KOKU YOK KAFA VAR

Argus

Yeni üye
Beyler selamün aleyküm 10 tane evladı yetiştirdim ettim 7 gün flaş da yaptım hatta güzel kurusun diye kurutma kabini yaptım amma velakin şuan sigarada on numara kafa var ama koku yok bunun sebebi nedir arkadaşla beraber atıldık bu işe onunkilerde gelecek bu sıkıntıyı yaşamayalım diye size sorayım dedim ne yapabiliriz.

Beyler selamün aleyküm 10 tane evladı yetiştirdim ettim 7 gün flaş da yaptım hatta güzel kurusun diye kurutma kabini yaptım amma velakin şuan sigarada on numara kafa var ama koku yok bunun sebebi nedir arkadaşla beraber atıldık bu işe onunkilerde gelecek bu sıkıntıyı yaşamayalım diye size sorayım dedim ne yapabiliriz.
Bende ayni sorunu yasiyorum dostum kizlar cok guzeller 20 gun var kesmeme ama koku yok , kidemli bir arkadas burada soguk stresi gormusse koku yapmaz dedi mantikli da geldi. En iyisi olmamasi boskoy :)

convik

Doktor
Ne alaka dostum cigarayı eline alınca güçlü kokusunu hissetmek isterim ben
ticari miyim ?
kimi kafayı kırmak için içer kimi zevk almak için. Koku da bence bu işin gastronomik ayağı. aynı fikirdeyim tam anlamıyla zevkini çıkartmak için kokmalı. her bitkinin aynı gen bile olsa her hasatın kendine özgü kokusu olmalı.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • B Chat bot:
  • T Chat bot:
  • T Chat bot:
    T Chat bot: ******** *** ****** *** *****