Kofteci limonu

nemesiz0

Üye
Şimdi aklımdaki soru şu tobraci tohumu olsa torbacida lemon tohumu neden olsun kafam o yüzden karışık

koala

tembel hayvan
kanka sen bilmediğin tohumla 30 liralik isikla gübresiz fansiz boyle bitki yapıyorsan ben aldığım ekipmanların ****

Snoopy31

Yeni üye
Şimdi aklımdaki soru şu tobraci tohumu olsa torbacida lemon tohumu neden olsun kafam o yüzden karışık
Dostum bizim buralarda kaliteli kofteler var
kanka sen bilmediğin tohumla 30 liralik isikla gübresiz fansiz boyle bitki yapıyorsan ben aldığım ekipmanların ****
Knk suan bitki karanlikta yarin sana isikla birlikte fotosunu aticam inanmiyosun demiyorum ama emin olman icin

nemesiz0

Üye
Ben 3 tane outdoor bluedream yapmak için 1.5k para harcadım arkadaş indoorda okdr masrafla neler yapıyor ama pek bi sonuç vereceğini sanmıyorum 10 15 Gr çıkarsa bile helal derim açıkçası bol şanslar

Snoopy31

Yeni üye
Bana bu ekipmanla 10 gr verse yine razıyım ama biraz daha fazla verir gibi duruyor somekler sisiyor yavas yavas

Snoopy31

Yeni üye
Güncel foto geldi arkadaslar bütün sistem resimde göründüğü gibi bundan haric birsey yok merak eden arkadaslar icin attim

Smokycat

Müptezel
Lamba bu arkadaşlar kargoyla 50 civari biseye geldi yani tam verimli olmayabilir ama bitkiyi büyütüyor sonuçta benim aldigim verim bu
Çok olumlu puanlar almış lamba, demek bunun 100 veya 150 w olanı mükemmel olacak..

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • WickedK WickedK:
  • K kamasunqa:
    ******* ** **** **** **** **** ****** ****** ****** ******* ** ***** **** ****** ****** **
  • Didrug Didrug:
    ***** ***** ****** ********** * * ****** ******** ****** ***** ****** **** ***** ********* *** **** * ***** ******* ********** **** ** *** ******* ******** hahahaha ******** *********
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha** ******* ** ***** **** ****** ****** **
    +1
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ********* ***** hahahaha ******** ***** ****** ********** * * ****** ******** ****** ***** ****** **** ***** ********* *** **** * ***** ******* ********** **** ** *** ******* ******** hahahaha ******** *********
  • Didrug Didrug:
    ***** ********* **** ** ****** ***** ****** *** hahahaha*** hahahaha* ********* *** ***** ********* *** **** **** ***** ******** ******* hahahaha****** ***** ******* ******** ********* ******* * *******
  • Didrug Didrug:
    *** ***** hahahaha **** ** ******** ** ********* ***** hahahaha ***
    *** hahahaha ***** ****** hahahaha****** ***** hahahaha **** ** ******** **
  • Didrug Didrug:
    ***** ***** hahahaha*** ******
  • Didrug Didrug:
    ***** ****** ********* ********** hahahaha
  • Didrug Didrug:
    ******** hahahaha** ****** ********
  • Didrug Didrug:
    ********** ***** **** ******* *** ******* ****** ****** ****** ******* * ***** ***** hahahaha
  • Didrug Didrug:
    *** * ********* ***** ******** hahahaha** ***** **** ****** * **** ** ******
  • H happyworld:
    ******** ** ****** ****** ********* *** ****** ****** **
  • WickedK WickedK:
    ** ***** ****** **** ** ****** ****** **** ** ***** ****** ******* ********* **** ** ****** ***** ****** *** hahahaha*** hahahaha* ********* *** ***** ********* *** **** **** ***** ******** ******* hahahaha*
  • Didrug Didrug:
    ******** *** ******* ****** ********* ****** ******** ******** hahahaha**** ** ****** ****** ********* *** ****** ****** **
  • H happyworld:
    *** ****** ******** ******** ****** ****** **
  • Didrug Didrug:
    ********* ******** * * ******* ******* ****** ******** hahahaha* ** ******* **** **** ******** ***** ******* ********** ** ******* ***** * ***** ** ******** ******
  • H happyworld:
    ***** ****** hahahaha**** *** ***** ***** ********* *** ******** *******
  • Didrug Didrug:
    ** ***** *** ***** ** ***** hahahaha*** ******** ****** *** hahahaha**** *** **** ******* hahahaha * ********* ****** ********* ***** ***** ** ***** ****** **** ** ****** ****** **** ** ***** ****** **
  • Didrug Didrug:
    *** ***** hahahaha**** * ********** * hahahaha* hahahaha*** ****** hahahaha**** *** ***** ***** ********* *** ******** *******
    +1
  • TabldotLife TabldotLife:
  • Didrug Didrug:
    +1
  • H happyworld:
    ******** **
    +1
    H happyworld: ******** ** +1