Led ışığa en verimli genetik hangisi

Arkadaşlar formun kurucusu@TohumsuzEsrar 'ın son videosunu izlediniz mi bilmiyorum ama bir konuya değinmiş ve çok güzel bı konu ilgimi çekti LED ışık sistemine el verisli genetik ve olmayan genetik olduğunu videodan sonra duymuş oldum ve LED ışıkla en iyi hasat alacağım genetiği merak eder oldum bu konuda bilgisi olan arkadaşları konuya davet ediyorum iyi growlar

Biraz bakıyım dedimde elle tutulur bir düzgün karşılaştırma yapan site yok. Tohumsuzun yaptığı gibi yapan bir amerikalı eleman buldum
videonun yalancısıyım ama led daha uygun gözüküyor ucuzluk ve hasat oranı açısından kankam bi bak derim.

N

nnDMT25

Guest
kullandigin LED in kalitesi en onemli fark feramirin biraktigi videoda kullandigi led HLG 550V2 Rspec cok asiri kaliteli bir led su an piyasanin en iyilerinden ama sen dandik bir cin ledi takarsan ayni performansi bekleme Mars Hydro gibi ledler HPS kadar performans verirmi? verir fakat daha iyisini veremez HPS in performansini yakalayip daha yuksek performans veren LED ler sinirli piyasada ve cok pahalilar. Turkiyede oldugumuz icin boyle yani disardan getiricen LEDini kalite istiyosan cuzdanindada delik acmaya hazir olucan
Yetistirdigin genetiginde bir farki yok bitkinin fotosentez yapmasini sagliyoruz isikla biz genetiklerle hicbir alakasi yok

Beyler bilgilendirmeniz için çok sağolun. Ama tohumsuzun videosunu izledikten sonra kafamda soru işareti uyandı ilginiz için tesekkurler

Detective

Yeni üye
kullandigin LED in kalitesi en onemli fark feramirin biraktigi videoda kullandigi led HLG 550V2 Rspec cok asiri kaliteli bir led su an piyasanin en iyilerinden ama sen dandik bir cin ledi takarsan ayni performansi bekleme Mars Hydro gibi ledler HPS kadar performans verirmi? verir fakat daha iyisini veremez HPS in performansini yakalayip daha yuksek performans veren LED ler sinirli piyasada ve cok pahalilar. Turkiyede oldugumuz icin boyle yani disardan getiricen LEDini kalite istiyosan cuzdanindada delik acmaya hazir olucan
Yetistirdigin genetiginde bir farki yok bitkinin fotosentez yapmasini sagliyoruz isikla biz genetiklerle hicbir alakasi yok
Hlg v3 nasıldır hpsyle kıyaslasan 480w değerli olan ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • B biggie34_:
    +1
    B biggie34_: ******** +1