Konu başlıklarında acil , yardım ve Büyük harfle açmayınız!

Erhan

Yeni üye
Selam arkadaslar ıkı bitkim 20gun önce çiçeklenmeye girdi ama girdigi gunden berı hıc gelısım gostermedı 16 saat ısık 8 saat karanlıktalar auto bıtkıler sizce bu peryokmu yanlış lutfen bır yorum yazın

TohumsuzEsrar

Administrator
Yönetici
RE: Yardım kankalar

Arkadaslar siz bu bilgileri nerden aliyorsunuz allah askina Photo bitki bile 18 saaat isik 6 saat karanliktir. Bu 16 saat isik 8 saat karanlik nerden cikiyor ?
Autoflower bitki 24 saat isik ister. Hadi bilemedin 20'4 ver. Su an bitkinin buyumemesi gelismemesi kadar normal hicbirsey yok. Sen ayagina sikiyorsun sonra yurumekte zorluk cekiyorum diyorsun. Yapmayin gozunuzu seviym

Erhan

Yeni üye
Çiçeklenme donemınde 12 12 saat kullanılmıyormu benmı yanlış bılıyorum ben 12 16 yapdım gene fark olmadı 20 saat ısıkmı vereyım dogrusu bumu

M

mariJu

Guest
Cvp: Konu başlıklarında acil , yardım ve Büyük harfle açmayınız!

Erhan' Alıntı:
Çiçeklenme donemınde 12 12 saat kullanılmıyormu benmı yanlış bılıyorum ben 12 16 yapdım gene fark olmadı 20 saat ısıkmı vereyım dogrusu bumu

dostum sen bu kadar eksik bilgiyle bu işe nasıl girdin önce ne yetiştirdiğini bilmelisin sana tavsiyem auto ve photo ne demek önce bunları öğren daha sonra nasıl yetiştirmen gerektiğini öğrenirsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
  • Hausted Hausted:
    ****** ****** * ** ******* **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ** **** ********** *** ******** ** ******* ***** ***** ****** ******** ********* hahahaha* *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ******** hahahaha***
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** *** ********** ****** ****** * ** ******* **
  • O obeb:
    ****** *** ***** ***** ******* **** hahahaha* ** ******** ***
  • Night owl Night owl:
    ******* hahahaha***** *** ***** **** ********** ***** ********** ******* ****** ******* ***** *** ** **** ****** ********* ****** ** **** ******* hahahaha ******* ******** ***
  • Night owl Night owl:
    **** *** *** ****** ****** * ** ******* **
  • Hausted Hausted:
  • Night owl Night owl:
    **** hahahaha **** **** ** ******* ***** ** **** ********** *** ******** ** ******* ***** ***** ****** ******** ********* hahahaha* *****
    +1
  • L Lew4nd0w5k1:
    ****** ******** ****** * ** ******* **
  • Night owl Night owl:
    ********** ***** ****** ******* ***** ******* ****** *** ***** ***** ******* **** hahahaha* ** ******** ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** hahahaha** ***** *** ********** hahahaha **** **** ** *******
  • O obeb:
  • Night owl Night owl:
    **** **** ** **** ***** ******* *** ** ******** ****** ****** ***** ***** **** hahahaha ********* hahahaha * ******* **** ***** ****** *** **** ****** **** ****** ****** * * **** ***** ********* hahahaha* ******** ****** ****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** ***** ** **** hahahaha hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*
  • O obeb:
    ***** ********* ********** hahahaha** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    **** ***** **** ***** ******** *** *** ****** ****** ****** ******* ****** ****** **** ********** ** ***** ********** *** ********** **** ****** **** ****** ****** ***** * **** **** ******** ******* ******
    +1
  • O obeb:
  • Night owl Night owl:
    ******* ****** **** ******* ******* ***** ****** ****** ***** ********* ********** hahahaha** hahahaha
  • O obeb:
    ***** hahahaha**
    +1
  • Night owl Night owl:
    ********* * **** ********** * ******* * ** ****** ** ********** ***** *** **** ***** **** ***** ******** *** *** ****** ****** ****** ******* ****** ****** **** ********** ** ***** ********** *** ********** ****
  • psychdelicman psychdelicman:
    *** ***** ******* ******* **** **** ********* **** ****** ***** ******* **** ** ********** ***** ****** ******* ***** *******
    psychdelicman psychdelicman: *** ***** ******* ******* **** **** ********* **** ****** ***** ******* **** ** ********** *****...