayın ya o kadar da şey değil" yazarsın. Madde sana madde, bana manadır. Bu durumda ne benim uğruna yandığım mana seni alakadar eder, ne de senin madden beni. Arkadaş da gelmiş forumda ben mana arıyorum diyor. Bırak yolculuğunun farkına kendisi varsın. Bırak maddenin mi, mananın mı kendisi için daha değerli olacağını kendisi fark etsin. Biz sabaha kadar burada istediğimizi anlatalım, kendisi neyi fark ederse, ne yaşarsa o olacaktır. Algı dediğimiz bu değnek hepimiz için farklı çalışır. Sen ormana bakar "işte doğallık be, ulan şurada yaşamak var heee" çekersin, ben ormana bakar "işte geldiğim ve gideceğim o yer" derim ve oturup ağlarım. Bu durum ne seni ne de beni daha yüce bir kişilik yapmaz. Ama karşımıza gelip arayışını dile getiren insanlara da "Yok oğlum böyle şeyler saçmalama mk" çekerken bir kaç kere düşünelim. Sende yok diye, bu olmadığı anlamına gelmez. Hadi kal sağlıcakla...

M@ykıl

Kıdemli Üye
Bu biraz da kafa yapısıyla ne düşündüğünle ne beklediğinle alakalı bi durum aslında kanka. Yani belli başlı parametreler var seni etkileyen. Yani bi insanın hayata, doğaya, yaşantıya dair bu kadar paha biçilemez şeyleri farkettikten sonra trip sonrası aynı hayata kaldığı yerden devam edebileceğini zannetmiyorum. Ben de bunları psikedelik deneyim yaşamış biri olarak çok rahat bi şekilde söylüyorum. Bu arada seni de yargılamıyorum kanka yanlış anlama, haddime de değil zaten. Ama zihninin sınırlarını aşmak konusundaki düşüncene katılmıyorum. Psikedelik kelime anlamı zaten zihni açığa çıkaran ya da zihni genişleten, değiştiren anlamlarına gelir. Bu anlamlar ya da bu isimler de boşuna verilmemiş bu maddelerin şanına.. Toparlayacak olursam herhangi bi maddenin etkisinde değilken bile, hayatta karşılaştığın şeylere verdiğin tepkiler ya da aldığın dersler düşünce yapınla alakalı iken, psikedelik bi madde etkisinde iken takdir edersin ki düşünce yapının ne kadar önemli olduğu açık..

Hollandanın gezi bağlarında gezen dostum. Okuduğumuzu anlıyoruz değil mi?

Kişinin herhangi bir şeyden alabileceği maks verim, kişinin potansiyeline bağlıdır. Ben hayatını mantarlara adamış bir insanım. Hayatımın çok büyük bir bölümü mantarlarla geçiyor. Tüketiyorum, yetiştiriyorum, araştırıyorum, öğreniyorum, öğretiyorum. Arkadaşın yaklaşımını anlıyorum ve alacağı verimin de farkındayım. Sen değil Hollanda'da, Myanmar keşiş dağlarında da tüketsen ya da Brezilya Ekvador'da Ayahouska da tüketsen muhtemelen gelip burada trip raporuna "Abartmayın ya o kadar da şey değil" yazarsın. Madde sana madde, bana manadır. Bu durumda ne benim uğruna yandığım mana seni alakadar eder, ne de senin madden beni. Arkadaş da gelmiş forumda ben mana arıyorum diyor. Bırak yolculuğunun farkına kendisi varsın. Bırak maddenin mi, mananın mı kendisi için daha değerli olacağını kendisi fark etsin. Biz sabaha kadar burada istediğimizi anlatalım, kendisi neyi fark ederse, ne yaşarsa o olacaktır. Algı dediğimiz bu değnek hepimiz için farklı çalışır. Sen ormana bakar "işte doğallık be, ulan şurada yaşamak var heee" çekersin, ben ormana bakar "işte geldiğim ve gideceğim o yer" derim ve oturup ağlarım. Bu durum ne seni ne de beni daha yüce bir kişilik yapmaz. Ama karşımıza gelip arayışını dile getiren insanlara da "Yok oğlum böyle şeyler saçmalama mk" çekerken bir kaç kere düşünelim. Sende yok diye, bu olmadığı anlamına gelmez. Hadi kal sağlıcakla...
mantar boy kardeşim yeryüzünde tek takılan sen değilsin tek araştıran sen değilsin . sen beni tamamiyle yalnış anlamışsın gibi geldi .sadece benim söylemek istediğim maddeyi her insan taşıyamaz . taşıyamadıkları içinde zaten farklı hallere düşerler... ben diyorum ki bu arkadaş ne mana arıyorsa arasın cokda onemlı degıl kımse ıcın . sadece beklentılerını cok yuksek tutmamasını soyledım hepsı bu . bu kadar nıye celallendın onuda anlamıs degılım mantar boy .

Ü

Üye silindi 30498

Guest
mantar boy kardeşim yeryüzünde tek takılan sen değilsin tek araştıran sen değilsin . sen beni tamamiyle yalnış anlamışsın gibi geldi .sadece benim söylemek istediğim maddeyi her insan taşıyamaz . taşıyamadıkları içinde zaten farklı hallere düşerler... ben diyorum ki bu arkadaş ne mana arıyorsa arasın cokda onemlı degıl kımse ıcın . sadece beklentılerını cok yuksek tutmamasını soyledım hepsı bu . bu kadar nıye celallendın onuda anlamıs degılım mantar boy .

Sadece ben tüketmiyorum elbette. Buna eminim. Ama emin olduğum diğer şey, sen her ne tüketiyorsan derhal buna bir son ver. Okuduğunu anlamamanın yanında, yazdığını da unutuyorsun. Senin gibi yorucu bir tip için vakit harcamayacağım, bak buna da eminim mesela. Profilinde bulunan "Yok Say" tuşuna basıyorum ve sana Hollanda'nın eski takılanı, psyhcedelic maddelerin semt abisi rolünde başarılar diliyorum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Karsiyaka Karsiyaka:
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ********** **** hahahaha* *** hahahaha* *** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    +1
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ** ***** hahahaha** ******** ****** **** ****** ***
  • NewGardener NewGardener:
    *** **** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ****** ********* ******** ** ***** ****** ********* ********* **** *** ** ****** ***** ********* ***** ***** **** ***** *** ******** ******* ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ****** *** ***** ********* ** **
  • NewGardener NewGardener:
    *** ********* hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ***** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** ****
  • Night owl Night owl:
    ********* ******* ******* ********* ***** **** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** **** ********* ***** ** hahahaha***
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* ******** *** **** ********* ****** **** ******* ******* **** **** ******* ********* ******** ***** hahahaha* ********** ** ******** ***** ***** ***** ********** ******** ****** ****** ********* **********
  • Night owl Night owl:
    hahahaha **** **** ******* ***** ******** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ***** ******** hahahaha ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
    I ichbinkrytpon: ***** ********