Kofteci limonu

Snoopy31

Yeni üye
Arkadaslar köfteci limonunu oylesine ektim baktim cikti buyuyor bende bari buyuteyim dedim 50 w ışık aldim bi dolaba koydum fan falan bisey yok sadece isik ve folyo saksida küçük bisey gubre falqnda kullqnmadim havalandirma falan yok koku yapmasin diye. Sizce alacagim max verim ne olur ve ndsil kafasi olur yardimci olursanız sevinirim tavsiyeleriniz varsa verebilirsiniz simdiden teşekkürler.

dobrej

Yeni üye
merhaba dostum bol dumanın olsun bende yenıyım fakat keşke gubre kullansaydın ve cok sasırdım oksıjensız nasıl buyudu bunalr bravo

Bluesmoke

Kıdemli Üye
Arkadaslar köfteci limonunu oylesine ektim baktim cikti buyuyor bende bari buyuteyim dedim 50 w ışık aldim bi dolaba koydum fan falan bisey yok sadece isik ve folyo saksida küçük bisey gubre falqnda kullqnmadim havalandirma falan yok koku yapmasin diye. Sizce alacagim max verim ne olur ve ndsil kafasi olur yardimci olursanız sevinirim tavsiyeleriniz varsa verebilirsiniz simdiden teşekkürler.

Kanka bu sitede adamlar indoor yetiştirmek için o kadar çaba gösteriyor o kadar ekipman alıyorlar vallahi sen nasıl yaptın bu işi ben ayıkmadım

ads06

Yeni üye

o ışık ne acaba tebrik ederim gerçekten ışığın linkini atarmısın

Snoopy31

Yeni üye
o ışık ne acaba tebrik ederim gerçekten ışığın linkini atarmısın
Lamba bu arkadaşlar kargoyla 50 civari biseye geldi yani tam verimli olmayabilir ama bitkiyi büyütüyor sonuçta benim aldigim verim bu

Grow Muhabbetleri
Help Users
    F FirstGrowing: ******** *** *** ******