Kendi Çapımda

bongbong

Üye
bende bilgisayar kasasıyla başlayıp, bu iş burada olmayacak diyerek kutuya geçmiştim. devam et kankam elindeki imkanlarla, yavaş yavaş düzersin sistemini. şimdi kutuyu da bırakıp çadıra geçtim. tripli bir iş olmasa gel vereyim benim eski kutuyu diyecem de, tripli bir insanım, zor o yüzden :)

Sakın ha sakın kimyasalla organik karıştırma pch edersin outdoor çok zahmetli ve uzun. Çorbacı ve şansıma dişi çıktı ikisi de .

bende bilgisayar kasasıyla başlayıp, bu iş burada olmayacak diyerek kutuya geçmiştim. devam et kankam elindeki imkanlarla, yavaş yavaş düzersin sistemini. şimdi kutuyu da bırakıp çadıra geçtim. tripli bir iş olmasa gel vereyim benim eski kutuyu diyecem de, tripli bir insanım, zor o yüzden :)
hasat ne kadar almıştın kanka kutuyla? kutunun boyutu nasıldı

maşalllahhhhh
Sakın ha sakın kimyasalla organik karıştırma pch edersin outdoor çok zahmetli ve uzun. Çorbacı ve şansıma dişi çıktı ikisi de .

bongbong

Üye
kankacım yaptığım kutuyu burada detaylı anlatmıştım. ama hasat almadım hiç, hasat zamanına gelene kadar çadıra geçtim. bir de acemilik dönemimdi o zamanlar. **** ettim çoğu bitkiyi, ama kutuyla alakası yok tabiki. benim acemiliğimden.

Ü

Üye silindi 27374

Guest
Otto47nin saksı değişiminden sonra falan strese karşı uyguladığı aloe Vera kürü vardı. Belki işine yarar reis ara bak bi.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Karsiyaka Karsiyaka:
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ********** **** hahahaha* *** hahahaha* *** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    +1
  • Karsiyaka Karsiyaka:
    ** ***** hahahaha** ******** ****** **** ****** ***
  • NewGardener NewGardener:
    *** **** ********* hahahaha hahahaha* ******** ** ****** ********* ***** hahahaha ******* ** ****** **** ******** ******** ***** *****
    hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
    ****** ****** ****** ********* ******** ** ***** ****** ********* ********* **** *** ** ****** ***** ********* ***** ***** **** ***** *** ******** ******* ******** ******* ******* ********* ***** ********* ******* ********* ******* **********
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ****** *** ***** ********* ** **
  • NewGardener NewGardener:
    *** ********* hahahahahahahaha
    +1
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    **** ***** hahahaha*
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** ****
  • Night owl Night owl:
    ********* ******* ******* ********* ***** **** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ****** ******* **** ******* **** **** **** ******* hahahaha ******* ****** hahahaha* ** ******** *** ******* hahahaha ** **** ** hahahaha ******** ******** ****** ***** ****** **** ********* ********* hahahaha** ****** **** ********* ***** ** hahahaha***
  • Night owl Night owl:
    ***** ******* ******** *** **** ********* ****** **** ******* ******* **** **** ******* ********* ******** ***** hahahaha* ********** ** ******** ***** ***** ***** ********** ******** ****** ****** ********* **********
  • Night owl Night owl:
    hahahaha **** **** ******* ***** ******** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** ***** ******** hahahaha ***** *****
  • I ichbinkrytpon:
    I ichbinkrytpon: ***** ********