Led sorum.

Hausted

Üye
Arkadaşlar selam, yeni bir grow hazırlığına başladım süper genetiklerle ve bomba gibi bir günlükle aranızda olacağım tekrar :D Önceki hasatı 2 yıl içtikten sonra daha profesyonel bir sistem kurmaya hazırlanıyorum bunun için çok sağlam marka olan Mars Hydroyu tercih edeceğim. googleled Led firmasıyla anlaştım fakat güven konusunda foruma danışmak istedim. Alışveriş ve sonrasında destek olarak tecrübesi olan arkadaşlar benimle paylaşabilirlerse çok sevinirim. Hepinizi öpüyorum, sistem tamamlandığında günlükte görüşmek üzere :)

Ü

Üye silindi 31667

Guest
botanikle son zamanlarda revaçta bende haziranda aldım 3 güne sorunsuz elime ulaştı gayet memnunum 120x120 alana fc3000 aldım keske fc4800 alsaydım diye ah etmişliğim vardır ama kış geliyor şimdi hps vakti :) bol hasatlar dilerim.

Hausted

Üye
botanikle son zamanlarda revaçta bende haziranda aldım 3 güne sorunsuz elime ulaştı gayet memnunum 120x120 alana fc3000 aldım keske fc4800 alsaydım diye ah etmişliğim vardır ama kış geliyor şimdi hps vakti :) bol hasatlar dilerim.
Yorum için teşekkür ederim aslında kafama takılan durum kdv ödememek için ücreti eft ile göndereceğim, malum bu işin ekipman ticaretinde dolandırılma mevzuları fazlasıyla oluyor. Eft ile mi yapmıştın alışverişi?

Ü

Üye silindi 31667

Guest
Yorum için teşekkür ederim aslında kafama takılan durum kdv ödememek için ücreti eft ile göndereceğim, malum bu işin ekipman ticaretinde dolandırılma mevzuları fazlasıyla oluyor. Eft ile mi yapmıştın alışverişi?
eft/fast yöntemi ile 5k anlık gönderim yapabiliyorsun arka arkaya limitin ne kadarsa o kadar 5k atabiliyosun ben direk bankasına attım herkes öyle yapıyor rahat olabilirsin ha ama tabiki adamın bayisinin yeri belli gidip elden teslim de alabilirsin

Hausted

Üye
eft/fast yöntemi ile 5k anlık gönderim yapabiliyorsun arka arkaya limitin ne kadarsa o kadar 5k atabiliyosun ben direk bankasına attım herkes öyle yapıyor rahat olabilirsin ha ama tabiki adamın bayisinin yeri belli gidip elden teslim de alabilirsin
Anladım hocam yer çok uzak gidip görmem mümkün değil ama yorumun bana çok faydalı oldu teşekkür ederim :)
Bu arada 120x120 kabine bir ts1000 bir de 150 watt samsung quantum board atıcam plan bu şekilde. Yeterli gelir diye düşünüyorum ama tavsiyeye açığım :D

Ü

Üye silindi 31667

Guest
120x120 kabinde ışık dağılımın fazla olucak total 300wattlık bi ışık yakacaksın 2 bitki ideal olur o çadırda ama ilave yapabiliyorsan ts1000 yanına 150watt değil 240 yapabilirsin 3 bitkiye yeterli olur

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • NewGardener NewGardener:
    +1
  • 5.yaprak 5.yaprak:
  • Coke Coke:
    ********* *** ****** *** **
  • kokokoco kokokoco:
    ******* **
  • Coke Coke:
  • kokokoco kokokoco:
  • Coke Coke:
    *
  • kokokoco kokokoco:
  • Coke Coke:
    ***** *** ** ******* ** ******** * **** ********* ** ***** ******* **********
  • kokokoco kokokoco:
    **** ****** *** *
  • Coke Coke:
    ****** ** **
  • kokokoco kokokoco:
    **** *** ** ***** hahahaha ******* ** **** **
  • Coke Coke:
  • kokokoco kokokoco:
  • Coke Coke:
    hahahahahahahaha********
  • Coke Coke:
    ******** ******** ********** hahahaha******* **
  • kokokoco kokokoco:
    ********* ****** ** ***** ***** ***** *** ******** ******** ***** ***** ****** ******* ****** ******* ***** ******* ********* ****** hahahaha**
    +1
  • Coke Coke:
    ***** ***** **** ********* ***** ** ******* hahahaha** ***** ********** ***** * ******* ********** **** hahahaha* ****** *** ***** hahahaha*
  • kokokoco kokokoco:
    ***** ******* ****** ** ******** hahahaha***** *** ********** ***** *** *********
  • Coke Coke:
  • kokokoco kokokoco:
  • Coke Coke:
  • Coke Coke:
    ******* ***** hahahaha ** ***** ** ******* ******* ****** **** ********** ****
    Coke Coke: ******* ***** hahahaha ** ***** ** ******* ******* ****** **** ********** ****